18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
dmdavid 2013-10-24, 21:33 4
tu lepsze
Zgłoś
Avatar
T................p 2013-10-24, 22:16
hahahaah a typ z taca jajek, piękne
Zgłoś
Avatar
Potar 2013-10-24, 22:50
Jaki chuj, wolałby ratować jebane jajka niż tego psa, co za jebane brain deady na tym świecie istnieją.
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2013-10-24, 22:55
dmdavid napisał/a:

tu lepsze



Mocne... Kurwa - też nie wiedziałbym co zrobić - to jest kawał psa jednak, więc też pewnie bym się bał, że jeżeli odetnę, to potem mnie ugryzie wkurwiony zaistniałą sytuacją.
Z drugiej strony szkoda psa - z bezwładu po odcięciu smyczy, wnioskuję, że chyba szczęścia nie miał.

Ale zauważcie jednak jedną rzecz - baba pierwsza wlazła do windy i dopiero psa chciała wciągnąć, a facet najpierw psa do windy wepchnął... Tylko, że pies tam długo nie usiedział :/ (zresztą widać nawet jak facet próbuje go z powrotem wciągnąć, ale jednak to było nieco większe bydle niż z pierwszego posta.
Zgłoś
Avatar
MagnuMr1p 2013-10-24, 23:14
Bym jej kurwa nie wybaczyl tego pieska.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-10-25, 0:16
ArteQ napisał/a:



i tak nie zaruchasz.



Stary Ja mam ruchania a ruchania...
Mam żonę o 5 lat młodszą więc mi tu nie pierdol farmazonów, bo właśnie skończyłem ruchać i czytam jak mnie prawiczki trollują
Zgłoś
Avatar
ziron 2013-10-25, 15:41 1
To mi niedawno kumpela opowiadała podobną historię, która zdażyła się we Wrocławiu, z tym że to pies wsiadł do windy, a właściciel, który z kimś się zagadał został na zewnątrz, no i finał był nieco bardziej drastyczny, bo z pieska została mokra plama
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-10-25, 20:10 1
I na przykład w takiej sytuacji przydaje się nóż, który zawsze mam przy sobie. Sprzedałbym psu kose w żebra żeby się nie męczył przy zmiażdżeniu przez windę
Zgłoś
Avatar
Els 2013-11-05, 0:13
n1troo napisał/a:



co!? w takiej panice to trudno o trzeźwe myślenie, Ty mądralińska idź lepiej sprawdź czy nie ma Cie w kuchni



żarty o kuchni były zabawne tak z 20 lat temu, wymyślcie coś nowego
Zgłoś