18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
czorny88 2013-03-04, 23:28
Ja tego kolesia skierował bym do mianocic
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2013-03-04, 23:33
Mało wiecie, chłop ma swój kanał na youtube i ładną ma polewę z tych co myślą, że on to robi na serio ;]
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-03-04, 23:38
to mu nie wyszlo.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-03-04, 23:54
Testoviron... i wszystko jasne!

Kuhwo!
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-03-05, 0:09
Szczym ryj !!!
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2013-03-05, 0:12
znów ten emigrant chwile był śmieszny,ale jak ludzie wkurzyli się na tyle i już nie był anonimowy skończył trollować.
Zgłoś
Avatar
Canibal 2013-03-05, 1:36
Powinni tak robić wszystkim którzy używają pedalskich gwiazdek, oraz piszą kahrwo kuhro czy chuj wie jak zamiast Polskiej KURWY
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-03-05, 4:53
Gimbusy do gimbazy, kurwy na autostrady
Zgłoś
Avatar
Paprysbrd 2013-03-24, 22:51
Drodzy sadole mam zaszczyt poinformować was, że król powrócił. W nieco spokojniejszej formie ale jednak







Nie dość że poprawił mi humor do końca życia to jeszcze zostawił swój numer telefonu 519722318.



Odsyłam was do jego kanału na youtube Klejnot Nilu
Zgłoś
Avatar
golden8426 2013-03-24, 23:12
co to jest za debil ?
Zgłoś
Avatar
Wiesław_Jarząbek 2013-03-24, 23:23
Testoviron to taki żyd z Polski (Torunia?) który wyjechał do USA żyje na normalnym poziomie, miesza Polaków z błotem i wysławia swoich żydowskich przodków. Bluzgał strasznie dopóki go nie namierzyli i nie zaczęli spamować wtedy powiedział, że to wszystko było ... felietonem;x, ukarany nie został. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że w komentarzach na yt ludzie mu przyklaskiwali :<

Myśle że twórczość jednego z sadoli powinna zamknąć jego temat:
Zgłoś
Avatar
hlaalu 2013-03-26, 20:56 1
testo o polakach i cyganach
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-05, 16:22
Współczuje wszystkim którzy oklaskują i zajadają się gównem marnej jakości w wykonaniu tego klauna.

Rozumiem że ci co klaszczą nie czują się obrażani, baa nawet czują się lepszymi "Polakami".

Założę się że na ulicy ten wasz "król" ręki by wam nie podał. Jego EGO jest wielkie jak murzyńska pała. Ale co z tego jeżeli w głowie siano.

Nie zdajecie sobie sprawy że on i kilku innych mu podobnych klaunów robi na was kasę. I to plując na was.

watch?v=BB2oTezLmsA - i nie chce mi się wierzyć że ten facet zrobił ten filmik żeby "zaistnieć" czy zarobić kasę, tak jak twierdzą rzeczeni w filmiku "mafiozi"

Piszesz po polsku? - TAK [ gimbusy z dysleksją wy też jesteście Polakami, tylko z dysleksji nie róbcie wymówki -choroby. Bo dysleksja to tylko wasze pierdolone LENISTWO ].
Mówisz po polsku? - TAK
Matka Polka? - TAK
Ojciec Polak? - TAK

Więc jak byś się nie starał ZAWSZE będziesz POLAKIEM!.

A przyzwolenie na opluwanie siebie i waszych bliskich świadczy o was nie najlepiej.
To tak jakby waszej matce napluł w twarz, a wy stoicie patrzycie na to z bananem na ryju i poklaskujecie.

Nawet ten klaun, który tak bardzo stara się nie być Polakiem zawsze nim będzie. No chyba że on tylko mówi po polsku a w papierach ma pochodzenie żydoklexowe. Wtedy mieli byśmy przykład żydwskiej "wspaniałości, wyrozumiałości, tolerancji, empatii i wdzięczności" choćby za ratowanie ich przodków podczas wojny.

Jest takie powiedzenie : "Kto się wróblem urodził kanarkiem nie zdechnie".

Klaszczcie dalej i pompujcie kasę takim patafianom.
Zgłoś
Avatar
matye 2013-08-20, 23:22 3


Testo śpiewa z głowy, piękny refren.
Ciekawe, czy piosenka, gdzie /matka boska/ zostałoby zamienione na /koza/ a "jezus" na "mahomet" dałaby radę wejść na główną. Raczej ja dostałbym bana
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-08-20, 23:28
Jeszcze ktoś pamięta tego pojebańca?
Tutaj stary dobry klasyk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie