18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Halman 2021-02-20, 16:45 95
chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;
Zgłoś
Avatar
benqu 2021-02-20, 16:48 5
tlumacz potrzebny o co tam sie porobilo
Zgłoś
Avatar
hdposter 2021-02-20, 17:52 53
Nasze polskie programy lepsze

Zgłoś
Avatar
dogip 2021-02-20, 18:22
No i to jest gość. Nie to co Najman, tylko poklepie matę.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-02-20, 19:20 6
Dziecko wychowane bezstresowo. I to pierdolenie super nianiek "możesz wyrażać emocje jak chce" "masz prawo się denerwować" itd. A będzie tylko gorzej bo dzieci wychowane bezstresowo wychowują kolejne pokolenie bezstresowe. Widzę co u moich kaszojadów dzieje się w przedszkolu. Jak rozmawiam z tymi rodzicami połowę ode mnie młodszymi to mam wrażenie że moje dzieci są bardziej ogarnięte.
Zgłoś
Avatar
tuciemam 2021-02-20, 19:27
Super! jak dla mnie wygrał
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-02-20, 19:58 4
Kurwa jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś pizdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-02-20, 20:17 1
Halman napisał/a:

chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;



Gówno prawda. To coś jak "Jeden z dziesięciu" tylko ,że są 2 druzyny, a uczestnicy to jebani aroganccy uczniowie szkół z RVK.
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2021-02-20, 20:19 1
Halman napisał/a:

chyba oglądalność programu spada... coś jak tutaj;


Fejk jak chuj. Nie ma czegoś takiego jak ładna niemka
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-02-20, 20:26 2
benqu napisał/a:

tlumacz potrzebny o co tam sie porobilo



Gościu z jednej z drużyn nie wytrzymał ciśnienia kiedy ,kiedy prowadzącaa ogłosiła, że drużyna przeciwna wygrała.

Musashi_Miyamoto napisał/a:

Kurwa jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś pizdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.



Hhahaha żeś dojebał jak łysy grzywką o kant dupy. Dobrze ,że polska zgnilizna genetyczna ma się dobrze (jak imbecyl nie ma sie do czego dojebać to i do stroju się dopierdoli)- sorry nie chodzimy tutaj w gumofilcach, waciakach i uszankach jak przeciętne poloki
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-02-20, 20:48 3
Dlaczego dźwięk jest puszczony od tyłu?

Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-02-20, 23:11 1
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Kurwa jak oni wyglądają... Socjalizm zmienia ich dosłownie z wyglądu... To jakieś pizdy, grubasy, kobiety na parytetach i frustraci... Zgnilizna genetyczna.



Islandia jest republika z konstytucją obowiązującą od 1944r., a przedtem była monarchią, wiec jaki kurwa socjalizm?
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2021-02-21, 1:55
Rozjebie napisał/a:

Islandia jest republika z konstytucją obowiązującą od 1944r., a przedtem była monarchią, wiec jaki kurwa socjalizm?



obecny, praktycznie wszędzie w europie teraz rządzą socjaliści.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-02-21, 9:07 3
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Gościu z jednej z drużyn nie wytrzymał ciśnienia kiedy ,kiedy prowadzącaa ogłosiła, że drużyna przeciwna wygrała.
Hhahaha żeś dojebał jak łysy grzywką o kant dupy. Dobrze ,że polska zgnilizna genetyczna ma się dobrze (jak imbecyl nie ma sie do czego dojebać to i do stroju się dopierdoli)- sorry nie chodzimy tutaj w gumofilcach, waciakach i uszankach jak przeciętne poloki



Następny co wyjechał chuj wie kiedy i widzi Polske jak w latach 70' pod białoruską granicą. Szkoda szczempić ryja na takich ograniczonych karierowiczów zachodu.
Zgłoś