18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DAGFEN 2010-04-23, 15:55
Dokładnie Wiele osób które ogląda telewizje od razu bierze do siebie to co w niej mówią. Ba niektórzy są nawet przez telewizje sterowani np. Moherowe Babunie przez TV TRWAM.
Zgłoś
Avatar
CreativePL 2010-04-23, 17:04 6
Albo przez TVN24
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-04-23, 17:18
ja tam TV na szczęście nie oglądam ale gostek mówi prawdę, ogólnie tyczy się to mediów.
Zgłoś
Avatar
lamerman 2010-04-23, 19:13
a wg mnie to jest troche takie pierdolenie - "srodki masowego przekazu steruja swiatem" - niby racja ale zanim byly tego typu zrodla informacji to ludzie nie wiedzieli o niczym. Lepiej? Ja wole proby sterowania mna przez milion roznych mediow z ktorych moge wybrac sobie to co mi sie podoba nawet jesli jestem oklamywany niz zyc ciemnej dupie.
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-04-23, 23:43
w ciemnej dupie fajnie jest, nie widać po bokach że ktoś nasrał
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2010-04-24, 0:49
0:19 "Telewizja MORZE stworzyć lub zniszczyć..." pozdrawiam tłumacza ;]
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-04-24, 0:57 6
To co ten koleś mówił tyczy się USA - gdzie poziom manipulacji mediów nad społeczeństwem jest ogromny, tam rzeczywiście ludzie robią i żyją tak, jak każe im telewizja. U nas na szczęście nie jest to aż tak zaawansowane, ale i tak widać propagandę. Weźmy na ten przykład śmierć Kaczyńskiego, rozumiem, tragedia. Ale do kurwy nędzy, ludzie tak go nienawidzili, a przez jakieś ckliwe wypowiedzi na tym zasranym telewizorze nagle go pokochali. Cala Polska go kurwa pokochała. Zresztą... To, że TV kłamie, to chyba wie każdy, człowiek, który potrafi myśleć samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
Nazad 2010-04-24, 1:50 2
@KurwaRomantyk
Chyba że wszyscy nienawidzili kaczora za to, jaki był przedstawiany w mediach?

Nie - był kiepskim reprezentantem. Byle by się Jaruś do władzy nie dorwał...
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-24, 2:13 1
0:52 "podróżującą grubą akrobatów" a co najlepsze, ten "występ" był emitowany w mediach

a jeżeli telewizja kłamie, a on mówi prawdę w telewizji, to jest ona też kłamstwem. toć to paradoks
Zgłoś
Avatar
mateusz84 2010-04-24, 6:30
co jak co ale koleś potrafi przemawiać...
Zgłoś
Avatar
shaddar999 2010-04-24, 8:52
Ja już jestem wolny
Zgłoś
Avatar
Stefn666 2010-04-24, 9:08
w sumie za swojego czasu bylo dużo osób które wierzyły ze program "sędzi Anny Marii itd...." był prawdziwy... i potrafiły sie kłócić o to i bym ja uwierzył w te brednie... normalnie nie moge uwierzyć jak ludzie potrafią być naprawdę glupi... kto wie może cała polska jest skorumpowana i wciskają nam kit o prezydencie i może on żyje gdzieś w ciepłych krajach.. :d
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-04-24, 10:09
Banał że aż suchar, jednak to są właśnie powody dlaczego miast wpatrywać się w pudło grające udzielam się na ~Słoistic
Zgłoś
Avatar
jankol 2010-04-24, 10:46 2
To się tyczyło USA?? Kto mi teraz odda za telewizor?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie