18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
Novik 2016-06-29, 0:46
ja pierdole co gośc ma straszny głos
Zgłoś
Avatar
mikorys 2016-06-29, 1:14
Nie rozumiem dlaczego ta babka z włoch pytała się z jakiego numeru dzwoni to dziecko, przecież nr jest widoczny, a gdy jest zastrzeżony to nie działa gdy się dzwoni na 911 czy 112. Zastanawia mnie też ile trwa proces namierzenia takiego telefonu.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2016-06-29, 2:01
^ up pytanie brzmi nie ile trwa, tylko jakie jest dokładne. Można zlokalizować pozycję danej osoby po numerze do kilkunastu - kilkudziesięciu metrów ale przeważnie na terenach zurbanizowanych gdzie jest dużo nadajników GSM. Zasadniczo musisz być w zasięgu przynajmniej trzech anten żeby można było ustalić w miarę precyzyjne twoje położenie na podstawie siły sygnału i odpowiednich algorytmów. Natomiast w wypadku miejsc gdzie nadajniki zlokalizowane są rzadziej i łapiesz się np. tylko na 2, to twoją pozycję można określić z dokładnością jedynie do kilkuset metrów. Odpowiedź na twoje pytanie brzmi więc - czym masz lepszy zasięg (więcej i bliżej nadajników jest wokół ciebie) tym szybciej.
Zgłoś
Avatar
nano50 2016-06-29, 8:52
No chyba, że masz telefon komórkowy to namierzają Cię w jakieś 3, może 5 sekund z dokładnością do 10 metrów...
Sprawdźcie sami, jak jesteście właścicielem telefonu z androidem to po wpisaniu hasła namierza Cię w chwilkę. Wątpię, żeby policja nie miała dostępu do takiej możliwości bez podawania haseł, a tylko numeru telefonu.

______________

Konto nowe, użytkownik stary.
Gdziekolwiek idziesz, idź z całym swoim sercem.
Zgłoś
Avatar
IOI 2016-06-29, 9:43
@nano50 - nie ma, policja musi wnioskowac do prokuratury o namierzenie telefonu. operator komorkowy musi przestrzegac ustawy o ochronie danych osobowych i nie moze sobie od tak sobie podawac komus (nawet policji) takich informacji.
i niech mi zaraz jakis ekspert nie zacznie pierdolic ze moga, bo mam ta informacje od zrodla.
Zgłoś
Avatar
neced 2016-06-29, 14:22
Nie pytała o rozmiar penisa napastnika a to straszne partactwo z jej strony
Zgłoś
Avatar
P................� 2016-06-29, 15:19 1
Nie wiem czy to tylko moja obsesja ale wkurwiają mnie bardzo te intra youtuberów, przecież włączam filmik żeby poznać jego treść i huj mnie obchodzi jakaś 15 sekundowa niby straszna muzyczka
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2016-06-29, 17:58 3
Cytat:

Po co oni zadają tyle pytań, to coś zmienia ile lat ma babka której kamień głowę rozjebał? Albo chcą uspokoić dzwoniącego, albo to po prostu hameryka.



1. Dyspozytor ma za zadanie utrzymać rozmówcę jak najdłużej przy słuchawce, wyciągając maksymalnie dużo informacji o tym, gdzie się znajduje, co robi, co się stało, żeby móc powiadomić odpowiednie służby i zlokalizować dzwoniącego.
2. Dyspozytor musi też uspokoić dzwoniącego i odwrócić jego uwagę, by w szoku nie zaczął działać na własną rękę, tj. próbował udzielać niefachowej pomocy (która najczęściej sprowadza się do szarpania poszkodowanego), albo nie zaczął panikować. Ludzie w szoku robią dziwne rzeczy, włącznie z ucieczką z miejsca zdarzenia.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów