18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Telefon do mamy
slimocb • 2012-11-07, 0:21


Gość dzwoni z telefonu kolegi, poskarżyć się mamie na nauczycielkę i księdza. Nie wie, że w telefonie jest włączone nagrywanie .. Materiał znajomego znajomego
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-07, 0:25 225
Jeśli to prawda.... to Ci ludzie którzy wychowali te wypierdki powinni mieć wykonany wyrok śmierci razem ze swoimi "pociechami"
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-11-07, 0:26 99
Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.
Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem i mówię tu poważnie.
Kto z was w jego wieku mógłby tak zadzwonić do mamy i powiedzieć, zjebałem to to to i to?

Ja to zawsze się czaiłem i nie mówiłem ani o wywiadówkach, ani o o zagrożeniach żeby lipy nie było.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-11-07, 0:31 66
"Rozkazuje Ci tutaj przyjść i zrobić porządek" jebany pokemon master się znalazł.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-11-07, 0:56 12
Zamiast nagany powinien dostać po dupie, może by oprzytomniał.
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-11-07, 1:20 9
po głosie stwierdzam że synuś został na dzień-dobry półpedałem, mamusia zrobiła co swoje. obroniła swojego syncia cwelpedzia od wielkiego bólu który sprawia mu chodzenie do normalnej szkoły.
KURWA PÓŁPEDAŁY ATAKUJĄ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa boję się mamusiu

up for my self
zapierdolił bym ścierwo gołymi RĘCAMI
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-11-07, 1:23 3
To jakieś liceum zaoczne dla 30 latków?
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-07, 1:47 92
Moreq napisał/a:

Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.


Gdzie mam iść?
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-11-07, 2:03 1
sam mam taką matkę. i popieram Cię Moreq
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-07, 2:40 65
Nom matka skarb... następnie synuś wychodzi z gimbazjum, pakuje kose pierwszemu lepszemu pod żebra i rozmowa "mamo bo on się na mnie rzucił kurwa i co ja kurwa chuj miałem kurwa zrobić" "nie przejmuj się syneczku powiem, że to on cie napadł bo go znam od dziecka i był agresywny"
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-07, 4:31 27
"Taka matka to skarb" no w chuj skarb, przeklinać przy rodzicach to dla mnie jest lekkie przegięcie - szacunek do ludzi, którzy cie wychowali, a nie kurwowanie, jebanie i tak dalej. Co do fajek - nie rozumiem ludzi, którzy palą ten syf (nigdy nie paliłem, zaznaczam). Może na początku był to strach przed rodzicami, że to, że tamto, że jakiś opierdol. W domu wszyscy palili odkąd pamiętam, więc stwierdziłem, że mi to gówno nie jest potrzebne do życia i chyba dzisiaj wychodzę na tym najlepiej - zdrowotnie i finansowo. A jak coś zjebałem tam kilka lat temu to co? No to chuj, była jakaś lipa, ale miałem jakąś nauczkę. Moim zdaniem dzieciak jest/był chujowo wychowany i osobiście, choć nie wiem czy w tym wieku powinienem to mówić, bo jeszcze dużo przede mną, nie chciałbym mieć takiego gówniarza w domu, który się tak do mnie zwraca.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-11-07, 9:42
Wyrzeknąć sie bachora.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-07, 12:15 12
Traktuje matke jak gówno - wyrośnie na złodzieja i bandytę a matka jest głupia jak but że tak się daje. ja bym się tak nie odezwał w życiu
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2012-11-07, 12:18 61
Głos ma jak by się miał zaraz popłakac
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2012-11-07, 12:21 6
Ciepły jak nic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie