18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Cytat:

Francuski bank Société générale przeprasza homoseksualistów za „obraźliwą” reklamę. Bank umieścił na zdjęciu dłonie, na których spoczywa wycięta z papieru normalna rodzina. Homoseksualistom nie spodobała się reklama!

Homoseksualistom przypomina to symbol Manif pour tous – oddolnego ruchu, który jesienią 2012 i na początku 2013 roku organizował liczne i masowe protesty przeciwko „małżeństwom” homoseksualnym.

Reklama banku dotyczyła produktów ubezpieczeniowych. Oprócz dłoni z papierową rodziną zawierała jeszcze napis „Chrońcie siebie i waszą rodzinę”.

Francuska grupa LGBT „Cash!” ostro oskarżyła bank o „homofobię”. Firma niezwłocznie przeprosiła. Na Twitterze ogłosiła, że zostanie przeprowadzone dochodzenie na temat pochodzenia zdjęcia użytego w reklamie. Zdjęcie, jak stwierdził bank, sprzeciwia się politycy firmy, która „ nikogo nie dyskryminuje na podstawie jego prywatnych decyzji i orientacji”. Obiecano też, że „zdjęcie zostanie zastąpione przez inne”.

W ten sposób zwykła, papierowa wycinanka stała się we Francji zakazana w biznesie z powodu terroru mniejszości. Można przypuszczać, że gdyby bank nie poddał się presji homoseksualistów, doszłoby to tak głośnych protestów jak we Włoszech, gdy „homofobii” dopuścił się producent makaronów, Guido Barilla.


katholisches.info

Już niedługo nie będzie można wyjść z dzieckiem na spacer...
Zgłoś
Avatar
Tee-Rahaii 2013-12-08, 13:03
Nic do homo nie mam, ale to już jest kurwa przesada.
Zgłoś
Avatar
beskid 2013-12-08, 13:04 1
A gdyby tak zorganizować marsz heterosoksualistów? Kto mieczem wojuje od miecza ginie, tak samo każdy przejaw ich fanaberii można uznać jako obraza społeczeństwa normalnego. Niestety demokracja jak na ironię doprowadziła do tego, że to mniejszość rządzi większością.
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2013-12-08, 13:19 1
A tutaj polski bank tej homobojaźliwej korporacji.

A tak przy okazji, to jedna z nielicznych instytucji finansowych, ktora jawnie nie przestrzega tajemnicy bankowej - tutaj przykład oszczędności (zarobionych na ropie czy ukradzionych, to nie istotne) Muammara al-Kaddafiego, których wartość została ujawniona.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-08, 13:29
Galahad_Meb napisał/a:

Niedługo strach się będzie przyznać że jest się hetero.



Co Ty kurwa hetero jesteś?Brać go!!!!! na stos z nim!!
Zgłoś
Avatar
kovacić 2013-12-08, 13:54
"Chłopak + dziewczyna - normalna rodzina" do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-12-08, 14:03 9
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-08, 14:04
Francjo, dni twe są policzone.
Zgłoś
Avatar
fashX 2013-12-08, 15:59
makaron, seks francuski wchodzi na nowy poziom...
Zgłoś
Avatar
hiuhieo 2013-12-08, 16:08 3
Nie miałem nic do homoseksualistów, zacytuje klasykiem "jak się kochają, to chuj z nimi", ale kurwa to już jest przesada. Czują się tak bardzo zagrożeni, bla, bla, bla... Aktualnie to ja czuję się bardziej zagrożony. Nie wiem, czy za kilka lat nie skończy się to tym, że będę musiał ukrywać się z tym, że mam żonę i co gorsza dzieci, których nie adoptowałem, a powstały w wyniku NATURALNEJ miłości kobiety i mężczyzny. Rozumiem. Walka o swoje prawa i wolność. Ale wolność człowieka kończy się tam, gdzie narusza się wolność bliźniego. To samo feministki. Miało to sens lata temu, kiedy faktycznie kobiety nie były traktowane na równi z mężczyznami. Mniejsze wynagrodzenia i te sprawy. Ale teraz? Cholera. Walka o to, żeby zlikwidować pisuary w męskich toaletach, bo jak one nie mogą sikać na stojąco, to czemu mężczyźni mogą? Chory ten świat.
Zgłoś
Avatar
prozal 2013-12-08, 17:50 1
@ Galahad_Meb skoro musisz zapewniać innych żeś hetero to życzę powodzenia. A do autora artykułu to ty zwykła cipa jesteś, skoro dajesz się tak terroryzować, btw ile dzieci już spłodziłeś kryptopedale żeby odeprzeć ataki homo?
Zgłoś
Avatar
CatBurger 2013-12-08, 18:03 1
Dobija mnie już poziom jaki panuję na tym portalu, zarówno tematów jak i wypowiadających się tu osób...

