18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tesla model3
Halman • 2020-01-01, 8:57

z oryginalnego opisu:
Cytat:

Uwielbiam teslę ale samochód rozbił się podczas jazdy na autopilocie.
Ze mną w generalnie w porządku a samochód w naprawie. I tak się cieszę.


Zgłoś
Avatar
d................o 2020-01-01, 22:05 2
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nauczysz się kiedyś czytania ze zrozumieniem, to pojmiesz trudne dla ciebie zdania.



No nie wiem, nawet ja mam problemy z rozszyfrowaniem ostatnich dwóch zdań

Zgłoś
Avatar
Rick83 2020-01-02, 14:56
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pierdolone łapy na kierownicy, tępy chuju!!!



Próbowałeś wielokrotnie ?? Co za DEBIL. Chyba chodzi Ci o asystenta pasa ruchu, a nie o autopilota. Autopilot sam prowadzi samochód. Tylko że tesla ma na razie jak widać z tym problemy, możesz sobie z tyłu siedzieć i gazete czytać. Weź sobie kretynie te wypowiedzi na wioske do remizy. I nie wypowiadaj sie na tematy, o których nie masz pojęcia.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-02, 18:35 1
daszek7go napisał/a:

No nie wiem, nawet ja mam problemy z rozszyfrowaniem ostatnich dwóch zdań



"Nawet ty"? A co, ty jesteś jakimś autorytetem tutaj?
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2020-01-02, 19:44 2
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pierdolone łapy na kierownicy, tępy chuju!!!



Autopilot jest świetny? A w czym niby pomaga, skoro i tak musisz trzymać łapy na kierownicy? Odmóżdżanie trwa...
Zgłoś