18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
masterstcs 2013-03-31, 23:01
czyli jak przypierdoli w coś to kogo karać?
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-03-31, 23:12 13
Po co bezzałogowej ciężarówce kabina?
Zgłoś
Avatar
QML 2013-03-31, 23:13 2
masterstcs,
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2013-04-01, 3:33
@K-Paxian Bo nie chciało im się robić ciężarówki od podstaw, więc zmodyfikowali już istniejącą ciężarówkę.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-04-01, 3:37
Powiem tak.
W Mercedesie w Niemczech, gdzie istnieje produkcja aut, po zakladzie jezdzi ciezarowka, ktora rowniez jest automatem. Testuja ja kazdego dnia, jezdzi i czysci asfalt. Informacji o niej wiecej jak o dziurach na polskich drogach. Zadna nowosc.
Zgłoś
Avatar
dawid1992 2013-04-01, 14:48 4
ruscy dodali by dodatkowe wyposażenie - kamerę
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-04-01, 16:46 1
Kapitan Powolny piwko
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-04-01, 17:17
terrakama3
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-01, 17:17 2
TopGear jest zajebisty. Aż się wkurwiłem, że filmik ucięty w takim momencie, bo mi smaczka narobiłeś Przetłumaczyłem wam dosyć dokładnie cały tekst, jednak nie mogłem zrozumieć dwóch nazw własnych. Endżoj, krata browaru za wstawkę!

[LEKTOR]
Poznajcie Terramax'a. Posiada napęd na 6 kół, opony wielkości diabelskiego młyna (Ferris wheel - en.wikipedia.org/wiki/Ferris_wheel ) zdolny dojechać niemal wszędzie i, jak możecie zaobserwować - nikogo na miejscu kierowcy.

[JAMES]
To niezależny pojaz, może patrolować, dostarczać materiały i to wszystko bez ryzyka dla żołnierzy, którzy mogliby zostać wysadzeni przez IED-sy. (IED - miny domowej roboty, przydrożne en.wikipedia.org/wiki/Improvised_explosive_device ). Generalnie, o to jak to działa: na dachu znajduje się rzecz zwana (MIDO? nie wiem, sorki). 64 odzdzielne lasery obracające się bardzo szybko, rozpoznające teren. Informacje, które zbierają, są interpretowane przez komputer pokładowy, który z kolei decyduje, gdzie pojazd powinien się udać i steruje silnikiem, kierownicą, hamulcami itd. Oto, co widzi komputer: zielone oznacza - brak przeszkód, rośliny i tego typu rzeczy. Wszelakie odcienie czerwieni, to cięższe przeszkody: skała, drzewo, klif (spadek) i tego tym podobne. Spójrzcie na to! To niesamowite. (Terramax omija zaparkowane pojazdy)

[LEKTOR]
Pytanie jednak: Czy jest w stanie pokonać samochód zbudowany przez (Bromus? nie wiem), oraz prowadzony przeze mnie.

[JAMES]

Oto co zamierzamy zrobić: Urządzimy sobie wyścig. Stąd, do tamtego wzgórza, dystans około 10 mil.

[LEKTOR]
Między nami , a metą znajduje się wiele wyzwań, w tym: skalista nawierzchnia, strome zbocza, grząskie błoto oraz podmarznięte rzeki. Nie będzie konkretnej, wcześnie zaplanowanej drogi. Ja i LandRover będziemy musieli sobie radzić sami.

[JAMES]
Oto człowiek kontra maszyna. Dosłownie.

[KOLEŚ Z FLAGĄ]
Trzy, dwa...

[JAMES]
Ej, czekaj..
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-04-01, 17:57
Jeden celny strzał (lub rzut błotem/gównem) bądź rozrzucenie krzaczków na drodze i mogą być kłopoty :p. Ale wynalazek tak czy siak innowacyjny i na pewno pomoże w rozwijaniu technologii.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-04-01, 18:13
Taka zabawka na pilota
Zgłoś
Avatar
Zinnat 2013-04-01, 18:19 4

Zgłoś
Avatar
brt1529 2013-04-01, 20:10 3
Chicago napisał/a:


[JAMES]
na dachu znajduje się rzecz zwana (MIDO? nie wiem, sorki). 64 odzdzielne lasery obracające się bardzo szybko, rozpoznające teren.

[LEKTOR]
Pytanie jednak: Czy jest w stanie pokonać samochód zbudowany przez (Bromus? nie wiem), oraz prowadzony przeze mnie.
[center][b]



Jeżeli chodzi o twoja pierwszą wątpliwość to nie MIDO tylko LIDAR (Light Detection and Ranging). A co do drugiej wątpliwości to chodzi o Brummies, tak nazywa się mieszkańców Birmingham w języku potocznym.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-04-02, 7:41
Leginek napisał/a:

Taka zabawka na pilota


Na chuja, to jest autonomiczne skurwysyństwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie