18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-16, 22:43
yelow88 napisał/a:

Up Jaki wy musicie mieć syf w domu, że się wam myszy do gara wpierdalają



Nie jest potrzebny syf idioto. Mysz zimą szuka cieplejszego miejsca, wystarczy uchylone okno w DOMU, maleńka szpara, którą mysz spokojnie sobie poszerzy... Do tego garnek na wierzchu i może się zdarzyć.
Ale oczywiście zawsze jakaś kurwa się znajdzie, która uzna, że ktoś ma syf, na podstawie tego, że komuś jeden raz w ciągu kilkudziesięciu lat wjebała się mysz...
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2020-04-16, 22:58 1
To samo będą robić mu na hardzie....
Zgłoś
Avatar
Izlex 2020-04-16, 23:10
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie jest potrzebny syf idioto. Mysz zimą szuka cieplejszego miejsca, wystarczy uchylone okno w DOMU, maleńka szpara, którą mysz spokojnie sobie poszerzy... Do tego garnek na wierzchu i może się zdarzyć.
Ale oczywiście zawsze jakaś kurwa się znajdzie, która uzna, że ktoś ma syf, na podstawie tego, że komuś jeden raz w ciągu kilkudziesięciu lat wjebała się mysz...



Widzę że zabolało. Tak agresywna reakcja jedynie utwierdza każdego w tym że masz syf w domu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-16, 23:18 1
Izlex napisał/a:

Widzę że zabolało. Tak agresywna reakcja jedynie utwierdza każdego w tym że masz syf w domu.



Tak kurwa... jesteś geniuszem i na podstawie takiego wpisu wiesz wszystko.
Masz rację, nie jadłem od 3 dni, bo kurwa wszystkie garnki i talerze mam brudne, a skrobanie nie pomaga.
Zastanawiam się nad przejściem na jednorazówki, ale ta ekologia...
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-04-17, 11:27
W zeszłym roku taka menda zniszczyła mi zapasy w garażu i obsrała prawie wszystko. Sprzątania miałem sporo ale co najlepsze nie moglem jej złapać przez kilka dni aż w końcu sama się zaorała, weszła do pustej puszki po coli i nie mogła wyjść. Niestety zdechła! Miałem ochotę zrobić jej krzywdę ;/ Załatwiła mnie podwójnie
Nauczyło mnie to trzymanie luźnych zapasów w pojemnikach.
Zgłoś