18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Vesimten 2014-01-12, 3:00
kolo wyglada jakby sie uzaleznil od tego
Zgłoś
Avatar
Fedor 2014-01-12, 3:40 4
Jakby był studentem to by nie przeżył.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-01-12, 3:48
przecież durian nie jest taki zły. Fakt śmierdzi, ale w smaku jest dobry. Coś jak serki ołomunieckie, śmierdzą, ale smakują. Koleś albo ściemnia, albo faktycznie na różne osoby inaczej działa ten owoc.
Zgłoś
Avatar
michal2000 2014-01-12, 4:04 1
Gdyby ten sam filmik prezentował jakiś Anglik wszyscy by się zachwycali, a że Polak to Polskie szambo trzeba wylać
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2014-01-12, 4:44
Chyba fapował do lustra, takie zacieki zostały
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2014-01-12, 7:18
Co to za pedzio ? Tak od wczoraj mam internet.
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-12, 8:01 1
O kurwa po komentach myślałem, że to ten pedał SIEMANKO W MOJEJ KUCHNI co rzygał po parówkach. Na moje nieszczęście od dzisiaj jestem świadomy, że istnieje DRUGI taki sam pedał, no kurwa wspaniałe wieści. Pierdolę, nawet nie odpalam tej chujowizny.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-01-12, 9:46
jak się nawpierdalał durianów przez cały dzień to się porzygał
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-12, 10:34
Za hajs z jutuba się bujają z adbasterem
Zgłoś
Avatar
soczi 2014-01-12, 11:22 2
Fiflok_siusisak napisał/a:

Co to za pedzio ? Tak od wczoraj mam internet.


Taka tam jutubowa ciota, która myśli, że umie gotować. Każdy odcinek rozpoczyna pizdusiowatym 'siemanko witam w swojej kuchni'. Cokolwiek zje to rzyga, narzeka, że śmierdzi, niedobre etc. Dostaje orgazmu jak coś 'sam ugotuje' i później tego spróbuje. Zrobił nierzetelny test tataru z sokołowa i go obraził - w sumie bezpodstawnie - został należycie ukarany. Brał udział w jakimś programie co gotują jakieś syfy, ale czy wygrał czy wyjebali go za frajerstwo to nie wiem, bo nie mam tv w domu.

ps
Początkowo jego kanał był nawet ciekawy, bo pokazywał jak zrobić np. frytki, które przypominają te z McDonald's.

ps2
Laskę ma fajną.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-12, 11:37
myslalem ze to cos fajnego.. poki ta ciota z jewtuba sie nie pokazala -.-

@soczi kazdy kanal na youtubie BYL zajebisty, poki nie zrobil sie zbyt slawny, i poki sie nie sprzedali i reputacja nie zostala spierdolona przez fanboyow.

jesli myslisz ze ma fajna laske to masz niskie standardy
Zgłoś
Avatar
c................h 2014-01-12, 12:19
Może z tym rzyganiem przed kamerą to jakiś fetysz, albo zboczenie? Może go podnieca jak ktoś ogląda jego wymiociny?
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2014-01-12, 12:47
Kiedyś koleżanka przyniosła w tech. cukierki z Malezji o smaku duriana. Powiem tak. W smaku przypomina cebulę połączoną z wanilią. Jako jedyna zjadłam go do końca, reszta osób poczęstowanych wymiękła już na samym początku. Natomiast zapach jest okropny. Jedynie ja zdołałam zjeść tego cukierka do końca jednak w klasie smierdziało tym gównem przez 2 godz.
Zgłoś
Avatar
adamko 2014-01-12, 13:23
ból dupy bo je gówno i rzyga? Haha to czego wy na sadolu szukacie pajace? Filmów z kotami?
Zgłoś
Avatar
The Normablum 2014-01-12, 13:29
Tu macie test duriana:

youtube.com/watch?v=IsE2hVv92Zg
Zgłoś