18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:05
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
🔥 AI is cool - teraz popularne
Telefon
albatroz • 2012-08-15, 21:00
Lekarz otworzył właśnie nowy gabinet i czeka na swojego pierwszego pacjenta. Nagle słychać stukanie do drzwi, po chwili wchodzi jakiś facet. Pielęgniarka długo tłumaczy mu ze trzeba cierpliwie poczekać, bo pan doktor ma mnóstwo pacjentów. W końcu lekarz każe wprowadzić faceta, ale by zrobić na nim wrażenie, podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować: Naprawdę nie mogę pana przyjąć, jestem strasznie zapracowany. No...może za miesiąc...Dobrze, proszę jeszcze zadzwonić. Odkłada słuchawkę i udaje ze dopiero w tej chwili zauważył faceta, pyta:
- Co pana tu sprowadza?
Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon.

Zgłoś
Avatar
czebit 2012-08-15, 21:42 18
Ten dowcip opowiedział krzyżacki poseł przynosząc dwa nagie miecze królowi Jagielle w 1410
Zgłoś
Avatar
boon3pol 2012-08-15, 22:55 2
i po raz kolejny dowcip zerżnięty z serialu, tym razem "IT Crowd" s01e01
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-08-15, 23:07 4
To nie dowcip. Przed 1992 to był fakt u nowobogackich.

Info dla tych, co w tym czasie byli planowani lub poruszali się na czterech odnóżach bez użycia alkoholu:
Dany "telefon" czyli linie i numer abonenta. zdobywało się metodami, których Rydzyk, Mao`wie który z kolei (nie Majowie!), i inne tse tse tungi by się nie powstydziły! Łapówa w postaci kawy i Krakowskiej (Patrzeć ma Miś`a) wzbudzała jeno śmiech a jeszcze częściej spojrzenia wbijające się w petenta jak szpila w oczekiwaniu, kiedy wyskoczy z dóbr w postaci bonów dolarowych (to wcześniej) lub też żywych dolarów (później).
Nie wierzycie? Popytajcie tych co przynajmniej zbliżają się do 40stki. Jeśli skłamią to znaczy, że są zakamuflowanymi komuchami!
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-08-15, 23:21 16
Bardzo dawno temu w Polsce.
Facet chciał mieć telefon.
Udał się do odpowiedniego urzędu.
A oni że za dziesięć lat.
A gość:
- Ale rano czy po południu?
- Panie.... jakie to ma znaczenie?
- Bo rano będę malucha odbierał.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-16, 11:36 16
boon3pol napisał/a:

i po raz kolejny dowcip zerżnięty z serialu, tym razem "IT Crowd" s01e01



Za dużo serialów oglądasz. Co Ty myślisz, że może twórcy IT Crowd ten kawał wymyślili?
Chuja panie.
Tu masz pierwsze pisemne przekazy tego kawału:
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-08-16, 12:05 2
na oddział geriatrii z takimi kawalami
Zgłoś
Avatar
masztalsenior 2012-08-17, 7:52 1
zgadza się dowcip stary jak majtki Boryny,zresztą na co można liczyć dzisiaj
Zgłoś