18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
4x4offroad 2014-01-11, 19:07
opowiadał Debilurian
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-01-11, 19:15 102
on kurwa rzyga obojętnie co nie powącha wiec mam wyjebane na jego obrzydliwe zapachy nawet po parówkach rzygał pedałek
Zgłoś
Avatar
garota 2014-01-11, 19:24 23
Ten program na posacie pokazał że ten pajac to jebana menda która sprzedała by każdego dla własnej korzyści i chuj mu w dupę za to. Pajac pierdolony.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-01-11, 19:43
@garota co ty wymagasz od pajaca po zawodówce?
Zgłoś
Avatar
K................� 2014-01-11, 19:59 17
Zgłoś
Avatar
orbit127 2014-01-11, 20:00 10
@up
@up up
@up up up

NIe wiem czy mu zazdrościcie czy co, ale koleś ma dobre pomysły. Sami byście chcieli wygrać. Osiągnął sukces jeśli można to tak nazwać i podróżuje po świecie.

Proponuje maść na ból dupy.

Dopiszę "jebać ciapatych" może nie zostanę zlinczowany...
Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-01-11, 20:07 1
@up idź się brandzlować na jego kanał na yt...
Zgłoś
Avatar
C................c 2014-01-11, 20:52 1
oglądać od 7:40
Zgłoś
Avatar
K................y 2014-01-11, 22:40
No ale po jaką cholerę robił ten filmik, skoro od początku wiedział, że będzie zmuszał się do rzygania. Powinni go wyjebać za to z hotelu, oprócz wnoszenia wpierdalanie tego w pokoju też nie jest legalne, bo smród roznosi się na korytarz i nie ustępuje przez kilka godzin.
Zgłoś
Avatar
Impulsywny 2014-01-11, 23:20
hahahah koleś rzyga co chwile i powtarza że to są "świetne przeżycia"
Zgłoś
Avatar
Leori 2014-01-12, 2:15 1
On po marynowanym jajku, pizzy, parówkach i innym żarciu się zrzygał...

Podejrzewam że znośne.
Zgłoś
Avatar
parzyh 2014-01-12, 2:23 1
lubie jego "programy" ale kurwa jak coś musi byc hujowe rzeby odrazu to wyrzygać?
Zgłoś
Avatar
Venka 2014-01-12, 2:41 13
orbit127 napisał/a:

NIe wiem czy mu zazdrościcie czy co, ale koleś ma dobre pomysły. Sami byście chcieli wygrać. Osiągnął sukces jeśli można to tak nazwać i podróżuje po świecie.



No kurwa rzeczywiście, nie ma to jak oglądać filmiki gdzie gościu rzyga po prawie każdej potrawie, to jest aż przykre jak się patrzy tak zazdroszczę mu życiowego sukcesu


Jadłem sporo ohydnych rzeczy, często nawet zepsutych o czym dowiadywałem się dopiero mając je w ustach - a to jakieś wędliny, spleśniałe soki, zbyt długo przeleżały w lodówce obiad itd i nigdy nie zdarzyło mi się po tym wymiotować... Po prostu podbiegam do zlewu/kosza na śmieci, wypluwam i płuczę usta wodą, jak zdążyłem połknąć to popijam dużą ilością wody

Nie wiem jak odbierają to jego stali widzowie ale dla mnie oglądanie gościa który bawi się w Makłowicza szukając to niby "nowych smaków", a żre palcami w toalecie nad kiblem po czym pokazuje wszystkim jak to zajebiście zwraca całą treść żołądka mija się z celem...

Przeglądam inne filmiki - czy to polskie czy zagraniczne i jakoś ludzie potrafią zjeść duriana także niech nasz pseudo kucharz-zadymiarz zmieni zajęcie...









Zgłoś
Avatar
nemesis238 2014-01-12, 2:51
ić śmierdzieć gdzie indziej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie