18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
zwierzak30 2024-04-05, 10:28
@CrazyEdek nic nadzwyczajnego.Zwykłym nożem kuchenny zrobisz to samo.Jak z kurczaczkowymi udkami.
Po stawach tniesz,nie po kości. Łatwo idzie.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-05, 11:03 1
Chciał mu pomóc zdjąć kajdanki więc wspólnie ustalili że odetnie mu palca a to pomoże
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-04-05, 12:00 17
zwierzak30 napisał/a:

@CrazyEdek nic nadzwyczajnego.Zwykłym nożem kuchenny zrobisz to samo.Jak z kurczaczkowymi udkami.
Po stawach tniesz,nie po kości. Łatwo idzie.



Powiem Ci tak.. jeżeli bywasz na Sadolu dosyć często i jesteś na bieżąco to powinieneś wiedzieć że w tamtych regionach to jest bardzo nadzwyczajna rzecz obcinanie czego kolwiek ostrym narzędziem bo zwykle akt ten odbywa się za pomocą tempej blachy albo drutu zbrojenuowego w kształcie noża albo maczety i trwa naprawdę długo

Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-04-05, 12:33
Jaka kulturka i higiena u nich panuje, że paluszka do czystego wiadra wrzucili. Zakażenia nie będzie
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-05, 14:11 3
ZiooMall napisał/a:

ustalili że odetnie mu palca



Palca?
Palca od ręka?
Twojemu być mnóstwo zagniewano na widoka szkoło nadal mnóstwo bardzo wciąż?
(staram się pisać po twojemu, ale u mnie w szkole nie było rynsztokowego, więc mogą być błędy)
;>
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-04-05, 22:20 1
SkoPio1 napisał/a:

Palca?
Palca od ręka?
Twojemu być mnóstwo zagniewano na widoka szkoło nadal mnóstwo bardzo wciąż?
(staram się pisać po twojemu, ale u mnie w szkole nie było rynsztokowego, więc mogą być błędy)
;>



ty jesteś totalnym idiotą jak nie wiesz co to znaczy palec, odmieniać to pewnie też nie umiesz a masz czelność zwracać mu uwagę dziecko ile masz lat ?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-06, 11:46
To Seth z Loopera.

Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-04-08, 21:14
No no mi się by taki przydał nóż do kuchni bo same tępe jak te blachy ha
Zgłoś