18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Temat lekko nieświeży, aczkolwiek wpadłem na to w necie dzisiaj i postanowiłem się tym podzielić.

Nie jestem fanem ani Tede ani Peji, chodzi tu o hejterów, którzy przychodzą na koncert tylko po to, żeby pokazać swoją nienawiść, co jest bezsensowne.

Mimo tych ponad 4 minut polecam obejrzeć całość, można się pośmiać

Zgłoś
Avatar
h................a 2011-07-10, 17:48 66
Tede napisał/a:

...ja tą kulturę tworzę...



Jeśli hip-hop to kultura, to ja jestem księciem Liechtensteinu.
Zgłoś
Avatar
Azux 2011-07-10, 18:24
Stop stop stop za malo kurwa... kurwa moze ma kilka kawalkow ciekawszych ale tepy chuj
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-10, 18:26 5
jak widzę tego frajera to mam ochotę wyłączyć... go ze społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
c................r 2011-07-10, 18:27 10
@ hiperbolizacja Jeśli hip-hop to kultura, to ja jestem księciem Liechtensteinu.

miło mi cl0n jestem pajacu

wychowałeś sie na boys`ach i pizde piłujesz

kultura dla ludzi rozumnych tak samo raki rock czy jazz czopku szanuj innych karci głupich żyj według jakich zasad nieważne jakich byle byś ich bronił jak ktoś je podważy jak sie na hh i rocku wychowałem jeszcze jak polskich mc nie było i jestem z tego dumny a tak jak tede powiedziała najebało sie teraz tępych czopów to sie qrwa ziomami zwom ehh szkoda czasu na temat za długo pisać o gówniarzach
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2011-07-10, 18:56 27
cl0njr napisał/a:



kultura dla ludzi rozumnych tak samo raki rock czy jazz czopku szanuj innych karci głupich żyj według jakich zasad nieważne jakich byle byś ich bronił jak ktoś je podważy jak sie na hh i rocku wychowałem jeszcze jak polskich mc nie było i jestem z tego dumny a tak jak tede powiedziała najebało sie teraz tępych czopów to sie qrwa ziomami zwom ehh szkoda czasu na temat za długo pisać o gówniarzach



ja pierdole .... spróbuj to przeczytać, nie da sie kurwa. wysilił byś sie troche i jakieś przecinki chociaz powstawiał.
Zgłoś
Avatar
koniu 2011-07-10, 19:35 13
@tony
luzik, pomogłem mu

kultura. dla ludzi, rozumnych tak samo!! raki, rock, czy, jazz....czopku!! szanuj innych! karci, głupich żyj według jakich zasad - nieważne jakich, byle byś. ich :
- bronił jak ktoś je podważy jak sie.
na hh i rocku wychowałem jeszcze jak polskich mc nie było. i jestem z tego dumny. a tak jak tede. powiedziała najebało sie teraz tępych czopów. to sie qrwa ziomami, zwom, ehh szkoda. czasu na temat za długo.... pisać o gówniarzac???
Zgłoś
Avatar
LuKaS__ 2011-07-10, 19:36 6
panowie panowie. normalnie gada mówi co myśli o tym i o tym co się stało. Co do kultur to są różne ale gdy ktoś się zachowuje nie "kulturalnie", tak jak ten gość na koncercie Peji i prowokuje pewne zdarzenia, a potem jaki on biedny bo go pobili niestety mógł przewidzieć takie okoliczności.

I powiem wam jedno kurwa, on w tym wywiadzie dobrze gada i POLAĆ mi

Gdzieś słyszałem wywiad z Peją i pani dziennikarka chciała
go sprowokować i spytała :
-czy pan robi zakupy tak jak biedny naród w tesco lub biedronce ( jakoś tak szło)
A on :
- nie ( z pełną powaga)
- A dlaczego nie
- Bo ja mam kurwa pod blokiem żabkę
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-07-10, 19:44 1
@cl0nrj jesteś, a nie cl0n - chociażbyś nick poprawnie napisał...
Widać po Tobie, że niekoniecznie dla ludzi rozumnych, a na pewno nie jest to kulturą. Jak to "zwom" - wychowanie na hh i rock'u nie wyszło Ci na dobre i nie obchodzi mnie co Tede "powiedziała", bo ona dużo mówi; ja uważam, że to rodzice powinni wychowywać swoje dzieci, żeby na świecie było jak najmniej poszkodowanych mentalnie ludzi, takich jak Ty, biedny idioto...

Postawię Ci to pieprzone wirtualne piwo, żebyś miał jakąś radość z życia - wiedz, że mam dobre serce.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-07-10, 20:18 2
Panowie, panowie paaanooowie.. Żadne tam hiphopy,.. DUBSTEP
Zgłoś
Avatar
think666 2011-07-10, 20:36 17
Mam kurwa wyjebane w to o czym kurwa piszecie bo chuja robicie, a nie kurwa piszecie! Ja mam kurwa ponad 700 postów kurwa i ja tworzę ten serwis kurwa! W chuju mam kurwa ludzi którzy kurwa, kurwa, kurwa. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-07-10, 20:40 3
think666 napisał/a:

Ja mam kurwa ponad 700 postów



Nom, prawie siedemset pięćdziesiąt.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-10, 21:00 1
Nie no kurwa. Koleś dobrze gada nie mam nic ale jedno mnie śmieszy zobaczcie 3:24 koleś próbuje podnieść nogę i postawić obok dupy i nie udaje mu się dwa podejścia robi !
Wszystko pięknie, muza świetna, folklor tworzą ale te skurwiałe spodnie to by se darowali bo wyglądają jak by w nie nasrali.
Pozdrówki
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-07-10, 21:45
Hip-Hop ? Co to jest kurwa hip-hop ?
Zgłoś
Avatar
psychoczarny 2011-07-10, 21:53 2
Za mało "kurwa", kurwa !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie