18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RockyWood 2014-10-07, 21:03 26
wystarczy wrzucić TSi 0.9 i będzie miodzio ...przynajmniej przez pierwsze 40 tys.

a. zapomniałbym.

okulary. kurwa. typowe. bez nich robiliby przecież wrażenie niedowartościowanych cipek
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-10-07, 21:07 15
Fajna inicjatywa, zawsze podoba mi się, jak ktoś chce zrobić coś nowego, jak choćby testowanie starych i tanich aut.
Niektórzy pewnie będą mieli bękę, ale zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo wydatek dwóch tysięcy na samochód, to sporo - i tym bardziej chcą je wydać dobrze.

Forma i treść mogłyby być trochę lepsze (no dobra, będę szczery, nie wyszło za dobrze, no... może nawet odrobinę chujowo), ale nie bądźmy zbyt wymagający, budżetu i doświadczenia w porównaniu do Top Gear jeszcze trochę brakuje. Niemniej jednak dobre chęci i pomysł na plus.
Ja tam trzymam kciuki.
W następnym odcinku - dawajcie Kadetta tera !
Zgłoś
Avatar
mati10001 2014-10-07, 21:23
Nie pokazali wycieraczki - nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
gramwto2014 2014-10-07, 21:45 1
ten pojazd jest niebezpieczny, przy spotkaniu uno z leonem, w leonie musiałem wymienić jeden reflektor przedni i zderzak przedni... w uno silnik niemal znalazł się w kabinie.... Uno nie jest złym pojazdem, po prostu radzę uważać
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2014-10-07, 21:52 2
ciekawy pomysł ale chujowe wykonanie.
a kaban w jakich sandałkach hula
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-07, 22:10 5
Chuj to z testem ma wspólnego. Prymitywny ale niezawodny dupowóz. Tyle, że gnije. A silenie się na speców od motoryzacji mnie pierdoli. Kurwa, jakim pajacem trzeba być żeby porównywać auto z 80 lat chuj wie czego. Amortyzatory nie zachwycają? Takich pajaców już jest pełno w TV, teraz jeszcze na sadistic...

I nie kurwa 25 lat temu, Uno było autem roku na początku lat 80 ubiegłego wieku...
Zgłoś
Avatar
deejay89 2014-10-07, 22:48
co za pedały następne, masakra.. jak bym kurwa nie wiedział czym jest uno albo inne gówienko, które jest na rynku od x lat
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-10-07, 23:11 11
kurwa jaki grubas
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2014-10-08, 1:23
jak ja piłowałem golfa toście w pizdzie byli
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2014-10-08, 8:49
Ta wersja miała silnik z seicento na łańcuchu.
Ale gnicie podwozia - masakra, no i zjada olej jak benzynę.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-08, 20:43
Nie z Seicento a z Cinquecento. Ogólnie to bardzo stary silnik 903 na gaźniku przerobiony na polskie warunki do 899. Oczywiście dołożone SPI i cała elektronika z tym związana. Oleju nie żre wcale jak jest w dobrym stanie. A jak się piłuje takiego zdechlaka to może i tak.

Ile ja się tego "narobiłem", tego nie wie nikt
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-10-08, 20:44 13
Ratuje ten temat takim krótkim żarcikiem...

Jedzie pięciu Niemców Audi Quattro. Przekraczają granicę włoską.
Celnik ogląda dokumenty, i orzeka:
- Jeden z was nie może przekroczyć granicy.
- Dlaczego? - pytają Niemcy.
- Bo to jest Audi Quattro.
- Ale samochód zarejestrowany jest na 5 osób! - ripostują Niemcy.
- Nic z tego! Nazwa mówi quattro, więc tylko 4.
Wkurzony kierowca Audi mówi:
- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym. Może on nie jest tak głupi jak ty.
- Oczywiście, ale będziesz musiał poczekać aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-10-08, 20:45
Chujowy test, czekałem cały czas aż zrobią jakiś rajd po lesie albo chociaż spalą sprzęgło. Chujowe. A grubas ma pedalski głos.
Zgłoś
Avatar
piterek098 2014-10-08, 20:52 1
polski top gear
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie