18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kris891 2021-11-17, 15:05 2
Pewno oglądał filmiki na sadisticu albo na redtube
Zgłoś
Avatar
RedBlueManieK 2021-11-17, 16:34 4
Fejk, spadły mu buty a dalej żyje.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2021-11-17, 18:36 5
Też miałem podobnie ostatnio.
Wychodziłem z Orlenu zagapiony w telefon i jak nie przypierdzieliłem w dystrybutor to tylko zadzwoniło a telefon poleciał z metr do przodu.
Jeszcze się rozejrzałem mając nadzieje że nikt może nie widział, ale gdzie tam, pełna stacja: 1 baba w samochodzie bezczelnie się brechta, chłop obok nalewa diesla i się krztusi, obracam się na ekspedientka na orlenie dusi się patrząc w monitor.
Przynajmniej poprawiłem im humor.
Zgłoś
Avatar
Kris891 2021-11-17, 18:42 1
wilkoala napisał/a:

Też miałem podobnie ostatnio.
Wychodziłem z Orlenu zagapiony w telefon i jak nie przypierdzieliłem w dystrybutor to tylko zadzwoniło a telefon poleciał z metr do przodu.
Jeszcze się rozejrzałem mając nadzieje że nikt może nie widział, ale gdzie tam, pełna stacja: 1 baba w samochodzie bezczelnie się brechta, chłop obok nalewa diesla i się krztusi, obracam się na ekspedientka na orlenie dusi się patrząc w monitor.
Przynajmniej poprawiłem im humor.



Taki kit to wciskaj kumplom z pod bloku bo każdy wie,że na Orlenie są tylko i wyłącznie instrybutory.
Zgłoś
Avatar
lajka 2021-11-17, 22:33 2
Czy wyście zauważyli że pinkman i flodzia wrzucili podobny filmik z podobnymi opisami który jest jeden po drugim ? czy to jest miłość czy multikonto.
Zgłoś