18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tego się nie spodziewałem
mygyry • 2024-01-07, 21:23


Taka oto ciekawostka historyczna, tylko bez skojarzeń proszę..

2024-01-07, 21:25
Dzięki kolego ale to nie ten portal.

2024-01-07, 21:27
mygyry napisał/a:

Taka oto ciekawostka historyczna,



no to historia i dokument

2024-01-07, 21:33
My też mamy zimową akcję z "serduszkiem".
Tylko u nas zbierają na uran. :-D

2024-01-07, 21:51
T3RMINATOR napisał/a:

Dzięki kolego ale to nie ten portal.



zamknij morde pedale !

Zajebisty materiał ! Wincyj !

2024-01-09, 19:36
Jak Ty mie teraz zaimponowałaś Sofia!

2024-01-10, 07:47
Nie wiem drodzy Sadole czy któreś z was ma/miało chore dziecko?
Ja osobiście widziałem tyle "tych pier*olonych" serduszek po szpitalach dziecięcych że o ile nie przepadam za samym Owsiakiem to ilość sprzętu jest naprawdę znacząca. Dla mnie i myślę że dużo rodziców Owsiak może jeździć najnowszym Mercedesem jeżeli ich dzieci będą miały dostęp do respiratora ;)

2024-01-10, 12:56
Rob600 napisał/a:

Nie wiem drodzy Sadole czy któreś z was ma/miało chore dziecko?
Ja osobiście widziałem tyle "tych pier*olonych" serduszek po szpitalach dziecięcych że o ile nie przepadam za samym Owsiakiem to ilość sprzętu jest naprawdę znacząca. Dla mnie i myślę że dużo rodziców Owsiak może jeździć najnowszym Mercedesem jeżeli ich dzieci będą miały dostęp do respiratora



a słyszałes o ludziach, którzy wbijają do szpitala rozklejając serduszka gdzie tylko popadnie? Bo jeśli nie to gratuluję - dałeś się zmanipulować.

2024-01-10, 17:55
T3RMINATOR napisał/a:

Dzięki kolego ale to nie ten portal.



Dla ciebie też mamy serduszko. :)


2024-01-11, 14:28
apo5 napisał/a:

a słyszałes o ludziach, którzy wbijają do szpitala rozklejając serduszka gdzie tylko popadnie? Bo jeśli nie to gratuluję - dałeś się zmanipulować.



To nie te same serduszka,
proponuję pogłębić swoją wiedzę idź na wolontariat do szpitala dziecięcego porozmawiaj z lekarzami, dodatkowy bonus to Sadistic w realu .
Może nawet poznasz jakiegoś małego kaszojada który przekona Cię że śmierć to nic strasznego po prostu tak musi być.


Naprawdę uważasz że gdyby były duże nieprawidłowości a w puli 224 miliony to prokurator chodził by za Owsikiem nawet do toalety??

Ktoś zawsze lody kręci ale jeżeli uważasz że potrafisz to zrobić lepiej i pomóc większej liczbie ludzi to działaj a nie ślin się na klawiaturę.

2024-01-13, 18:45
apo5 napisał/a:

Nie wiem drodzy Sadole czy któreś z was ma/miało chore dziecko?
Ja osobiście widziałem tyle "tych pier*olonych" serduszek po szpitalach dziecięcych że o ile nie przepadam za samym Owsiakiem to ilość sprzętu jest naprawdę znacząca. Dla mnie i myślę że dużo rodziców Owsiak może jeździć najnowszym Mercedesem jeżeli ich dzieci będą miały dostęp do respiratora



Szkoda, że nie jesteś świadom ile kasy wpłacasz na NFZ. Może jak by bąbelek kopyta wyciągnął to zadałbyś sobie pytanie - gdzie ta kasa się podziewa?

