18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Tesla i mistrz prostej
Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 18:12
Rozpędzać się potrafi ale musi potrenować jeszcze hamowanie.

2021-09-27, 18:21
Tesla nie zdała testu bo Elon był w tym czasie na toalecie i nie mógł obsługiwać systemu

2021-09-27, 19:15
Typowy głupi chooj

2021-09-27, 19:46
murzyn, jak murzyn. Głupi, jak każdy, ale te Tesle strasznie tandetnie wyglądają. Design nadwozia i jakość wykonania, jak w Hondzie, czy Toyocie z 2014 roku. Płacisz ~200K PLN za system autonomiczny, który de facto nie jest autonomiczny i baterię o ch*jowym zasięgu...

2021-09-27, 19:56
Schizofrenik napisał/a:

murzyn, jak murzyn. Głupi, jak każdy, ale te Tesle strasznie tandetnie wyglądają. Design nadwozia i jakość wykonania, jak w Hondzie, czy Toyocie z 2014 roku. Płacisz ~200K PLN za system autonomiczny, który de facto nie jest autonomiczny i baterię o ch*jowym zasięgu...



Jak wyglądają to kwestia gustu. Tryb autonomiczny przy takim debilu nie mógł zadziałać. Tesla wykrywa odległość i prędkość i w odpowiednim momencie zaczyna hamowanie, on ją rozbujał na wertepach że zaczęła skakać więc w momencie gdy system autonomiczny stwierdził że trzeba hamować auto co chwile nie miało przyczepności kół z podłożem i przez to wyj***ło w elewację budynku. Identyczna sytuacja byłaby gdyby się rozpędzić jadąc w kierunku ściany a 50 m przed tą ścianą podłoże byłoby oblodzone. System nie jest tak inteligentny by rozpoznać to co go czeka na drodze podczas autonomicznego hamowania. W dodatku to nie była tak naprawdę jazda w pełni autonomiczna, w pełni autonomiczna jazda teslą nie rozwinęła by takiej prędkości i nie dopuściła do tego zdarzenia.

2021-09-27, 20:18
My nigga!

2021-09-27, 20:35
Pewnie ją wcześniej komuś ukradli.

2021-09-27, 20:42
A propos Tesli. :)



2021-09-27, 21:00
Rozj***ł technologicznie fajne auto, które na bank zaj***ł, jest to podyktowane kolorem nacji.

2021-09-27, 21:11
Mozna link do tego

2021-09-27, 21:13
zwierzak30 napisał/a:

A propos Tesli.



Początkowo nie wierzyłem że ktoś może w jakiś znaczący sposób wejść od zera w istniejący wieloletni rynek aut a tu zonk. Ale gdy usłyszałem że rząd polski chce produkować polskie elektryki to się roześmiałem, oni niczego co państwowe nie potrafią zrobić by mogło bez dopłat funkcjonować a co już mówić żeby konkurować. Ale od czego jest fantazja. Obsadzą kogoś z rodziny po studiach pedagogicznych w zarządzie i firma będzie "pikować" na giełdzie.

2021-09-27, 21:56
Schizofrenik napisał/a:

murzyn, jak murzyn. Głupi, jak każdy, ale te Tesle strasznie tandetnie wyglądają. Design nadwozia i jakość wykonania, jak w Hondzie, czy Toyocie z 2014 roku. Płacisz ~200K PLN za system autonomiczny, który de facto nie jest autonomiczny i baterię o ch*jowym zasięgu...



200k? Chyba, że mówisz o używanej, 3-4 letniej Tesli.

2021-09-27, 22:09
Uff, he's good, na szczecie...

2021-09-27, 22:22
mesjans napisał/a:

Początkowo nie wierzyłem że ktoś może w jakiś znaczący sposób wejść od zera w istniejący wieloletni rynek aut a tu zonk. Ale gdy usłyszałem że rząd polski chce produkować polskie elektryki to się roześmiałem, oni niczego co państwowe nie potrafią zrobić by mogło bez dopłat funkcjonować a co już mówić żeby konkurować. Ale od czego jest fantazja. Obsadzą kogoś z rodziny po studiach pedagogicznych w zarządzie i firma będzie "pikować" na giełdzie.



zapewne chodzi ci o Izera (nie wiem czy się odmienia ?) problem jest taki że te sk***ysyn już myślą jak to sprzedać, toyota chciała na wegrzech albo w polsce budować fabrykę, i tak w skrócie morawiecki chciał się dogadać że by jednak u nas i od razu w tej fabryce sprzedaj część udziałów skośnym i robić tam Izerę

co do tej tesli z filmu, chyba już jakiś Mirek tam wsadzał łapki, że by nic nie pościeliło, nawet jednego jaśka z kierownicy ?

2021-09-27, 23:06
SCIX_69 napisał/a:

Mozna link do tego



Jasne, łap

https://www.sadistic.pl/tesla-i-mistrz-prostej-vt546416.htm