18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tesla model3
Halman • 2020-01-01, 8:57

z oryginalnego opisu:
Cytat:

Uwielbiam teslę ale samochód rozbił się podczas jazdy na autopilocie.
Ze mną w generalnie w porządku a samochód w naprawie. I tak się cieszę.


Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-01-01, 9:32
Pewnie ślisko było, a oponki łyse.
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-01-01, 10:08 29
SpeedyG napisał/a:

Pewnie ślisko było, a oponki łyse.



Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pierdolone łapy na kierownicy, tępy chuju!!!

Zgłoś
Avatar
kokos411 2020-01-01, 12:43
Nauczą się
Zgłoś
Avatar
Kazan13 2020-01-01, 13:17 2
Każde takie zdarzenie oddala autonomiczność w pojazdach ...i bardzo dobrze, sam lubię prowadzić.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-01, 13:25 6
Niska prędkość i opanowanie emocji kierującego. Do tego nerwowe ruchy kamerą przy wjeżdżaniu do rowu, żeby zwiększyć poczucie dynamiki akcji. Sytuacja zamierzona, żeby zwiększyć oglądalność.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2020-01-01, 13:45 2
Zawsze powtarzam,obojętnie bez wyjątku. Czy tym na rowerach, czy na skuterach, w samochodach. Nie umiesz, nie próbuj. Spróbujesz? Ok, uda sie? Ok, nie uda, zostaw. Skuterem, rowerem jeżdżę szybko, miejskim holendrem co dzień. Ale kupiłem xboxa w kwietniu z forcą za forsę. Ale jeżdżę tam jak pizda i stoi, bo jestem zniechecony. Nie mam, nie masz skila, to się poddaj eutanazji. Bo z takim skillem, to przy robieniu kupy pęknie muszla, pokaleczony wykrwawisz się, nikt nie pomoże i
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2020-01-01, 15:18 16
TranzystorWyklęty napisał/a:

Niska prędkość i opanowanie emocji kierującego. Do tego nerwowe ruchy kamerą przy wjeżdżaniu do rowu, żeby zwiększyć poczucie dynamiki akcji. Sytuacja zamierzona, żeby zwiększyć oglądalność.



Qunda napisał/a:

Zawsze powtarzam,obojętnie bez wyjątku. Czy tym na rowerach, czy na skuterach, w samochodach. Nie umiesz, nie próbuj. Spróbujesz? Ok, uda sie? Ok, nie uda, zostaw. Skuterem, rowerem jeżdżę szybko, miejskim holendrem co dzień. Ale kupiłem xboxa w kwietniu z forcą za forsę. Ale jeżdżę tam jak p*zda i stoi, bo jestem zniechecony. Nie mam, nie masz skila, to się poddaj eutanazji. Bo z takim skillem, to przy robieniu kupy pęknie muszla, pokaleczony wykrwawisz się, nikt nie pomoże i



Widzę jeszcze dragi was trzymają po sylwestrze...
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-01, 15:55 1
Tesla sresla a komu to potrzebne?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-01-01, 16:08
muflonpl napisał/a:

Tesla sresla a komu to potrzebne?



ja jeżdżę teslą S w wersji 85 kwh, no i co?
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2020-01-01, 17:02 2
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pierdolone łapy na kierownicy, tępy chuju!!!



Po to się ma autopilota żeby właśnie nie trzymać rąk na kierownicy Jak miałbym trzymać łapy cały czas na kółku, to już bym wolał nie mieć tego autopilota. Ludzie sobie śpią podczas jazdy, a głupie kamerowanie to pikuś. "Próbowałem wielokrotnie" - Coś mi mówi, że ty o tempomacie mówisz
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-01, 17:34
HAL9000/2 napisał/a:

ja jeżdżę teslą S w wersji 85 kwh, no i co?



Kupiles dla fanaberii, z nudów, dla ekologii, czy dla szpanu? Te powody ktore wymienilem to debilizm wiec wymysl cos lepszego dla obrony? I gratuluje zasięgu bo mi imponuje te kilkadziesiat kilometrow haha
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-01-01, 17:40 3
muflonpl napisał/a:

gratuluje zasięgu bo mi imponuje te kilkadziesiat kilometrow haha



obudz się, to nie melex, 400 km to na luzie zrobi
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-01, 19:04
HAL9000/2 napisał/a:

obudz się, to nie melex, 400 km to na luzie zrobi



Jest mi wstyd ja mam elektryczny kolowrotek
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-01, 20:27 1
Pennisśliwa napisał/a:

Widzę jeszcze dragi was trzymają po sylwestrze...



Nauczysz się kiedyś czytania ze zrozumieniem, to pojmiesz trudne dla ciebie zdania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie