18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Plecionkarz 2012-02-07, 18:41
Co wy wszyscy macie z tymi błędami ortograficznymi. Jak w szkole ktoś z dyktanda dostawał 2 to podchodziliście i mówiliście: jak piszesz głąbie jebany? Po chuj toczycie tą zjebaną krucjatę o ortografię? Chyba tylko po to żeby móc sobie powiedzieć: a ja znam ortografię i widzę błędy, hohoho jestem taki inteligentny, a oni są gupi. Jak ktoś nie zna się na niczym i nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to chociaż przeklepie pisownie do worda żeby mu błędy pokazała i wróci tu by błysnąć wiedzą.
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-02-07, 19:06
yyyyyyyyyyyyy ale yyyyyyyy na jakiej zasadzie?
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-07, 19:34
Kiedyś przejawem patriotyzmu było wzięcie karabinu i poświęcenie życia dla ojczyzny. Dziś w dobie no-life'ów siedzących przed komputerami jest to poszanowanie i pielęgnowanie języka.

PS: Może mi się tylko wydaje, ale większe poszanowanie dla zasad ortografii i ogólnie języka mają akurat nie humaniści, tylko umysły ścisłe. Humany to tylko potrafią wymyślić kolejną chorobę z przedrostkiem "dys" usprawiedliwiającą ich lenistwo.
Zgłoś
Avatar
M................w 2012-02-07, 20:03
to jeszcze nic, dodajcie do tego dwoch 'DJ-ów' którzy nie byli podpieci jeden jest juz na sadolu a drugi to byla babcia po 65 ktora grala w powietrzu radze przesledzic osatatnie 3 tygodnie odcinkow ;d szczegolnie ze kazdy konczy sie akcentem 'muzycznym'
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-02-07, 21:32
JesionRKO napisał/a:

Roszp - kurwa c'mon, przestańcie wrzucać tego Miodka wszędzie gdzie się da .. Powinny za to warny lecieć ...



Warny to powinny lecieć za takie teksty. Wrzucam co mi się podoba. Mam do tego prawo.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-02-07, 21:44
Roszp napisał/a:

Warny to powinny lecieć za takie teksty. Wrzucam co mi się podoba. Mam do tego prawo.


Nie, nie masz do tego prawa, szczególnie na tym portalu
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-02-07, 21:48
ja pierdole a niektorzy to tylko siedza z aparatami przed tv i czekają az pojawi sie coś co mozna sfotografować
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2012-02-07, 22:20
Bronek jest dumny z autora tekstu ;]
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-08, 2:24
No i oczywiście nagle cała sadolowa społeczność staje się ekspertami od ortografii, a pod pierwszym lepszym filmikiem dziesięć komentarzy z błędami.
Zgłoś