Mamy kurwa kryzys w kraju, pracy niema i nie będzie w najbliższym czasie, państwo rucha na każdym możliwy sposób, mamy niż demograficzny, służba zdrowia to jakaś kpina, pełno młodych ludzi wyjeżdża za granicę, fala ciapatych nadciąga nad Polskę...
Ale nie, trzeba być polakiem cebulakiem i karmić się takim dennymi tematami jak, rzekomo homo-propagandy, które niszczą model rodziny... Dam sobie rękę uciąć, że 99% z Was w życiu na oczy nie widziało pardy LGBT, całujących się facetów na ulicy - ale większość z Was wierzy we wszystko co wam media przekażą, gdzie każdy substytut od sytuacji w kraju będzie podkolorowany i wyolbrzymiany... trzeba być naprawdę ograniczonym, żeby tego nie widzieć...

Wasz brat, syn, przyjaciel, najlepszy kumpel, kuzyn, kumpel z ławki, kumpel od pica , najlepsza przyjaciółka etc - okazują się orientacji homo ? i co? Butujecie ich na miejscu??

Skąd kurwa u Was taka nienawiść do drugiego człowieka??
Człowieka sądzi się chyba za jego czyny a nie za to do kogo darzy uczucie ?
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-12-09, 6:09
CatBurger napisał/a:


Skąd kurwa u Was taka nienawiść do drugiego człowieka??
Człowieka sądzi się chyba za jego czyny a nie za to do kogo darzy uczucie ?



Ustalmy jedno. Pedał, ciapaty, tudzież inny konsument gruzu, to nie ludzie. Czy my wpierdalamy się do obcych krajów i narzekamy, że jest nam tam źle, czy my robimy manifestacje, katolickie patrole na ulicach obcych miast, obcinamy głowy itp? Idźmy dalej. Czy normalny, zdrowy na umyśle facet dałby się chociaż pocałować? Nie sądzę. Mamy tolerować zboczenia, islamistów i inne zarazy? Nasi przodkowie walczyli i ginęli za Polskę, a nie wylęgarnię ścierwa i wszelkich dewiacji. Jakbyś za czasów II RP złapał za dupsko jakiegoś faceta, to byś nie miał zębów, a ja mam uczyć swoje dzieci, że ruchanie się w dupę dwóch jebanych pedalców nie jest niczym nienormalnym? Niedoczekanie. Jakich wielkich czynów mam się spodziewać po wrzeszczącym na ulicy ciapatym albo po pedale z chujem na wierzchu, gibającym się w paradzie? Chociaż całkiem fajnym widokiem byłoby, gdyby grupa wrzeszczących smoluchów z maczetami, spotkałaby taką pedalską paradę
Nie ma obowiązku tutaj być, więc jak Ci nie odpowiada poruszana tematyka albo czujesz się lepszy niż my, skasuj konto i "ić stont".

Na koniec, w myśl powiedzenia, że jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów...

@up
Zgłoś
Avatar
CatBurger 2013-12-09, 12:55 1
@up,
po pierwsze wsadzając wszystkich do jednego wora potwierdza tylko to jak bardzo upośledzony umysłowo jesteś...

Gówno prawda, w wojsku byli, są i będą geje - i między innymi osoby o tej orientacji również walczyli za tą Ojczyznę, więc twoje słowa są totalnym brakiem szacunku.

A obrazek na poziomie gimbazy więc tak jak myślałem IQ nie większy niż ameby
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-12-09, 13:43
Manif Pour Tous obraża gejów --> reklama banku ma na sobie logo MPT --> reklama banku obraża gejów. A że MPT obrało sobie Normalną Rodzinę za logo to inna sprawa. Tak samo jak tęczy nie spalono z nienawiści do zjawisk atmosferycznych. Czytajcie kurwa ze zrozumieniem. Ale nieee, lepiej przecedzać fakty.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-09, 19:47
Więcej pieniędzy dla pedrylów (więcej pożyczek ) To więcej zgwałconych dzieci I tak trzymać bo małolaty trzeba ruchać
Zgłoś