18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Jacek86s 2023-03-17, 19:36 2
A może jest drugi w kolejce w rejestracji do lekarza ciulu.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-17, 20:01 10
Jest jeszcze kilka wolnych pikseli na nagraniu więc można tej kacapskiej cyrylicy jeszcze więcej powklejać, bo teraz za mało wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-03-17, 20:52 2
Ruskiej swołoczy nie szkoda! Wkrótce będą tak z Krymu spierdalać!
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-03-17, 21:52 2
W Polsce też są ludzie, którzy sobie tak od czasu do czasu zaparkują.

Nie trzeba siedzieć na telefonie, aby w takiego przypierdolić. Wystarczy, że jadący przed Tobą zmieni pas w ostatnim momencie przed takim zjebem i następnemu kierowcy zostają sekundy na reakcję.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-17, 22:17 1
Jarek_Wielki napisał/a:

Ruskiej swołoczy nie szkoda! Wkrótce będą tak z Krymu spierdalać!



Już to robią, ale niech się nie śpieszą. Użyźnianie własnym truchłem ukraińskiej gleby jest niezwykle istotne dla światowej produkcji żywności i walki z głodem na świecie.
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-03-17, 22:27 5
Nie wiem skąd te komentarze. Jakby ktokolwiek w realnym świecie interesował się czy to ukraińcami czy rosjanami. Ukraińców żaden normalny Polak wspierać nie będzie, tak jak i rosjan.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-17, 22:55 3
royal86 napisał/a:

Nie wiem skąd te komentarze. Jakby ktokolwiek w realnym świecie interesował się czy to ukraińcami czy rosjanami. Ukraińców żaden normalny Polak wspierać nie będzie, tak jak i rosjan.



Normalni Polacy wspierają Ukraińców na poziomie 90% społeczeństwa, a w ONZ 141 państw potępiło agresję rosji na Ukrainę, tak więc szanowny Panie onucu: NIE KŁAM.

Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-03-17, 23:43 2
Geraldinio napisał/a:

Normalni Polacy wspierają Ukraińców na poziomie 90% społeczeństwa, a w ONZ 141 państw potępiło agresję rosji na Ukrainę, tak więc szanowny Panie onucu: NIE KŁAM.
Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,



Ja dla tych wszystkich śmieci zza Buga mam dół z wapnem, pomogę im tam wpaść i zdychać mękach.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-18, 0:02 1
Kula ziemska jest okrągla, więc idąc twoim tokiem rozumowania prędzej, czy póżniej przyjdzie na ciebie czas...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-03-18, 18:22 1
Geraldinio napisał/a:

Edit:
zanim się jakiś samozwańczy lingwista przyjebie, informuję, że rosja, rosjanin itp. nie będę pisał z dużej, bo po prostu nie szanuję,


Nie o to się przyjebujemy: nie mówi się "rosjanin" tylko "moskal". Nawet nazwa kacapii jest kradziona.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-20, 22:12 1
majeńka napisał/a:

Nie o to się przyjebujemy: nie mówi się "rosjanin" tylko "moskal". Nawet nazwa kacapii jest kradziona.



Jakby prawnie na to spojrzeć, to nawet nie ma już czegoś takiego jak Moskwa. Mer Kijowa unieważnił dekret księcia kijowskiego o założeniu Moskwy:

jagiellonia.org/mer-kijowa-szydzi-z-putina-uniewaznil-dekret-ksiecia-k...

Zgłoś
Avatar
cpk64 2023-03-20, 22:22
Jeden tam wygrał życie!
Zgłoś