18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
mrokussw 2022-07-18, 15:47 6
aligator napisał/a:

Hahhahah to co Ty piszesz to było wieki temu teraz żyjemy w tak nie aturalnych czasach więc skończ pierdolic o naturze i ubliżać babeczkom bo niejedna ma większe "jaja" niż niejeden "mężczyzna "



Nie , widocznie to ty masz male jaja ze spotkales kobietę z wiekszymi od ciebie , nie oceniaj kazdego swoja miara
Zgłoś
Avatar
okotdi 2022-07-19, 3:37 7
aligator napisał/a:

Hahhahah to co Ty piszesz to było wieki temu teraz żyjemy w tak nie aturalnych czasach więc skończ pierdolic o naturze i ubliżać babeczkom bo niejedna ma większe "jaja" niż niejeden "mężczyzna "



To, ze ponadprzecietna ilosc mlodych chlopakow to cipy, to jedno.
Ale inteligencja, samozachowanie w obliczu zagrozenia i "jaja" to tylko obraz tego co napisalem wyzej na tle drugiego.
Teraz chlopaki promuja sie na uczuciowe pizdy bo maja nadzieje, ze to im pomoze zaruchac.
Mam prawie 4 dychy na karku i uwazam, ze jak trzeba to facet powinien byc delikatny, okazac zrozumienie, wzgledy i uleglosc w nieistotnych aspektach zycia, bo kobiety to lubia.
Ale jesli chodzi o bezpieczenstwo, tematy zwiazane z przedluzeniem lub przetrwaniem swoim lub rodziny to jak powiem tak, kurwa, ma byc i kropka.
I to jest cos co kobietom imponuje.
To jest bycie tzw. TWARDZIELEM
Pewne zasady musza byc, czy sie to komus (kobiecie) podoba czy nie. I chuj.

A druga strona zycia to posiadanie.
Za jebany telefon, jak w/w jest w stanie oddac zycie.
To juz pojebane jest.
Jak mi corka zaczela calowac iphona, bo jej spadl, a na mojego 2letnigo wnuka nakrzyczala, bo sie uderzyl o szafke, to jej powiedzialem, ze jeszcze jedna taka akcja, to wezme mlodego sadownie do siebie ma wychowanie, bo chyba jej sie zwoje na mozgu wyprostowaly.
Zgłoś