18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Henta 2017-12-01, 22:10 1
TB303 napisał/a:


Głupie pierdolenie. Każdy kto rżnie czyjąś pannę i WIE, że jest zajęta - zasługuje na solidną karę. Karzemy wtedy dwie osoby - tak nakazuje sprawiedliwość. Chyba, że nie wiedział, wtedy można mu ewentualnie darować.


No nie zawsze np. mi już dwa razy zdarzyło się zabawiać z czyjąś żoną a mąż był nawet bardzo szczęśliwy z takiego obrotu spraw
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-12-01, 22:58
To Chińczycy nie znają kungfu? Myślałem, że wszyscy znają.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2017-12-01, 23:02 2
Ty pierdolisz TB303
Jak koleś jest sam, i nic nikomu nie obiecywał i nie mydlił oczu to chuj go powinno obchodzić czy szlaufa którą puka kogoś ma czy nie.
Zdrada jest mega chujowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku, ten który się wpierdala w związek, no cóż. Widocznie jest w czymś lepszy skoro Twoja kobieta mu daje dupy, przykre ale musisz się z tym pogodzić.

Nie wyobrażam sobie, żebym w czasach mojej rozpusty w przypływie chwili pytał laskę na tylnym siedzeniu czy na pewno nie ma chłopaka/narzeczonego etc.
Zgłoś
Avatar
Heniut86 2017-12-02, 0:03 2
Czytam te komentarze i mnie krew zalewa jaka gimbospierdolina zaczęła się tutaj wypowiadać... Idźcie kurwy robić młyn na potupajkach! To jest szanowany i szanujący się portal kurwa wasza w te i nazad!
Zgłoś
Avatar
napierdalator13 2017-12-02, 2:59
Ale zajebiste!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-02, 5:30
Cytat:

Zdrada jest mega chujowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku


No shit sherlock...
Zgłoś
Avatar
centylion 2017-12-02, 13:38
Poglądy zmieniają się drastycznie gdy się dowiadujesz kto i kiedy Ci panienkę obracał.
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-12-02, 17:45
był kieeeeeeeeeeeeeedyś film jak suka zdradziła i ktoś napierdalał ją maczetą, w pizde krwi i wsio nagrane, ma ktoś ten film ?
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2017-12-02, 19:38
Velture napisał/a:


No shit sherlock...



Wyciągasz zdania z kontekstu żeby pozbawić je sensu i zakpić na siłę lepiej niż wyborcza.
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2017-12-03, 19:28
SkoQ napisał/a:

Ty pierdolisz TB303
Jak koleś jest sam, i nic nikomu nie obiecywał i nie mydlił oczu to chuj go powinno obchodzić czy szlaufa którą puka kogoś ma czy nie.
Zdrada jest mega chujowym zachowaniem, ale może ją popełnić tylko ktoś kto jest w związku, ten który się wpierdala w związek, no cóż. Widocznie jest w czymś lepszy skoro Twoja kobieta mu daje dupy, przykre ale musisz się z tym pogodzić.

Nie wyobrażam sobie, żebym w czasach mojej rozpusty w przypływie chwili pytał laskę na tylnym siedzeniu czy na pewno nie ma chłopaka/narzeczonego etc.



Dobrze powiedziane - nie mnie oceniac czyjs stan cywilny, chociaz byloby dosyc komiczne pytac "ej, zanim zaczniemy chcialem sie upewnic ze nie jestes w zwiazku".
Dodaj do tego fakt ze czesto jesli wiesz ze ten ktos jest zwiazany z inna osoba, to cisnie Ci gnioty typu "moje malzenstwo to tylko fikcja zeby dzieci sie nie martwily" albo "zamierzamy sie rozwiesc tylko czekamy na *chuj wie co*"
albo moj osobisty faworyt, zew godowy pracujacych za granica z rodzina w kraju "moj maz mnie nie rozumie"
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-08-01, 13:15
Łobuz kocha najbardziej
Zgłoś