Rob600 napisał/a:

duże nieprawidłowości a w puli 224 miliony to prokurato



Przeciez tam wszystko jest prawidłowo. Na tym polega przekręt - że wszystko jest legalne. Ludzie do puszki wrzyca 100 mln, Owsiak kupi sprzęt za 80 mln. A gdzie pozostałe 20? A - musiałem zapłacić takiej firmie Mrówka Cała za szkolenia BHP, takiej innej firmie - złoty melon - za szkolenia piarowe. A że te firmy należą do małych owiaczków? A co? Moje dzieci to juz nie moga nigdzie pracować?

2024-01-14, 12:38
jak na ruskich prawilniaków przystało - zafascynowani faszyzmem
Idźcie dawać księdzu dupy bo to lubicie zboczki, a od faceta który robi co dla Polski i Polaków - wara.


2024-01-21, 21:58
apo5 napisał/a:

Rob600 napisał/a:
Nie wiem drodzy Sadole czy któreś z was ma/miało chore dziecko?
Ja osobiście widziałem tyle "tych pier*olonych" serduszek po szpitalach dziecięcych że o ile nie przepadam za samym Owsiakiem to ilość sprzętu jest naprawdę znacząca. Dla mnie i myślę że dużo rodziców Owsiak może jeździć najnowszym Mercedesem jeżeli ich dzieci będą miały dostęp do respiratora

a słyszałes o ludziach, którzy wbijają do szpitala rozklejając serduszka gdzie tylko popadnie? Bo jeśli nie to gratuluję - dałeś się zmanipulować.



Sednem wypowiedzi Rob600 była ilość sprzętu, który został zakupiony z akcji Owsiaka.

zn506 napisał/a:

Przeciez tam wszystko jest prawidłowo. Na tym polega przekręt - że wszystko jest legalne. Ludzie do puszki wrzyca 100 mln, Owsiak kupi sprzęt za 80 mln.



Widzisz, Owsiak działa znacznie lepiej niż Caritas, który wydaje pieniądze na koszty własne rzędu 95%. Czytałem kiedyś sprawozdanie finansowe Caritasu i szczęka mi opadła, jak potężne lody można robić za kasę otrzymywaną na fundację od Państwa. Poczytaj, dobra lektura. W przypadku fundacji lody trzepie się inaczej, ale jest to ciężki temat, jeżeli nie potrafi się tego ogarnąć. Żadna fundacja w Polsce nie dorasta Owsiakowi do majtek pod względem dobra jakie zrobił dla innych

2024-01-21, 23:00
Nazista to nie jest obywatel tylko skrajny komuch a nie ma takiej nacji ale jest za to niemiec który na skłonności patologiczne. na tramwajach nie pisali nur fur nazi tylko nur fir deutche. Nie mówili o honorze nazuisty tylko o honorze żołnierza niemieckiego. Nazywajcie rzeczy po imieniu nie można rozmywać odpowiedzialności za np zbrodnie.
Bo to nie byli niemcy tylko krzyżacy
Bo to nie byli niemcy tylko prusacy
Bo to nie byli niemcy tylko naziści.
Nie k***a bo to wszystko to niemcy. Samo zło od stuleć
Ciekawostką jest to że trzema czy czterema głosami przegłosowali w stanach zjednoczonych jaki miał być język użędowy w tym kraju.
Wygrał angielski nad niemieckim... raptemkilkoma głosami... Daje do myślenia co?

2024-02-06, 23:21
Zatem niech wszyscy Ci którzy są przeciwni WOŚP bo do nich tu piją, niech wystosują stosowne oświadczenie że nie chcą być leczeni sprzętem zakupionym przez powyższą fundację i dziękuję… na NFZ po 8 latach rządów PiS możesz młotkiem w ten pusty łeb dostać co najwyżej… sam kilkukrotnie byłem w szpitalu z malutkim dzieckiem i gdyby nie głupi fotel z serduszkiem spałbym na taborecie z PRL… przesiewowe badanie słuchu u noworodka? Tylko dzięki WOŚP… inkubator też z serduszkiem… aparat do dializ, respirator również.
Pisiory załatwiły już respiratory tylko nikt ich nie widział..
***** ***