18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Test
Knegarn • 2017-09-21, 21:48
Ciężkie badanie podczas wchodzenia do serwisu w SOBR.
Osobiście oglądałem do końca, bo bardzo mi się podobało jak bardzo są wyszkoleni Rosyjscy komandosi :)


Mo...........de
2017-09-22, 16:43
1:46 :homer:

2017-09-23, 05:25
Rosyjscy komandosi atakuja wartownika w kręgi... :ok: :rofl: :homer:
Mordini, wszelkie służby specjalne, jak i wojska specjalne mają podobny schemat. To raz, a dwa to cucdze chwlicie, swego nie znacie. A czemu? Bo Polacy, np Grom, rzadko wstawiają filmiki propagandowe, a tym bardziej zdradzające technikę .... :homer:

ps SpeedyG
pie**olisz, widziałeś pewnie aby kompanie samochodową u siebie we wsi, to tak myślisz. Tam gdzie trzeba stoją wartownicy. To trzy. A cztery to WP też ćwiczy, o czym Ty, biedny cebulak nie musisz wiedzieć, i ćwiczy swoje scenariusze sytuacji.
Pięć to panta rhei, to że chwile temu nie było to konieczne, nie znaczy, że nie należy wrócić do czarnej czy zielonej taktyki. Polaczki cebulaczki też sobie radzą, uwierz mi. To, że chorąży, z 20letnią wysługą, 6 zmianiami na karku (nie Irak czy coś), nie kopie w filmiku na jutube, mającym 100k odsłon nie znaczy, że taki pan, właśnie nie doszkala się lub nie wyonuje zadania ogniowego.
Wiecej pokory do Armi chlejusie

I tak, iżych żołnierz, a to, że wyj***łem właśnie tyle towaru, że zasnę w przyszłym tyg ale najpierw skomentuje każdego psioczącego na WP, nie znaczy, że nie jestem dobrze wyszkolonym w swojej wąskiej działce specjalistą.
Żryj gruz, a jak nie pasi, że na studiach dostaję 2800 na ręke, a po szkole grubo ponad 4k, to zdaj maturę, idź na szkołę i nak***iaj 5 lat. Będziesz miał to samo.

2017-09-23, 07:46
Hohoho widać obrażony żołnierz się odezwał. Szkoda mi nawet gadać o tym jak polskie wojsko jest zj***ne, plany obrony kraju na kilka godzin aby się utrzymać do ataku wojsk nato.
Właśnie WP robi takie filmiki propagandowe ze starymi f16, które są starej generacji i 20 lat temu już były przestarzałe.
O Gromie to tylko wspomnę, że ta jednostka nie ma sensu bo pochłania za dużo kasy, a robią misje w służbie obcego państwa czyli USA. Polaczki wykorzystani do tajnych celów amerykańskich, zabijali ludzi nie wiedząc po co i za co. Niestety jak araby porwą jakiegoś Polaka,to ch*ja i tag grom nie zostanie wysłany. To jest bez sensu bo grom jako jednostka ma słabe właściwości bojowe w otwartym konflikcie, a na wyszkolenie jednego gromowca idzie coś około 8 mln złotych, po czym pracuje on 5 lat i odchodzi na emeryturę, gdzie najczęściej ze zj***ną psychiką tacy ludzie pracują jako najemnicy.
Prawda jest taka, że polska armia ma gówno sprzęt, większość ludzi w WP to leśne dziadki i panuje tam straszny nepotyzm. Jest zbyt dużo oficerów i gdy nadejdzie wojna to w życiu nie pójdę do tego k***i dołka, zęby jakiś debil mną zarządzał.

Al...........go
2017-09-23, 10:27
Przecież taki jeden Rosjanin może cały pluton polskiej OT gołymi łapami rozj***ć, a Minister Bezbronności pompuje w to gówno gruby hajs.

2017-09-23, 10:59
SpeedyG napisał/a:

Polscy wojacy tylko chleją w jednostkach i... że nawet na bramach do jednostek z bronią palną stoją emeryci z firm ochroniarskich typu solid :D



Ta, chleją. Stare by ima dały. Ci z Krakowa o 15:30 grzecznie wsiadają w swoje autka i jadą do swoich podkrakowskich wsi.

2017-09-23, 14:43
A co wy kacapofile myślicie, że jakby się napie**alał z Gromowcem, JWK czy kimś z AGAT, DEVGRU, SAS to by im naj***ł.
Osobiście znałem typa z 6 brygady powietrznodesantowej do którego jak przydymili dresiarze na imprezie to ich tak rozpie**olił, że leżeli na ziemi szlochając i pociągając rozj***nymi kichawami i zbierali zęby na oczach ludzi, którzy stali i się z nich śmiali.
Zachodni komandosi niczym nie odstają od kacapów. Kacapy są mistrzami propagandy.
Dwa miesiące temu komandosi z SAS zostali napadnięci przez ISIS w pobliżu Mosulu. Jak skończyła im się amunicja to ruszyli na kozjebców na bagnety. Jak stracili bagnety to ich zabijali gołymi rękami. Jednemu brudasowi rozj***li głowę kamieniem. Jak zabrakło kamieni to jednego brudasa nawet utopili W KAŁUŻY.
Zabili 32 dwóch brudasów. Z SAS nikt nie zginął.
To są prawdziwi kozacy a nie jakiś j***ny kacap po sterydach co bije suchotnika przed kamerą.

2017-09-23, 14:57
Abraxus napisał/a:

A co wy kacapofile myślicie, że jakby się napie**alał z Gromowcem, JWK czy kimś z AGAT, DEVGRU, SAS to by im naj***ł.
Osobiście znałem typa z 6 brygady powietrznodesantowej do którego jak przydymili dresiarze na imprezie to ich tak rozpie**olił, że leżeli na ziemi szlochając i pociągając rozj***nymi kichawami i zbierali zęby na oczach ludzi, którzy stali i się z nich śmiali.
Zachodni komandosi niczym nie odstają od kacapów. Kacapy są mistrzami propagandy.
Dwa miesiące temu komandosi z SAS zostali napadnięci przez ISIS w pobliżu Mosulu. Jak skończyła im się amunicja to ruszyli na kozjebców na bagnety. Jak stracili bagnety to ich zabijali gołymi rękami. Jednemu brudasowi rozj***li głowę kamieniem. Jak zabrakło kamieni to jednego brudasa nawet utopili W KAŁUŻY.
Zabili 32 dwóch brudasów. Z SAS nikt nie zginął.
To są prawdziwi kozacy a nie jakiś j***ny kacap po sterydach co bije suchotnika przed kamerą.



2 tygodnie temu to ty żeś pod pewexem stał :lodowka: :idzwch*j:
już nie filozuj k***a bo info o tym, że sas nak***iał się z ciapatymi na kamienie było właśnie tutaj na sadolu z pół roku temu..
ostatnia wzmianka o tym pojawiła się tu 3 lipca 2017, wiec nie pierdul, że 2 tygodnie bo sam jebiesz sensacją i propagandą.

2017-09-23, 18:46
PapierowyUmysł napisał/a:



2 tygodnie temu to ty żeś pod pewexem stał :lodowka: :idzwch*j:
już nie filozuj k***a bo info o tym, że sas nak***iał się z ciapatymi na kamienie było właśnie tutaj na sadolu z pół roku temu..
ostatnia wzmianka o tym pojawiła się tu 3 lipca 2017, wiec nie pierdul, że 2 tygodnie bo sam jebiesz sensacją i propagandą.


Naucz się czytać. Napisałem że 2 miesiące temu a nie 2 tygodnie. Kiedy sama akcja miała miejsce to jest absolutnie nieistotne więc po ch*j w ogóle się do tego dopie**alasz. Jak bardzo chcesz wiedzieć kiedy dokładnie była to właśnie trzeciego lipca wprost o tym pisał.
Nie przeczytałem o tym na sadolu tylko w jakiejś gazecie.
Twój post jest tak bez sensu że nie wiem po ch*j ty to w ogóle napisałeś

2017-09-24, 07:32
bugmenot7 napisał/a:

W prawdziwym konflikcie zbrojnym takich umiejętności nie będzie gość miał nawet szans wykorzystać, chyba że jest szybszy od kuli, a nie jest.



Jesteś megazjebem jeśli tak uważasz

2017-09-24, 16:33
Abraxus napisał/a:


Naucz się czytać. Napisałem że 2 miesiące temu a nie 2 tygodnie. Kiedy sama akcja miała miejsce to jest absolutnie nieistotne więc po ch*j w ogóle się do tego dopie**alasz. Jak bardzo chcesz wiedzieć kiedy dokładnie była to właśnie trzeciego lipca wprost o tym pisał.
Nie przeczytałem o tym na sadolu tylko w jakiejś gazecie.
Twój post jest tak bez sensu że nie wiem po ch*j ty to w ogóle napisałeś



masz rację, źle przeczytałem, przyjmij moje przeprosiny

2017-09-25, 11:32
@up przyjmuję :-D