18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne


Cytat:

Francuski bank Société générale przeprasza homoseksualistów za „obraźliwą” reklamę. Bank umieścił na zdjęciu dłonie, na których spoczywa wycięta z papieru normalna rodzina. Homoseksualistom nie spodobała się reklama!

Homoseksualistom przypomina to symbol Manif pour tous – oddolnego ruchu, który jesienią 2012 i na początku 2013 roku organizował liczne i masowe protesty przeciwko „małżeństwom” homoseksualnym.

Reklama banku dotyczyła produktów ubezpieczeniowych. Oprócz dłoni z papierową rodziną zawierała jeszcze napis „Chrońcie siebie i waszą rodzinę”.

Francuska grupa LGBT „Cash!” ostro oskarżyła bank o „homofobię”. Firma niezwłocznie przeprosiła. Na Twitterze ogłosiła, że zostanie przeprowadzone dochodzenie na temat pochodzenia zdjęcia użytego w reklamie. Zdjęcie, jak stwierdził bank, sprzeciwia się politycy firmy, która „ nikogo nie dyskryminuje na podstawie jego prywatnych decyzji i orientacji”. Obiecano też, że „zdjęcie zostanie zastąpione przez inne”.

W ten sposób zwykła, papierowa wycinanka stała się we Francji zakazana w biznesie z powodu terroru mniejszości. Można przypuszczać, że gdyby bank nie poddał się presji homoseksualistów, doszłoby to tak głośnych protestów jak we Włoszech, gdy „homofobii” dopuścił się producent makaronów, Guido Barilla.


katholisches.info

Już niedługo nie będzie można wyjść z dzieckiem na spacer...
Zgłoś
Avatar
M................S 2013-12-07, 21:36 66
Niedługo strach się będzie przyznać że jest się hetero.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-12-07, 21:38 4
Bank który reklamuje się zwyrodnialcami nie jest moim bankiem.
Zgłoś
Avatar
MrDarkwar989 2013-12-07, 22:00
Nie ma piwa!
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-12-07, 23:19
we francji wyszla ustawa ktora karze mezczyzn za to ze kobiety to szmaty i sie preostytuluja wiec to jeszcze nic , nie wiem tylko dla czego nie karze sie kobiet za to ze zostaly zgwalcone no bo w koncu feministki twierdza ze to popyt rodzi podasz
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-07, 23:20 6
jest na to pewien sposob
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-12-07, 23:32 2
poprawność polityczna osiągnęła kolejny szczyt głupoty...
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-12-08, 0:11 5
a kurwa mnie obraża ta tęcza i co? Chcą ją odbudować.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-12-08, 1:59 6
To się homozjebom nie podobało:



A wycinanka faktycznie jest symbolem LMPT:



Szkoda tylko agencji reklamowej, bo to oni najbardziej dostaną po dupie.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-08, 2:39 33
Kurwa od kilku tysięcy lat istnieje normalny wzorzec rodziny i nagle kurwa banda cweli będzie pierdolić że ich to obraża. Jebane kurwa lewackie ścierwo
Zgłoś
Avatar
krzysklin 2013-12-08, 12:25 3
Ja przepraszam wszystkich homoseksualistow za to ze mam dziecko. Przepraszam takze za ich rodzicow co ich urodzili. Przepraszam, ze kocham zone swoja. Przepraszamy oficjalnie za wszystkie kochajace rodziny i za to, ze sie rozmnazaja.
Zgłoś
Avatar
Naven12 2013-12-08, 12:44 3
Tak sobie myślę, że chyba Hitler to jednak miał nie głupi pomysł aby tępić pedałów i lesby.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-12-08, 12:48 1
Pedalstwo "walczy" o prawa gejów i wymusza szacunek do nich, a uzyskuje efekt dokładnie odwrotny
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-08, 12:49 9
mmaakkss napisał/a:

Kurwa od kilku tysięcy lat istnieje normalny wzorzec rodziny i nagle kurwa banda cweli będzie pierdolić że ich to obraża. Jebane kurwa lewackie ścierwo



Należy dodać, że wzorzec podyktowany przez Matkę Naturę. Więc trwa on od początków ludzkości. Te zjeby występują zatem przeciwko swej naturze, jest to szczyt upośledzenia umysłowego. Nie wiem, co ich do tego nakłania. To i cała reszta obecnego syfu musi się skończyć konfliktem na skalę światową, przykro mi.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-12-08, 12:52
Ze co kurwa?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie