18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
donkapusta 2024-06-02, 22:06 3
Ciekawe po co wrócił?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-02, 22:11 4
donkapusta napisał/a:

Ciekawe po co wrócił?



Nieważne. Ważne, że po przejściu się nie biega (po barkach też nie, jak uczyła Phoebe z Przyjaciół).
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-02, 22:16
SkoPio1 napisał/a:

Nieważne. Ważne, że po przejściu się nie biega (po barkach też nie, jak uczyła Phoebe z Przyjaciół).



Nie twierdzę, że ważne. Nie wnoszę o wagę czynu, tylko o powód "po co?".
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-06-02, 22:17 8
jestem szczerze zszokowany, że motopizdencjusz nie uciekł.

Ba, on chyba wrócił do ofiary i nawet podjął próbę pionizacji - nieudaną, ale jednak.
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2024-06-02, 22:33 2
hehe
i prawidłowo
niech się kacapy same wyzabijają
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-02, 23:23
donkapusta napisał/a:

Nie twierdzę, że ważne. Nie wnoszę o wagę czynu, tylko o powód "po co?".



Bo w swoim systemie wartości uznał, że to, co tam leżało, było więcej warte, niż jego życie.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-06-03, 0:08
SkoPio1 napisał/a:

Ważne, że po przejściu się nie biega (po barkach też nie, jak uczyła Phoebe z Przyjaciół).



podałeś przykład najbardziej pojebanej stylowo biegaczki z Central P(e)arku xD
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-06-03, 0:09
Pięknie go przeznaczenie oszukało.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-03, 0:30 2
SkoPio1 napisał/a:

Nieważne. Ważne, że po przejściu się nie biega (po barkach też nie, jak uczyła Phoebe z Przyjaciół).



Nie kompromituj się!Przede wszystkim się nie jeżdzi NA CZERWONYM,orle intelektu!😡

[ Dodano: 2024-06-03, 00:32 ]
donkapusta napisał/a:

Ciekawe po co wrócił?



Po to żeby ofiarę pionizować;czytaj:możliwe-dobić!
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-06-03, 1:11 2
kacapy jebane gińcie tam wszyscy naraz w pizdu
Zgłoś
Avatar
Kris891 2024-06-03, 10:51
Pewno pięćdziesiąt kopiejek leżało i się połasił
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-03, 10:59 2
viking19 napisał/a:

podałeś przykład najbardziej pojebanej stylowo biegaczki z Central P(e)arku xD



Ale PO BARCE SIĘ NIE BIEGA!


[ Dodano 2024-06-03, 11:01 ]
Caanonierka napisał/a:

Nie kompromituj się!



Pokaż przepis, że trzeba biegać.
;>

Gdyby matoł nie biegał, to nie miałby wypadku.
I NIE, TO NIE JEST ZRZUCANIE WINY NA NIEGO, to jest stwierdzenie, że gdyby pilnował swego życia, to żyłby lepiej.
Cmentarze są pełne kretynów, którzy mieli pierwszeństwo, ale mieli też w dupie swoje życie.
A po przejściach się nie biega.
;>
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-06-03, 13:34
Caanonierka napisał/a:

Nie kompromituj się!Przede wszystkim się nie jeżdzi NA CZERWONYM,orle intelektu!😡



Niby masz rację. Ale powiem Ci że ja jestem kierowcą, pieszym i pedalarzem.
Na przejeździe rowerowym zawsze wyhamuje i się rozglądnę mimo że mam pierwszeństwo, jako pieszy zawsze się upewnię przed przejściem i uważam na przejściu. A to wszystko chyba dzięki temu że posiadając prawo jazdy ma się świadomość że samochód w miejscu nie stanie, i choć to kierowca puszki przeważnie jest tym winnym to jednak ta druga strona pije później przez słomkę.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-03, 17:57
Czego pieszym nie wolno?

Pieszy nie może przechodzić przez jezdnię w miejscach o ograniczonej widoczności, na przykład w pobliżu zakrętów czy wierzchołków wzniesień, poza wyznaczonymi przejściami dla pieszych. Nie wolno także przebiegać przez jezdnię, wchodzić bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych, nie można też wychodzić na jezdnię na przykład zza autobusu. Dodatkowo zabrania pieszym, którzy wchodzą na jezdnię lub przekraczają ją (także na przejściu dla pieszych) korzystania m.in. ze smartfona w sposób utrudniający obserwowanie sytuacji na jezdni czy przejściu dla pieszych.

Nie wiem jakie przepisy obowiązują w kacapowie, ja przestrzegam przepisów obowiązujących w Polsce.
Zgłoś