18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ElGatoLopez 2019-07-09, 8:17 47
Za łebka zrobiłem identyczny numer. Wstawiłem rakietę do butelki i odpaliłem, ale niestety podczas odskakiwania ją przewróciłem. Rakieta startując po ziemi odbiła się od nierówności i poleciała idealnie na balkon w okolicy 4 piętra. Jako że sytuacja miała miejsce chwile po północy w Sylwestra, to oczywiście akurat na tym balkonie stała rodzinka z szampanami i oglądała fajerwerki. Chyba jednak nie sądzili że będą oglądać je z takiego bliska... Widok ludzi uciekających z balkonu i mina mojego ojca mówiącego do mnie spokojnym głosem "spierdalamy" - BEZCENNA
Zgłoś
Avatar
WrednyStaryDziad 2019-07-09, 9:30 4
ElGatoLopez napisał/a:

Za łebka zrobiłem identyczny numer. Wstawiłem rakietę do butelki i odpaliłem, ale niestety podczas odskakiwania ją przewróciłem. Rakieta startując po ziemi odbiła się od nierówności i poleciała idealnie na balkon w okolicy 4 piętra. Jako że sytuacja miała miejsce chwile po północy w Sylwestra, to oczywiście akurat na tym balkonie stała rodzinka z szampanami i oglądała fajerwerki. Chyba jednak nie sądzili że będą oglądać je z takiego bliska... Widok ludzi uciekających z balkonu i mina mojego ojca mówiącego do mnie spokojnym głosem "spierdalamy" - BEZCENNA



Też jako gnojek odstawiłem taki numer. Na sylwestra byłem akurat chory więc musiałem siedzieć w domu, a że miałem takim dziwnym trafem w domu rakiety to myślę sobie strzele se z okna, jak wystrzeliła to zatrzymała się na czyimś oknie w bloku na przeciwko. Nie wiem czy coś uszkodziłem ale chyba nie, bo nie było widać na drugi dzień gdzieś wybitego okna
Zgłoś
Avatar
Grze 2019-07-09, 10:22
Dude, its a prank !!!
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-07-09, 11:06
Zabrakło tylko "Allah akbar"
Zgłoś
Avatar
kaRasioWieC 2019-07-09, 12:05
ja tak zrobiłem z 12 lat temu w Tunezji na obozie... i wiecie kurwa? Złamałem palucha u nogi, zajebałem w szafe i chuj wakacje strzelił. Wsadzili mnie turasy w gips po kolano na cały obóz. Ale i tak było zajebiście
Zgłoś
Avatar
omgomgomgomg 2019-07-09, 14:26
bosz indyjskie CGI jest takie słabe...
Zgłoś
Avatar
Proximate 2019-07-09, 16:45
Mi za dzieciaka na balkon wleciał granat gazowy (łzawiący).
Nie pamiętam tego, ale stary opowiadał
Zgłoś