18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cwaniak82 2010-02-09, 12:08 1
Co tu się oszukiwać matka pedał ojciec kurwa a syn popierdolony genetycznie
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-02-09, 12:42 1
o kuhwaaa ale sie kuhwaaa dorobiłeś dwie pasty do zębów, dwie szczoteczki, pomarańcze i wygaszacza ekranu wszystko w troche kuhwaaa średnim domu z małymi kiblami kuhhwaaa takie bogactwo to w Polsce już większość z nas miała jak ty na telewizor mówiłeś kaka. Kuhwaaa a ksiązka pewnie kupiona specjalnie do filmiku bo przeczytał na forum dla cymbałów że jest fajna.

Proszę nie ktoś wrzuci zdjęcie jego ryja.
Zgłoś
Avatar
MalowanyCzłowiek 2010-02-09, 15:00 1
taki "boghaty" a na kamerę to go "kuhwa" nie stać, tylko aparatem kręci pff..
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-02-09, 15:14 1
Niektórych kręcą ładne kobiety, innych szybkie samochody a jego kurewsko podnieca cały karton zapasowych główek od szczoteczek Zazdroszczę
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-02-09, 15:15 1
Niewolnik sam w domu to odpierdala. Wróci Anglik do domu to będzie znowu spał w piwnicy na materacu.
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-02-09, 15:20 1
Do pieca z nim...
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-02-09, 15:26 1
amator napisał/a:

taki "boghaty" a na kamerę to go "kuhwa" nie stać, tylko aparatem kręci pff..



Na jednym z filmików prezentuje swoją nową zajebistą kamerę SONY z "takim wichajstrem, którym można regulować wszystko", z GPS-em i samymi zajebistymi funkcjami... bo go kurwa stać
Zgłoś
Avatar
TwojMatka 2010-02-09, 15:55 1
CIekawe ile słoików zmieści się w tej jego rozjebanej dawaniem dupie?
Zgłoś
Avatar
martynique 2010-02-09, 16:01 1
nie ma to jak biegać po chacie jakiegoś angola u którego się sprząta i filmować jego szczoteczki:homer:
...swoja droga, czemu jak ktoś nie ma kasy a kiedy trochę jej w końcu nabędzie to tak się tym lansi?
...synu ogarnij sie-.- a wiesz co ja mam w domu? zgrzewkę mleka 3,0% i psa z przemytu:p

nie ma to jak biegać po chacie jakiegoś angola u którego się pracuje i filmować jego szczoteczki
...ogarnij sie troche :p
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-02-09, 17:07 1
"kuhwa" Taki bogaty a na korektę wady wymowy go nie stać ?
Zgłoś
Avatar
pabl0 2010-02-09, 17:07 2
I to wlasnie bylo jego zamiarem, zebyscie sie wszyscy bulwersowali i wpieniali jaki to on jest pojebany, a on sie z Was smieje w tym momencie, ze daliscie sie nabrac naprawde na jedna z najbardziej marnych prowokacji jakie widzialem w necie.
Zgłoś
Avatar
powerade 2010-02-09, 17:14 1
Moze i go ku*wa stac ale i tak mu musi j*bac z paszczy ze ma tyle szczoteczek past i plynow do plukania ust ....
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-02-09, 19:21 1
Coś tam chyba burak kończył w polsce, bo ciaglę swoje umiejętności matematyczne pokazuje.
Na bank zapierdala na szmacie, albo coś w tym stylu i biega po cudzych domach. Niektóre filmiki nagrywa w obsranym pokoju, który jest chyba jego prawdziwym mieszkaniem, stąd moje podejrzenia. Polecam filmik jak podlicza ile kasy wydał jednego dnia na kosmetyki. Baran taki, że aż śmieszny
Zgłoś
Avatar
Qbas 2010-02-09, 20:44 1
Bpgactwo bogactwem, ale przydałyby mu się lepsze spodnie
Zgłoś
Avatar
tg23tm 2010-02-09, 23:00 1
Wiecie co ja wiem ze pieniądze robią z mózgu szantę dlatego ja staram się ich nie mieć zbyt wiele, ale do kurwy nędzy żeby się tak szmacić i poniżać z tego powodu nie rozumiem tego, przecież on nikogo nie obraza, pokazuje jaki jest prosty i jak sam mówi wykształcony, jaki wykształcony człowiek chwali się ze ma w huj szczoteczek do zębów ja pierdole kurwa.
Sadyści miec kasę ale z klasa i tak odejdziemy biedni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie