18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
t................x 2012-09-04, 10:11 1
Malował ktoś pistoletem? Pytanie nie do ekspertów ale to urlopowych malarzy domowych.
Zgłoś
Avatar
longer32 2012-09-04, 10:19 14
głupie pytanie..... pewnie że ktoś malował!
Zgłoś
Avatar
6Dark6Bartek6 2012-09-04, 13:59
tak.....nawet wczoraj. Sufitu nie polecam malować tym czymś
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-09-05, 9:51
wałek lepszy
Zgłoś
Avatar
losmen 2012-09-05, 20:57 5
z wałkami też różnie bywa,ale jak dobry trafisz to napierdalasz metry jak azjata co do filmiku to beka w chuj .
Zgłoś
Avatar
Booooyakasha 2012-09-06, 10:05 1
wałkiem jak ktoś umie dobrze malować to w chuj szybciej chałupe opierdoli niż jakimś pistoletem, paint killer zoom super extra pro 2000
Zgłoś
Avatar
Longer21011 2012-09-06, 10:08
ten pistolet nadaje się jedynie do malowania drewna. Nie nakłada wcale równej warstwy farby. Do pomieszczeń lepiej użyć wałka.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-06, 10:13
Nie malowałem takim czymś. Wałeczkiem się elegancko maluje, albo takimi gąbkami co mają podajnik farby w środku, kiedyś to było w tv reklamowane i moim zdaniem przyzwoicie się sprawdza.
Zgłoś
Avatar
modyf 2012-09-06, 10:33
TAK, MALOWAŁEM TYM CZYMŚ. Metalowy garaz wolnostojący - duuuuuzo szybciej, sprawniej i wygodniej niz machanie pedzelkiem, a do malowania dachu wprost niezastapione. Jedyny minus to może mały zasobnik i często trzeba farby dolewać. Wbrew opinią nic się nie zapycha, nie rozlewa. Malowałem sprzętem wuja, przy kolejnym malowaniu na pewno z tego skorzystam. Farba musi być rozcieńczona, więc za pierwszym razem słabo kryje, ale generalnie dobrze się ten wynalazek sprawdza.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-09-06, 10:43
Jest taki walek ze... a huj bede tlumaczyl artystom sadolowym.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-09-06, 10:56
co za spierdolona przeróbka.. już żygam tym amelinium. Dziwne, że kogoś to jeszcze bawi szczególnie w połączeniu z jakąś chujową reklamą z tv marketu
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-09-06, 13:21
"thx 4 wathing"

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-09-06, 14:25 1
modyf napisał/a:

TAK, MALOWAŁEM TYM CZYMŚ. Metalowy garaz wolnostojący - duuuuuzo szybciej, sprawniej i wygodniej niz machanie pedzelkiem, a do malowania dachu wprost niezastapione. Jedyny minus to może mały zasobnik i często trzeba farby dolewać. Wbrew opinią nic się nie zapycha, nie rozlewa. Malowałem sprzętem wuja, przy kolejnym malowaniu na pewno z tego skorzystam. Farba musi być rozcieńczona, więc za pierwszym razem słabo kryje, ale generalnie dobrze się ten wynalazek sprawdza.


Zgłoś
Avatar
affgan 2012-09-06, 14:32 2
modyf napisał/a:

TAK, MALOWAŁEM TYM CZYMŚ. Metalowy garaz wolnostojący - duuuuuzo szybciej, sprawniej i wygodniej niz machanie pedzelkiem, a do malowania dachu wprost niezastapione. Jedyny minus to może mały zasobnik i często trzeba farby dolewać. Wbrew opinią nic się nie zapycha, nie rozlewa. Malowałem sprzętem wuja, przy kolejnym malowaniu na pewno z tego skorzystam. Farba musi być rozcieńczona, więc za pierwszym razem słabo kryje, ale generalnie dobrze się ten wynalazek sprawdza.


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie