18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kouzer92 2013-11-13, 23:31 2
Pierwsza cześć wydawała mi się dobrym pomysłem ale nie wierze że tylko Motorola się na to zgodziła. Myślę że to było od początku zagranie ze strony Motoroli.
Tak tak Obrazek Mecierewicza poproszę.
Zgłoś
Avatar
prezes16uk 2013-11-14, 1:48 3
Następny chwyt marketingowy aby zdobyć kasę "dotacje" sracje, Smoleńsk kurwa
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-15, 21:31
Cotto kurwa mabyć? Będziemy sobie składać telefony z klocków Lego?
Zgłoś
Avatar
maniekslupsk 2013-11-15, 21:31 60
Trochę odbiegnę od tematu ale właśnie się dowiedziałem, że moja koleżanka za czasów Liceum zaszła w ciąże z ciapakiem i poroniła. Za to, że poroniła tak jej mordę stukł, że wylądowała na chirurgii. Za huj nie jest mi jej szkoda. Zachciało się kurwa "egzotycznego" kutasa.
Zgłoś
Avatar
baztien90 2013-11-15, 21:37 5


kouzer92 napisał/a:

Pierwsza cześć wydawała mi się dobrym pomysłem ale nie wierze że tylko Motorola się na to zgodziła. Myślę że to było od początku zagranie ze strony Motoroli.
Tak tak Obrazek Mecierewicza poproszę.

20 wiosen i juz spiskuje. PiS Cie wzywa
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2013-11-15, 21:42
@bamdi
Żaden PiS tylko obecnie marketing w ten sposób działa. A Kaczka jeszcze na to nie wpadł że można PiJar sobie polepszyć niby obcą kampanią.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-11-15, 21:53 2
Zakłamanie współczesnego przemysłu mnie zadziwia. Firma która dorobiła się na przemyśle zbrojeniowym, elektronice do broni i systemach łączności dla służb, żebrze o pieniądze na wprowadzenie nowej koncepcji telefonu dla gadżeciarzy który wiadomo że i tak się dobrze sprzeda... A myślałem że tylko apple opiera marketing na debilach.
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2013-11-15, 22:09 1
Jesli google macza w tym palce to napewno te telefony beda jak apple.....urzadzeniami do zbierania informacji o wlascicielu i jego otoczeniu.

Wystarczy ze teraz trzeba miec google+ zeby komentowac na tubie i musisz sie wlasnym nazwiskiem podpisac....coraz blizej konca anonimowosci.
Zgłoś
Avatar
krawacik3 2013-11-15, 22:41
To nie ma racji bytu. Nie można podpiąć procesora, RAM ośmioma "kablami".
Zgłoś
Avatar
c1chy 2013-11-16, 0:06 1
Cytat:


Wystarczy ze teraz trzeba miec google+ zeby komentowac na tubie i musisz sie wlasnym nazwiskiem podpisac....coraz blizej konca anonimowosci



1. G+ możesz założyć z samym imieniem i pierwszą literą nazwiska
2. G+ możesz powiązać ze stroną z google Pages i na youtube mieć nazwę strony jako nazwę użytkownika
3. Mając maila na gmail.com nie wysłałeś nigdy maila z podpisem ?

a jeżeli chodzi o phoneblocks to jak dla mnie nadal ciekawy pomysł, po co inwestować w nowy telefon skoro będzie można wymieniać go stopniowo tak jak części w komputerze.

Cytat:


To nie ma racji bytu. Nie można podpiąć procesora, RAM ośmioma "kablami".



Ogólnie to ten blok może być gniazdem procesora razem z procesorem 8 wyjść z bloku to nie 8 "nóżek" procesora a wspomniane "8 kabelków" na sterowanie wejściem i wyjściem procesora spokojnie wystarczy. to samo z pamięcią sam kontroler pamięci może być wbudowany w blok a w blok a płyta główna będzie po prostu wysyłać i odbierać dane z kontrolera, bez znajomości szczegółów technicznych ciężko coś powiedzieć, jednak gdyby nie działało to by w to nie brnęli
Zgłoś
Avatar
dyzio84 2013-11-16, 8:39 1
"Zachciało się kurwa "egzotycznego" kutasa." ja cię proszę oni mają tak egzotyczne kutasy jak cygan nogę nie tak wielki jak brudny
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-11-16, 16:32
I oczywiście wszędzie to skurwiałe google się musi wpierdolić...
Zgłoś