18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Temat lekko nieświeży, aczkolwiek wpadłem na to w necie dzisiaj i postanowiłem się tym podzielić.

Nie jestem fanem ani Tede ani Peji, chodzi tu o hejterów, którzy przychodzą na koncert tylko po to, żeby pokazać swoją nienawiść, co jest bezsensowne.

Mimo tych ponad 4 minut polecam obejrzeć całość, można się pośmiać

Zgłoś
Avatar
Crtz 2011-07-11, 18:52
Rzecz jasna że Hip-Hop to kultura która zrzesza w sobie 5 elementów jakimi jest : bboying ( breakdance), rap (MC) , Graffiti ART, DJ'ing oraz wiedze na temat jego egzystowania. Jest to ruch który propaguje wolność słowa, pokój, miłość, jedność oraz zrozumienie.
Zgłoś
Avatar
kolejny 2011-07-11, 19:30 1
bboy cortez napisał/a:

Rzecz jasna że Hip-Hop to kultura która zrzesza w sobie 5 elementów jakimi jest : bboying ( breakdance), rap (MC) , Graffiti ART, DJ'ing oraz wiedze na temat jego egzystowania. Jest to ruch który propaguje wolność słowa, pokój, miłość, jedność oraz zrozumienie.


zapomniałes jeszcze dodać że propaguje używanie słowa kurwa,
a poważnie i co do filmu to wprawdzie nie mam pojęcia o chip chopie, aczkolwiek ten koleś uchodzi jak dla mnie za prostackiego wsióra, próbującego naśladować innych to zdjęcie najlepiej to pokazuje
Zgłoś
Avatar
b3mol 2011-07-11, 19:34
Kurwa ! Ja tą kulture kurwa tworze kurwa, bo kurwa coś tam kurwa. Ciekawa kultura. Kurwizm ?
Zgłoś
Avatar
kolejny 2011-07-11, 20:55
Tak mi sie jeszcze przypomniało
Majewski napisał/a:

Tede kup se kredę, wsadź se ją w dupę i odwiedź logopedę


Ci którzy się zainteresowali, a nie znają to niech sobie poszukają króla hip hopu edward acki
Zgłoś
Avatar
Wild881 2011-07-11, 21:48
naliczyłem 154 "kurwa", szacun
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2011-07-11, 23:37
brzostek313 napisał/a:

Ty chuja wiesz o hip hopie śmieciu.Koło hip hopu nawet nie siedziałeś pozerze jebany


sorry mistrzu tylko Ty koło hip hopu siedziałeś.
Zgłoś
Avatar
lucy fair 2011-07-18, 21:08
tede sam nic nie wie o hip hopie.

ktos kto slucha Tede, Peji, Firmy, Hemp Gru i wszystkich tym podobnych zasuguje na bardzo mocny wpierdol za bycie idiota. Kiedy patrze na tych wszystkich dresikow na polskich osiedlach, wiecie - bluza z kapturem w paski z supermarketu, ktorkie spodeneczki, skarpety do polowy lydy, adidasy kaputr na glowie, rece w kieszeniach glowa w dol, nogi szeroko i stoji tak z innymi pod blokiem caly dzien to mnie kurwa krew zalewa. niestety to jest esenja polskosci. nawiasem mowiac nie naleze do mocnych w gebie, sam pare razy pobilem sie z kims tylko dlatego ze byl dresiarzem. ludzie, trzeba walczyc z glupota na kazdy sposob.
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-07-18, 21:25
@up

Masz kategoryczny zakaz komentowania moich postów ... !
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-09-21, 21:25
lucy fair napisał/a:

tede sam nic nie wie o hip hopie.

ktos kto slucha Tede, Peji, Firmy, Hemp Gru i wszystkich tym podobnych zasuguje na bardzo mocny wpierdol za bycie idiota. Kiedy patrze na tych wszystkich dresikow na polskich osiedlach, wiecie - bluza z kapturem w paski z supermarketu, ktorkie spodeneczki, skarpety do polowy lydy, adidasy kaputr na glowie, rece w kieszeniach glowa w dol, nogi szeroko i stoji tak z innymi pod blokiem caly dzien to mnie kurwa krew zalewa. niestety to jest esenja polskosci. nawiasem mowiac nie naleze do mocnych w gebie, sam pare razy pobilem sie z kims tylko dlatego ze byl dresiarzem. ludzie, trzeba walczyc z glupota na kazdy sposob.


Ty pewnie jestes heavy-metalowa pizdą,która po własnym osiedlu chodzi kanałami przed panami w kapurach co?Albo słuchasz zjebanego dubstepu? Wcale nie jesteś mocny w gębie,skoro musiałeś dopisać ze sie z kims pobileś.
Zgłoś