18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Tęsknota
Borcejn • 2014-11-06, 20:16
Kibel z "półką" to kretyński wynalazek. Nie idzie się normalnie wysrać, bo w pewnym momencie klocki sięgają dupy i musisz naśladować Małysza. Pojedynczy, długi stolec wcale nie jest lepszy, gdyż łamie się w połowie i zjeżdża po rowie, zostawiając cygańskie korale. Przez zwiększoną powierzchnię parowania kału, konieczne jest otwieranie okien na oścież (nawet zimą) - tak bardzo jebie. Zaczynasz czytać gazetę i kończysz na okładce, bo ktoś kiedyś z gówna zechciał uczynić eksponat muzealny. W "plumkającym" kiblu mogłeś wychylić się do tyłu i nie chlapało, a w tym? W tym nie chlapie, ale żebyś się zesrał, to nie unikniesz szczotki. No chyba, że srasz kamieniami.

Tak bardzo tęsknie za domem...
Zgłoś
Avatar
dlx 2014-11-07, 0:36 2
Nobla temu, który opracuje idealną muszlę. Kurwa tyle lat i nikt nie tego nie opracował. Na wykładach z matmy powinno być liczenie toru spływu gówna a nie jakieś jebane macierze.
Zgłoś
Avatar
klaki26 2014-11-07, 0:48
A tam pierdolicie, postawcie sobie toy-toye na podwórku i nic wam nie będzie chlapało ani ocierało po dupskach zostawiając brązową spierdolinę na jajkach. A tak w ogole temat bardzo życiowy, piwko!
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-11-07, 1:20
kexio napisał/a:

To nie wiem jakiej wielkosci bolce napierdalasz w tym kiblu skoro jak sie wysrasz to cie penetruje spowrotem.



Z powrotem, nie 'spowrotem'. Tak czy inaczej jebłem po przeczytaniu tego komenta, więc masz piwko
Zgłoś
Avatar
76magg 2014-11-07, 7:49
Kible bez półki powodują, że nie możesz obejrzeć swojej własnej produkcji (chyba, że sobie zrobisz lądowisko z papieru)... a przez to w przypadku osób starszych, nie są one w stanie wykryć, że coś się z nimi dzieje nie tak. Sporo chorób można zdiagnozować po zerknięciu na stolec.
Ale z drugiej strony nie tęsknię do kibla, gdzie trzeba było papierem nakłaniać klocek do podróży w kierunku zakładów oczyszczania ścieków...
Zgłoś
Avatar
Gitarzysta 2014-11-07, 8:39 2
Borcejn napisał/a:

Zaczynasz czytać gazetę i kończysz na okładce



Kurwa, nie rozumiem ludzi co czytają gazetki do srania. Że to im pomaga zrobić gówno? Czy to jeszcze jakieś przyzwyczajenia wyssane z mlekiem matki za czasów prl gdy taką gazetkę się czytało, potem miętosiło a potem twarzą partyjnych dupsko się podcierało gdy srajtaśmy nie szło dostac
Zgłoś
Avatar
ska 2014-11-07, 10:00 2
jak ci gówno troche umsknie przez pośladek to nic ci się nie stanie a swoją drogą nie ma nic lepszego niż czytanie gazet/etykiet proszków w czasie srania
Zgłoś
Avatar
chetek 2014-11-07, 10:21 4
Prawda jest taka, że kibel z półeczką kiblowi z półeczką nierówny. Ja mam to szczęście, że mój konstrukcyjnie pozbawiony jest wszelkich wad:

- jest wysoki, więc nie czuję się jak w krainie Muminków (a wiele starszych kibli było po prostu niskich),
- półeczka jest nisko, więc nie ma obaw, że czyszcząc dupsko zabrudzę sobie dłoń,
- profil półeczki, a zarazem napór i przepływ wody do spłukiwania jest odpowiedni i nigdy kupa nie zostaje ani na półce, ani pluskając się radośnie w odpływie.

Odżywiam się w miarę zdrowo, więc kupa nie jebie - zresztą kac kupa jebie zawsze, czy to na kiblu z półeczką, czy tym bez, wszystko tak naprawdę rozbija się o gazy wychodzące z dupy przy okazji, nie o sam kał. Z kolei pewność, że dupa nie zostanie ochlapana własnym szczochem jest bezcenna (tak, znam trik z papierem toaletowym, ale przy srogim krecie i to nie zawsze pomaga). No i zerknąć na kupę można, chociażby dla celów zdrowotnych, o czym napisał już 76magg (a i pobranie próbki do badań jest proste).
Zgłoś
Avatar
Borcejn 2014-11-07, 11:30 4
Ja tam obserwuję kał na żywo, więc półeczki mi nie potrzeba. Jak klocek wychodzi dziwny, to ucinam go zwieraczem w odpowiednim momencie i wkladam do pojemnika.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-11-07, 15:59
Ja tam inny problem miałem. Jak srałem to chuj mi się w tej wodzie maczał -.- bo ta półka zawsze wklęsła była i trochę wody w niej stało ;/ Na szczęście już normalny kibel mam.
Zgłoś
Avatar
Fiszu92 2014-11-07, 21:14
Jeden z najlepszych tematow! Posmialem sie.
Zgłoś
Avatar
emigrant 2014-11-07, 21:48
kexio napisał/a:
To nie wiem jakiej wielkosci bolce napierdalasz w tym kiblu skoro jak sie wysrasz to cie penetruje spowrotem.

może pomylił kibel z bidetem
Zgłoś
Avatar
milk_powder 2014-11-08, 16:47
ja pierdole ile wy wszyscy musicie srać.
Zgłoś