18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Zobaczcie wspaniały teledysk o pajacach którzy prześcigają się w robieniu kawy czy h*j wie co to jest, po to żeby wyrwać fajna dupę. Już pomijam samą muzykę, bo o gustach się nie rozmawia, ale teledysk to dno i kilometr mułu.


Początek to tam huj, poczekajcie na księcia który wbija w 3:15 na swoim rumaku do kawiarni.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-10-06, 9:00
andreez91, bardzo lubisz kawę?
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2012-10-06, 9:09
Przykro się robi, Gdy normalny facet myśli, że nie ma szans u takiej kobitki, a co się okazuję na końcu, że opuszcza bogacza, bo chce sie żyć w normalnym środowisku społecznym, niz przy boku naćpanego kofeiną mutanta z kasą...
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2012-10-06, 9:09
@ConorBro

Być może nie wartościuje się gustu w kwestii upodobań dotyczących kobiet. Jeden woli krągłą brunetkę o ciemnej cerze natomiast inny rudą o mlecznobiałej. Obie są na swój sposób piękne.
Jeżeli jednak chodzi o muzykę jest trochę inaczej. Bądź co bądź to ma być sztuka. Dzieli się ona na dobrą albo złą. Wysokich, średnich i niskich. Albo krócej: wartościową bądź bardziej kolokwialnie - gównianą.
Pomijając. Gdy widzę, że ktoś określił tego typu wypryski mianem muzyki rockowej bądź metalowej to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Z rockiem to ma wspólne jedynie chyba instrumentarium.
Brzydzę się po prostu takim nachalnym, miernym popem który obraża moją inteligencję, gust i poczucie smaku. Na dodatek okraszonym jeszcze tak idiotycznym teledyskiem.
Nie będzie mnie pewnie ok. dwóch dni zatem już sobie nie podyskutuję w tym temacie.
Miłego dnia sadole. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
RAMZESEK 2012-10-06, 14:08
Jestem barmanem i powiem szczerze,ze poznac caly kunszt robienia kawy to dopiero jest hard, co do teledysku to po prostu bajka...

Znam ludzi ktorzy na robieniu kawy , dobrej kawy... zarabiaja dobre pieniadze....
Zgłoś
Avatar
Natural 2012-10-06, 15:15
przeczytałem "Teledysk o Robieniu DO Kawy" ;o
Zgłoś
Avatar
teka86 2012-10-06, 15:48
dobry ! mi sie podoba
Zgłoś
Avatar
Urghh 2012-10-06, 18:01
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-10-06, 18:44
jedynie 2:43 jest warte obejrzenia, widać tam paseczek z pizdy ;d
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-10-29, 5:26
Administratora lub Moderatora to w sumie też...
Zgłoś