18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
edek_kotek 2024-08-26, 9:53 2
Odpowiedzi ma wykute na pamięć, ciekawe czy sam potrafi coś wymyślić?
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2024-08-26, 10:06 17
Cwel po chemioterapii i w butach ortopedycznych. Za noszenie 1488 i Polskiej flagi powinien być rozjebany na atomy i oszczany.
Nigdy nie rozumiałem tych skurwieli i ich dwubiegunowości.

Jebać nazistę!
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-08-26, 10:19 8
Widać że razem maja IQ tostera. Debile
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 10:25 18
To największa patola, kurwa, szmata i niziny społeczne. Drugi to po prostu naziol.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pracować dla Wybiórczej.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-08-26, 10:28 3
Mam nadzieję że ktoś mu pozornie połamie nogi ręce i kręgosłup bo takie guwno nie powinno stawić stopy na polskiej ziemi nasyconą krwiom dzieci nastolatków charceży wojska polskiego a puzniej AK wieńce niech takich kretynów znajdzie intifadą e go połamią tak jak robią od lat .
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-26, 10:33 32
AlbertoNihilo napisał/a:

A co ty masz do niego? Kulturalnie się pytał tylko. Taką ma pracę.



Kulturalnie prowokował, a gdy usłyszał odpowiedź że cyt. "umówimy się na osobne spotkanie". W cywilizowanym kraju dziennikarz gdyby był ogarnięty na poziomie zwykłego osiedlowego seby i miał faktycznie ochotę na wywiad zostawił by swoją wizytówkę -tak to działa. A ta prowokująca ciota z wyborczej dalej się pruje i atakuje. Nie popieram nazizmu ale, ale jestem za tym aby Polacy w Polsce mogli chodzić do urzędów i załatwiać tam swoje sprawy nie będąc zakrzykiwani przez jakiegoś chujogłowca z wyborczej -brzydzi mnie to że ten cwel ma się za dziennikarza.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2024-08-26, 10:37 7
Siriuz napisał/a:

To największa patola, kurwa, szmata i niziny społeczne. Drugi to po prostu naziol.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pracować dla Wybiórczej.



Trzeba mieć sieczkę w głowie żeby tam pracować
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-08-26, 10:39 5
Czerstwa kromka chleba ma więcej IQ niż tych dwóch łysych zjebów łącznie. Chuj w dupę naziolom i komuchom.

dOpieca napisał/a:

Z dwojga złego wole takich skinów niż pedałów lgbt i naiwne przekupione lewactwo co zaprasza parchatych do Europy żeby sie asymilowali...



Z dwojga złego każda skrajność zasługuje na strzał w potylicę (jedyne zło tego rozwiązania to ślad węglowy prochu strzelniczego i ołowiana kula, która przy rozkładzie się zwłok w masowej mogile trafi do gleby).
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-26, 10:41 19
kubaska5 napisał/a:

Mam nadzieję że ktoś mu pozornie połamie nogi ręce i kręgosłup bo takie guwno nie powinno stawić stopy na polskiej ziemi nasyconą krwiom dzieci nastolatków charceży wojska polskiego a puzniej AK wieńce niech takich kretynów znajdzie intifadą e go połamią tak jak robią od lat .



A Ukraińcom czy innym brydasom co naszą krew przelewali pewnie byś pento ojebał.
Zgłoś
Avatar
alojz 2024-08-26, 10:41 7
Obaj do siebie podobni - chuj z Wyborczą i chuj z naziolem.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-26, 10:42 6
pytolsky napisał/a:

Czerstwa kromka chleba ma więcej IQ niż tych dwóch łysych zjebów łącznie. Chuj w dupę naziolom i komuchom.
Z dwojga złego każda skrajność zasługuje na strzał w potylicę (jedyne zło tego rozwiązania to ślad węglowy prochu strzelniczego i ołowiana kula, która przy rozkładzie się zwłok w masowej mogile trafi do gleby).



Skoro nie możesz wszystkich poniżej i powyżej normy odjebać to przynajmniej traktuj ich tak samo.
A tutaj mamy silną kulturę opierdalania penta tym co nas nie szanują.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-08-26, 10:52 6
Prawak milczy kiedy jakaś podróba dobrosz krzywy ryj oracz pyta, lewak szczeka, skomle, pierdoli głupoty, opierdala pęta, ale nigdy nie milczy nawet jak nie zna odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-08-26, 11:16 13
Pan się uważa za polskiego patriotę? zapytał dziennikarz gazety wyborczej, przepraszam, gazety żydowskiej, jak uparcie powtarza Engelking. Niezły fikoł dialektyczny
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-26, 11:21 4
CzerstWybut napisał/a:

Co to za fikołek intelektualny? Myślałem że takie zjeby powymierały już.


Przecież na Sadolu ich pełno. Tu co drugi tęskni za Hitlerem bo mu się wydaje, że sam jest Aryjczykiem. Warto zajrzeć do Mein Kampf, tam można sobie poczytać, że Hitler gardził Słowianami tylko trochę mniej niż Żydami.
Zgłoś
Avatar
Devorious 2024-08-26, 11:24 1
dOpieca napisał/a:

Z dwojga złego wole takich skinów niż pedałów lgbt i naiwne przekupione lewactwo co zaprasza parchatych do Europy żeby sie asymilowali...



z dwojga złego jakby twój dziadek się źle urodził to by Cię wrzucili do pieca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie