18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Artis23 2013-02-13, 20:57 5
Gregor musi cie to strasznie bolec, ja osobiscie uwazam ze nie wierzenie w nic jest duzo latwiejsze (co bardziej opisuje pizdy).
Ale jak to mowia, kazdy ma swoje podworko i ja nie mam zamiaru na sile do tego, kogos przekonywac.
Zgłoś
Avatar
wortor 2013-02-13, 21:02 4
Mylisz bycie lewakiem z używaniem mózgu. To, że wierzysz w gadające węże i ludzi zyjacych po 900 lat to twoj duży problem, który powinieneś skonsultować ze specjalistą.

Dokonałem apostazji już jakiś czas temu wiec swoje zalosne proby wmowienia mi hipokryzji zostaw dla swoich przyjaciol pedofili z kosciola.

Btw. jako prawdziwy katol teraz nastaw drugi policzek abym mogl na ciebie jeszcze raz napluc:)
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-02-13, 21:07 5
Wortor jestes zwykla marionetka, ktora mysli ze jest wyjatkowa.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-02-13, 21:07 6
Ty wierzysz, że pedał to normalny człowiek, to ja już wole gadające węże

Btw. jako prawdziwy człek zarażony lewacko pedalskim skurwieniem nadstaw dupy , aby twoi koledzy oświeceni mogli cię zapiąć jak zawsze.

Btw. numbero 2Twój post o "nowoczesnym" patriotyzmie rozjebał mnie do końca

Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-13, 21:27
Gorgor napisał/a:


Jeżeli ktoś modli się do kogoś/czegoś bo sam nie może sobie poradzić i uznaje zwierzchnictwo siły wyższej bo mu tak powiedzieli to kim ten ktoś jest? Istotą rozumną? Panem samego siebie? Wolnym człowiekiem? NIE! Jest PIZDĄ.



A jeżeli ktoś robi to z innych powodów?
Zgłoś
Avatar
wortor 2013-02-13, 21:35 4
Przesledzmy rozumowanie typowego zjebanego prawaka:

lewak czyli pedal
ateista czyli pedal
ma inne zdanie niz ja czyli pedal

Idz w chuj i nie trac juz mojego czasu, bo twoj tok rozumowania jest plytszy niz mojego psa, jak mu rzucam zarcie do miski.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-02-13, 21:39 2
Zajebisty gif
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-13, 21:52 3
Za kręcenie beki z ciemnogrodu zawsze stawiam piwko! No i do tego dochodzi bezcenny ból dupska prawactwa widoczny w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
Cloudo 2013-02-13, 21:52 3
@wortor
Nie ma sensu próba dyskusji z człowiekiem który oddał swój rozum na rzecz starożytnej książki
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-02-13, 21:59 1
Cloudo, Masz tylko jeden mały probelm. Nigdzie nie napisałem, że wierze w ta książke
Zgłoś
Avatar
zDrwal 2013-02-13, 22:21 1
Zamiast się kurwa kłócić, moglibyście zająć się ciapatymi.
Wasze debilne kłótnie można przełożyć.
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-02-13, 22:34
Dobra rozumiem ze wierzycie tylko w siebie i macie radosc z obrazania osob myslacych inaczej niz wy. W dusze ludzka pewnie tez nie wierzycie? Wierzycie ze cos jest po smierci? Zgaduje ze nie (umieracie i juz). Wiec jestem ciekaw jak przedstawiacie swoja wersje zycia swoim bliskim. Dewiza "Carpe diem" a pozniej sie zobaczy. Jestem ciekaw czy swoje dzieci bedziesz tez uczyl pogardy do innych.
Zgłoś
Avatar
Cloudo 2013-02-13, 22:34 4
@zDrwal
IMO Islam jak każda religia jest niebezpieczna, a ten Terlikowski jest tego świetnym przykładem.
@Artis23
Dlatego że żyję tylko raz i nic innego nie ma. Żyję pełnią życia, nie krzywdząc nikogo (bo sam nie chciałbym być krzywdzony), a ponad to chcę uczynić świat lepszym dla przyszłych pokoleń. Ortodoksi religijni pod przykrywką starych książek i "woli boga" krzywdzą innych bo dzięki temu będą mieli życie wieczne. Dlatego religie i wiara w lepsze życie jest błędne bo po co się starać uczynić świat lepszym jak pocierpię sobie i zaklepie miejsce w niebie.
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-02-13, 22:49 2
Slonx napisał/a:



A jeżeli ktoś robi to z innych powodów?



Z jeszcze głupszych powodów? Nie ma żadnego logicznego uzasadnienia dla takich praktyk, jest tylko wpojony strach i stek bzdur.
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2013-02-13, 22:50
Jak dla mnie zarówno Terlikowski jak i Biedroń są siebie warci. Przyciągają skrajną prawicę/lewicę tylko przez własną głupotę i robienie gównianego szumu w TV
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie