18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:12
Avatar
chamak231 2014-05-01, 11:16 1
to niby profesjonalny sędzia piwny? jak można, degustując kilka piw jedno po drugim, nie zneutralizować smaku poprzedniego piwa chlebem lub wodą?
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-05-01, 16:24 1
Spróbujcie Argusa z Lidla. Bardzo fajne i przyjemne piwko na gorący dzionek.
Zgłoś
Avatar
klubber 2014-05-01, 22:35
z Lidla to najlepszy jest niemiecki pils Perlenbacher! jest po prostu genialny a do tego tani
Zgłoś
Avatar
clean_east_wood 2014-05-02, 12:16 1
dlaczego ocenia pianę ? ja jak pije to zależy mi ,żeby się nie pieniło w butelce. i co do oceny ma kurwa kolor? mogą być nawet barwione. oceną powinien być smak i ewentualnie ten zapach na wyczucie składników.
Zgłoś
Avatar
SuperWiater 2014-05-02, 16:32
Leżajsk jeszcze kilka lat temu był dobry...Korporacja spierdoli wszystko.
Zgłoś
Avatar
D................4 2014-05-02, 18:10
Pije teraz VIPa zajebisty smak plus procenty zawarte w tym piwie.Według mnie najlepsze biedronkowe piwo
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-05-03, 13:51
@wszyscy UP
"fachowcy"
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-05-04, 11:59
piwa z biedronki to szajz, ale i tak najgorsze są wypusty dla biedronki popularnych marek typu żywiec czy tyskie. smakują jakby ktoś tam naszczał żeby zrobić goryczkę...
Zgłoś
Avatar
slaiter 2014-05-04, 13:25 1
mój ojciec, fachowiec (czyt. alkocholik) - zawsze pijał VIPa, przypadek?
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-05-04, 13:40
clean_east_wood napisał/a:

dlaczego ocenia pianę ? ja jak pije to zależy mi ,żeby się nie pieniło w butelce. i co do oceny ma kurwa kolor? mogą być nawet barwione. oceną powinien być smak i ewentualnie ten zapach na wyczucie składników.



Bo różne rodzaje piwa mają różne piany. W niektórych ma być gęsta i długo utrzymująca, a w innych ma jej nie być. Różna jest też ich barwa. Jeżeli na piwie masz napisane "pilzner" a piana jest powiedzmy żółtawa to znaczy już że ktoś leci w chuja. Nadążasz?
Zgłoś