18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Avatar
Riikko 2023-08-29, 18:06 14
oprocz aplikacji, jest tez warunek braku mozgu na uzywanie tego gowna. naprawde. przeczytacjcie maly druczek.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-08-29, 18:42 6
No cóż niech politycy wymyślą jeszcze więcej zajebistych przywilejów dla pieszych i rowerzystów które wyłączają instynkt samozachowawczy .
Polityczne tłumoki doprowadziły do tego że gdy teraz pieszy przechodzi to nie rozgląda się na boki.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-08-29, 19:06 7
Za ich krzywdę zawsze zimne piwko.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-08-29, 19:32 4
Przecież emeryci i użytkownicy hulajnóg mają pierwszeństwo na czerwonym.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-08-29, 20:46 2
OpenStreetMaps napisał/a:

No cóż niech politycy wymyślą jeszcze więcej zajebistych przywilejów dla pieszych i rowerzystów które wyłączają instynkt samozachowawczy .
Polityczne tłumoki doprowadziły do tego że gdy teraz pieszy przechodzi to nie rozgląda się na boki.



Przecież to Rosja debilu. Chyba że tam są twoi politycy i tam głosujesz.
Zgłoś
Avatar
GordonSrordon 2023-08-29, 20:57 2
Ale będzie miała przejebane na chacie
Spieszyła się żeby staremu obiad ugotować
A tu chuj
Stary się wkurwi i wyrucha ja w kakao
Zgłoś
Avatar
Czeczenito 2023-08-29, 21:48 10
Chyba ostatnie oczym pomyślała to ojebanie gały

Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-08-30, 7:57
Cel osiągnięty
Zgłoś
Avatar
Czechos 2023-08-30, 12:23
Takich filmików będzie coraz więcej.
Aby wypożyczyć i jeździć hulajnogą po mieście nie jest wymagana znajomość jakichkolwiek przepisów drogowych, no bo po co...
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2023-08-30, 14:53
Ładna piosenka pod koniec. Tydydymtym
Zgłoś
Avatar
andrew31 2023-08-30, 17:55
Wczoraj jechałem samochodem przez moje miasteczko. pełno tam przejść dla pieszych i szła se taka głupia cipa miała nos w telefonie nawet nie podniosła ryja z nad ekranu żeby się rozejrzeć tylko bez zatrzymania władowała się na ulicę. A jako że jechałem starszym gratem ( "seiczento") nie ma w nim abs-ów i co więcej tylne koła przy mocniejszym hamowaniu całkowicicie blokuje. Zatem zatrzymując się głupiej cipie delikatnie skręciłem przednie koła żeby trochę rzuciło tyłem i po heblach prędkość może 30km była bezpieczna odległość ale ten pisk kół i niespodziewany widok auta od razu zdziałał cuda. Nagle przyspieszyła i jeszcze tam coś ryj piłowała ale miałem to gdzieś.
Zgłoś