18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kaprys 2013-05-10, 23:43 2
Pilsner? Lech? Wolne żarty. Zresztą, co ja tam się znam. Lubię Budweiser Budvar czeskiej produkcji. Perła export lub chmielowa. Ostatnio odkryłem Argus Maestic w butelce. Produkowane z chmielu rosnącego w okolicach miasta Żatec w Czechach. Byłem tam, widziałem wieeelkie pola chmielu na tykach. Aż dziw, że tylko w Lidlu. Irish Beer też mi podchodzi, wszelkie portery. Lech i Tyskie to dla mnie szczochy. Żubr był zacny, ale teraz nie kupuję, nie ta jakość co niegdyś. Żywiec z Biedry to pomyje, już wolę Vipa na spircie ;]
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-05-10, 23:44 2
massq napisał/a:



O kurwa mamy tu kozaka, który pije 0,7 na raz a popija kratą browara i dopiero wtedy zaczyna czuć, że coś weszło. Jesteś tak cholernie męski, że pewnie masz dwóch ojców, co nie?

Kolejny kurwa pępek internetu...



Myślę, że koledze chodziło raczej o fakt, że p. "Kocham gotować" zawsze kameralnie stara się wymiotować gdy skosztuje coś według niego - niesmacznego. Nie chodziło mu tutaj o konsekwencje upojenia alkoholowego.
Zgłoś
Avatar
Perel 2013-05-10, 23:46
Dębowe rządzi!!!!
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-05-10, 23:54 2
spróbujcie Perły Export. Polecam
Zgłoś
Avatar
kymyk 2013-05-10, 23:55
Za piwo zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-05-10, 23:56
Kurwa nie pije się po to, żeby smakowało tylko żeby sponiewierało. A tak na serio kurwa przecież każdy lubi co innego więc o co się kłócić... jeśli piwo jest gazowane, zimne, z procentami i normalne jasne ew. ciemne (nie jakieś smakowe, bo to dla pedałów albo kobiet) to dla mnie jest dobre i chuj.
Zgłoś
Avatar
Raziel91 2013-05-10, 23:58
A gdzie sarmackie w edycji kolekcjonerskiej ?

Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-05-11, 0:00
Wyroby piwopodobne
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-05-11, 0:01 1
massq napisał/a:

O kurwa mamy tu kozaka, który pije 0,7 na raz a popija kratą browara i dopiero wtedy zaczyna czuć, że coś weszło. Jesteś tak cholernie męski, że pewnie masz dwóch ojców, co nie?

Kolejny kurwa pępek internetu...



Nie, bo ja kurwa nie piję i rzeczywiście, dojebałeś mi aż miło Ps. kolejnym pępkiem internetu jesteś kurwa ty.

Kolega powyżej idealnie ci wytłumaczył o co mi chodziło, więc zanim się przypierdolisz to zastanów się przynajmniej ze dwa razy, czy w ogóle warto.

Zgłoś
Avatar
gucio52 2013-05-11, 0:11
Lech 4? i niby dobre? Cóż ten dziadek pierdoli za głupoty ;/
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-05-11, 0:17
a ja skromnie polecam polski browar AMBER, wczoraj go odkryłem i jakoś wyjątkowo mi podchodzi!

Jak następnym razem będziecie trzymali piwo w ręce, to spójrzcie na etykietę! W wielu przypadkach okaże się, że Twój ulubiony browar nie ma sobie ani grama chmielu.
ZDROWIE!
Zgłoś
Avatar
ociep 2013-05-11, 0:57
lubię gościa, ale tym otwieraczem mnie wkurwił
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-11, 1:00 1
Nie chcę się wymądrzać ale w ekonomi jest prawo, które nam mówi o tym, że popełnił błąd robiąc ten test. Prawo to mówi nam... w miarę wpierdalania satysfakcja z wpierdalania tego co wpierdalamy spada wraz z ilością jaką wpierdalamy. Ale ogólnie jest . Doceniam to, że ma pomysł i odwagę wyjść z tym do ludzi.
Zgłoś
Avatar
303 2013-05-11, 1:00
Jakieś szczyny na pseudo-chmielu dostają wysokie oceny od tego starego lamusa a Perełka 1, co za tępy chuj.

Perła RLZ
Zgłoś
Avatar
Deathfish 2013-05-11, 1:17 7
Ogarnijcie się. On wyraźnie powiedział, że nie testuje piw, które kosztują powyżej 10 złoty za 0,5 l , tylko NAJPOPULARNIEJSZE piwa w Polsce. Jak jedziesz sobie na grilla na pare dni to przecież nie kupisz 20 piw po 6 złoty, tylko bierzesz ( np. ja lubie Lecha, mimo, że to dobrym piwem nazwać nie można ) , ale kosztuje mnie 2,50 za 0,5 L i jak się kupuję większą ilość to jest taniej, a piwko jak piwko. Osobiście lubię czasem zajechać np. do Piotra i Pawła albo do Delimy i tam kupić sobie 2,3 buteleczki piwa po 15,20 złoty dla spróbowania. Robię to rzadko , bo wiadomo, wydać 30-40 zł za 3 buteleczki to sporo. Więc zamiast się kłócić i wyzywać jaki to on jest chujowy obejrzyjcie filmik rzeczywiście go słuchając. Mistrzem to on nie jest i racje macie, że on więcej aktorzy w tych swoich filmikach niż ogląda i się założę, że nie jedno danie mu nie wyszło podczas robienia programu, ale kogo to kurwa obchodzi? Wyjebane. U mnie w mieście można dostać Łomże eksport, która jest dostępna najczęściej w podlaskim i uważam, że jest dużo lepsza niż lech, ale 0,5 l trzeba dać już około 3,20 - 3,30, co przy dużych ilościach, jakie zazwyczaj kupuję to mi się nie opłaca.

Jak nam wiadomo polacy to nie milionerzy i szukają jak najlepszego piwa , które jednocześnie jest najtańsze, dlatego najpopularniejszymi piwami są takie szczyny jak Warka, Okocim, Wojak, Żywiec, Lech czy Tyskie.

Proste.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie