18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Misiek_KRK 2017-11-13, 21:21 3
Jakiś dębildal mu maseczkę nieprzepuszczającą powietrza
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2017-11-13, 21:21 1
Jak zasłabł. Wykręciło go po jakichś prochach.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-11-13, 21:28 2
orisuniek napisał/a:

... kierowca zasłabł



Podobna sytuacja wczoraj w niedalekiej okolicy, ale z finałem.

Autobus wjechał w sklep

Oprócz zdjęć w artykule są filmy. Na ostatnim widać, jak autobus przejeżdża przez przejazd, gdzie dochodzi do pierwszej kolizji... Potem musiał przejechać jeszcze ponad 300 metrów (w kierunku, z którego nadjechał filmujący), skręcić ostro w prawo w ciasną Średzką, gdzie jebnął w sklep... a podobno stracił przytomność.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-11-13, 22:21 3
lol a pasażerowie wyjebka totalna.. jeden tylko zaczął kierować od niechcenia...
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-11-13, 22:50 1
wakowanie tematu sosnowca zaczyna przypominać ruchanie starej baby. niby jeszcze można ale to już nie to samo co kiedyś...
generalnie bardziej mnie interesuje co się temu kolesiowi przytrafiło? jakiś zawał czy co?
Zgłoś
Avatar
ordinarymortar 2017-11-13, 23:43
rurka od pikawy się oberwała. zdycha jak brojler
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-11-14, 1:05 4
To jakiś rodzaj padaczki? Miałem kiedyś sytuację jadąc autobusem, że gościu z tyłu mnie ni z chuja ni z dupy zaczął napierdalać pięściami w mój fotel. Wkurwiłem się i wstałem z zamiarem zajebania mu ale jak się odwróciłem to do mnie dotarło, że typ nie kontaktuje i nakurwia kołowrotkiem z automatu. Minęła minuta, przeszło mu i nikt o nic nie pytał a sam pacjent się nie odezwał a teraz się zastanawiam czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-11-14, 1:17 4
czarnykun napisał/a:

czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?



Trzeba było jednak zajebać. Jeśli nie był świadomy, można powiedzieć, że sam się uderzył. A tak na zawsze pozostanie to tajemnicą.
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2017-11-14, 3:16 13
Strasznie smutny ten podkład, lepiej włączcie sobie coś weselszego
Zgłoś
Avatar
TheColt 2017-11-14, 7:11 2
orisuniek napisał/a:

Wyobraźcie sobie kurs do Sosnowca,a w połowie drogi musicie wysiąść bo kierowca zasłabł


troche jak kumpel ktory powstrzymal cie od dzwonienia do ex po pijaku
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-11-14, 8:18
osztykurwo napisał/a:



Trzeba było jednak zajebać.



Osz ty kurwo, takie rady na forum dawać ?
Zgłoś
Avatar
mariuan 2017-11-14, 8:53
Chiny, spójrzcie w jaką panikę wpadli pasażerowie, bo nie mogli spierdolić z miejsca zdarzenia ;p
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-11-14, 11:23 1
czarnykun napisał/a:

To jakiś rodzaj padaczki? Miałem kiedyś sytuację jadąc autobusem, że gościu z tyłu mnie ni z chuja ni z dupy zaczął napierdalać pięściami w mój fotel. Wkurwiłem się i wstałem z zamiarem zajebania mu ale jak się odwróciłem to do mnie dotarło, że typ nie kontaktuje i nakurwia kołowrotkiem z automatu. Minęła minuta, przeszło mu i nikt o nic nie pytał a sam pacjent się nie odezwał a teraz się zastanawiam czy po prostu było mu wstyd czy nie był świadom ataku?


Nie pamiętał, znam dwie osoby, które mają dość regularnie padakę
Zgłoś
Avatar
szatanskipaczek 2017-11-14, 18:41
Mi to wygląda na zawał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie