18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................s 2012-10-13, 19:14 8
Spalili czarnego na czarno, wielka mi roznica...
Zgłoś
Avatar
franixxx 2012-10-13, 19:15 3
Jakby był biały powiedziałbym że dobrze że się pogodził i stara się być normalny ale jest murzynem i niestety murzynów nie lubię. 3W robi swoje napisałbym to inaczej
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2012-10-13, 19:19
Trochę chujnia... Biały czy czarny nacierpieć się musiał... Ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
golarz89 2012-10-13, 19:56 3
jebany brzydal.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-13, 20:00 8
piwko za żarcik i niech się czarnuch smaży
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-10-13, 20:04 3
sp***olił z grilla na imprezie KKK,to teraz kozaczy

Widzisz jakim jesteś pesymistą... Dla Ciebie spierdolił, a w mojej opinii nie był zbyt szybki
Zgłoś
Avatar
ilucoran88 2012-10-13, 20:11 3
upiekło mu się hehe
Zgłoś
Avatar
cieszyn 2012-10-13, 20:18 2
Do mam talent z tym
Zgłoś
Avatar
Jemruz 2012-10-13, 20:51 2
Kurde wy się tak śmiejecie, ale musi być przejebane takie życie, nie zarucha sobie, ludzie rzygają na jego widok, pewnie kumpel do niego przyszedł bo mu zapłacił hajs za to....

Żartowałem do klatki z tym jebanym szympansem i zabrać mu kamerę !
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-13, 21:23 3
No to teraz trochę biografii,czyli więcej uśmiechniętych mord ;]

Zgłoś
Avatar
bela 2012-10-13, 21:24 2
"sp***olił z grilla na imprezie KKK" - chyba kurwa z talerza bo łapki poobgryzane
Zgłoś
Avatar
SaNcHo122 2012-10-13, 21:38 78
Powiem tak... Nie wiem jak było akurat z tym gościem... bo może się okazać, że akurat jemu się coś takiego od życia należało w co wątpię... Ale chodzi mi o to, że ja uwielbiam się pośmiać z dobrych dowcipów o murzynach ale zaznaczam, że z dowcipów i dobrych... lubię sadola i w ogóle ale wkurwia mnie to jak czytam teksty większości i nie powiem gimbazy bo i to dla mnie beznadzieja... wkurwia mnie to wasze pseudo sadystyczne podejście z za ekranów.... domyślam się, że większość z osób piszących teksty "niech się czarnuch smaży" itp to albo jakieś skryte pedały bo nawet nie geje albo zapryszczone grubasy, albo niedouczone palanty w dresach z krzywą łysą pałą...(podejrzewam, że i na karku i w gaciach) ... po za tym większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" spierdalałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi czarnuchami by nie miała... już nie wspomnę o tym, że już nawet nauka tak naprawdę nie rozróżnia a właściwie wycofuję się z rozróżniania ludzi rasowo... człowiek to człowiek a to że trafi się pierdolnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek to naturalne... mi wystarczy że wychodzę w Polsce na ulicę rozglądam się i widzę znacznie więcej "czarnuchów". "murzynów", "żółtków" itd wokół siebie i wiecie co....

oni mają białą skórę... tak więcej pojebów widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym kutasie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.......... i w sumie mam jeszcze sporo do powiedzenia na ten temat ale już mi się nie chce bo i tak osoby o których tutaj piszę nic nie zrozumieją i do nich nic nie dotrze... to po co????.........
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-10-13, 21:57 4
SaNcHo122 napisał/a:

większość z tych osób w kontakcie z tymi "murzynami" spierdalałaby gdzie się da bez słowa bo szansy z tymi czarnuchami by nie miała...

człowiek to człowiek a to że trafi się pierdolnięty czy tępy czy jeszcze inny murzyn albo żółtek

widzę w okół siebie białoskórych... rasistowskich i skrytych pedałów.... niestety taka jest prawda. Każdemu rasiście życzę żeby kiedyś dopadł ich jakiś wielki murzyn z wielką grubą pałą który wjedzie im w dupę i na własnym kutasie będzie ich smażył na trym grilu skoro ich to tak kręci.



Czy ty czujesz tą kurwa hipokryzję, zhipolryciały hipokryto?
Zgłoś
Avatar
SaNcHo122 2012-10-13, 22:00 3
Taaa..... czuję.... to właśnie to o czym pisałem.... (pisałem po waszemu) bo wiedziałem, że taki tępak jak ty inaczej nie skuma czaczy ... a....
i powiedz mi jeszcze jak długo siedziałeś nad słownikiem żeby napisać tak skomplikowane słowa???

aha nie omieszkam dodać niedouku, że jeśli używasz tak skomplikowanych słów to wiedz że nie "tą hipokryzję" tylko tę hipokryzję niby nic a jednak świadczy o tym czyś polak czy "murzyn"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie