18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Właściciele na czas wakacji zostawili swojego pupila pod opieką ośrodka Aquia-Garrisonville. Pies miał jednak dość bycia pod kluczek, więc nocą postanowił po prostu z niego uciec.
Niezwyciężony napisał/a:


Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-22, 17:02 16
albo mi się wydaje, albo to było całkiem niedawno. oczywiście po tagach nie do odnalezienia i w tym temacie tagi też z pizdy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-22, 17:20 2
@up
Musi ci się wydawać bo na sadolu przecież wszyscy doskonale tagują a duble nie istnieją...
Zgłoś
Avatar
Whitey 2017-04-22, 18:04 2
Było parę dni temu.
Zgłoś
Avatar
andyq 2017-04-22, 18:13 2
Bylo ale po kilku dniach zostalo usuniete. Tu link: sadistic.pl/pies-ucieka-ze-szpitala-dla-zwierzat-vt446331.htm

A tu na dowod z servera google kopia tego jak wygladal temat przed usunieciem: webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ZT24XZj-jDoJ:www.sadisti...
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-22, 18:17 2
w takim bądź razie jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego temat mający ponad 180 piw zostaje usunięty i brak po nim śladu, po czym pojawia się po kilu dniach znowu? ktoś tu kogoś w chuja robi czy co jest?
Zgłoś
Avatar
andyq 2017-04-22, 18:22 1
@up
Dobre pytanie.
Mozliwe ze link z filmem wygasl a temat zawieral po kilku dniach wielki przycisk PLAY a potem VIDEO NOT FOUND i wyjebali temat.
Moga kasowac ale przed szpiegiem google nic nie ukryja
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-22, 19:31
@up
faktycznie stary link nie działa.
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-04-22, 23:05 4
@dziaad @andyq Nie srajcie ogniem.
Temat był z filmem z YT ale tam zdechł więc został zgłoszony jaśniemoderacji do wyjebania i zgodnie z tradycją został wyjebany.
Jak chcecie takiej sytuacji uniknąć to wrzucajcie na serwer sadola, tylko kurwa myślcie trochę o chomikach w serwerowni, żeby nie ważył chuj wie ile, 1mb wagi na sekundę filmu wystarczy.

Tu masz film na serwerze, niech jakiś mod podmieni żebym tego nie musiał kurwa trzeci raz oglądać, bo znowu zdechnie na YT, wypierdolą i ktoś wrzuci.

Zgłoś
Avatar
Herhard 2017-04-23, 12:42
Ten pies pewnie zgłodniał i wyskoczył coś przekąsić grubas.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-04-23, 17:02
andyq napisał/a:

w takim bądź razie jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego temat mający ponad 180 piw zostaje usunięty i brak po nim śladu, po czym pojawia się po kilu dniach znowu? ktoś tu kogoś w chuja robi czy co jest?



Z takiego powodu:



Zresztą w ostatnim czasie poleciało prawie 500 tematów trupów i to tylko tego użytkownika.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-23, 17:42
dobra, już wszystko wiem. sprawdziłem, doczytałem.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-23, 19:20
To samo z tymi piłkarzami po piwku i zielsku. Też temat wyleciał.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-04-23, 19:31
Tylko ja nie ogarniam jakim cudem taki ośrodek nie ma zamkniętych drzwi na noc?
Zgłoś
Avatar
Cryo 2017-04-23, 20:05
Magnic napisał/a:

Tylko ja nie ogarniam jakim cudem taki ośrodek nie ma zamkniętych drzwi na noc?


Jest zamknięty. Tak działa system antypaniczny. Można wyjść bez klucza, ale nie można bez niego wejść.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie