18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sofuckingcool 2012-12-22, 11:01
Zna ktoś z was tytuł piosenki która leci na końcu?
Zgłoś
Avatar
Keeze 2012-12-22, 11:12 1
Za piłkę nożną.. zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-22, 12:04
Ale powiem krótko i na temat! Komentator z Canal + wymiata jest Świetny!
Zgłoś
Avatar
KoziaR[PL] 2012-12-22, 12:12
kurwa mamy Piątek i Sobote? Gdzie reszta tygodnia?
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-12-22, 14:00
Kurwa normalnie nie ma się do czego dopierdolić, zajebiste bramki, szczególnie te indywidualne
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-12-22, 14:08 2
Yoshi88-88 ...jak chodzisz na Legie to tak jest.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-22, 15:48 2
Wielki football w polsce? O czym wy tu kurwa piszecie. Stado nieudolnych pseudo-piłkarzy biega za piłką, dostają za to ogromne pieniądze a wy siedzicie i się tym ekscytujecie? To jest dopiero żenada. Wyeliminować ten "sport" z naszego super kraju i będzie problem z głowy. Nie będzie awantur na tle klubowym (zjeby co się lubią napierdalać będą musiały czymś innym się zasłaniać niż klubowymi barwami), stadiony (bo kilka ładnych obiektów jest) zostaną może wykorzystane do czegoś konstruktywnego.

Cytat:

Polecam dalej "kibicować" europejskim gigantom i nawet raz nie być na meczu.



Jeśli ktoś ma zdrowe podejście do sportu jakim jest piłka nożna to mecz ogląda dla piękna tej gry, techniki i opanowania piłki na wysokim poziomie a nie dla "zasady" bo "mój klub gra i chuj, że grają jak patałachy, ja i tak pójdę i będę klaskał brawo każdemu zjebowi za kolejne obsrane zagranie"
Zgłoś
Avatar
Staszek83 2012-12-22, 15:54
Qurwa to ma być Sadistic? Jeszcze Teletubisiów tu brakuje!
Sadistic to: chlanie, ćpanie, rzyganie, mordowanie, kończyń obrywanie, ruchanie, panny z kutasami (te lubie najbardziej) itp, a nie jakieś pedalskie piłki kopanie! Całe to kółko wzajemnej adorcji niech stąd wypierdala gdzie indziej jarać się tą kopaniną 5-tej ligi podwórkowej np. na Kwejka. Tam możecie się spuszczć nad tym filmikiem i płakać dalej że PZPN jest taki a nie inny...
Każdy kto postwił piwo na ten filmik to pizda
Zgłoś
Avatar
wasssuuup 2012-12-22, 15:56
No tak...bo lepiej kibicować aktorzynom zza granicy niż polakom...gratuluję wyboru Typowa mentalność w tym kraju: "To co nasze to gówno, to co zagraniczne jest zajebiste." Ja nie będę kibicował klubom z setkami milionów na koncie, bo pieniędzmi stworzyć drużynę to żaden wyczyn. Wolę zasadę "mój klub gra i chuj"
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2012-12-22, 16:10
Profesor Traore
Zgłoś
Avatar
michal29 2012-12-22, 16:18
Sieje_Rozpierdol to łądny debil
Że niby nasi kopacze mało zarabiają i nie ma kasy na piłkę? Pochodz po klubach innych sportow w ktorych mamy miedzynarodowe sukcesy to zobaczysz co to znaczy brak kasy
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-22, 18:17
wasssuuup napisał/a:

No tak...bo lepiej kibicować aktorzynom zza granicy niż polakom...gratuluję wyboru Typowa mentalność w tym kraju: "To co nasze to gówno, to co zagraniczne jest zajebiste." Ja nie będę kibicował klubom z setkami milionów na koncie, bo pieniędzmi stworzyć drużynę to żaden wyczyn. Wolę zasadę "mój klub gra i chuj"



Co ty bredzisz. Aktorzyny są takie same tu i za granicą, różni ich poziom PODSTAWOWYCH umiejętności (o żadnych innych nawet nie wspominam) takie jak celne podanie czy przyjęcie zwykłego podania bez odskoczenia piłki. Nie wspomiam tu o wynagrodzeniach, bo uważam, że zarobki - nawet dla tych najlepszych na świecie, których to tak nienawidzisz - są mocno przesadzone, ale oni są wynagradzani za ciężką pracę na każdym treningu, a w twojej ukochanej polskiej pseudo-zawodowej lidze, piłkarzyny biorą bardzo dużo pieniędzy za tą parodię co odstawiają później na boisku zamiast trenować jak na "zawodowców" przystało.

To pokazuje jak zacofanym krajem jesteśmy i jak "światowe" standardy się u nas sprawdzają. I później mamy bandy nieudaczników, którzy zamiast opanować podstawy piłki nożnej na ciężkich treningach są wynagradzani za samo podpisanie kontraktu.

Ale pewnie - idź na mecz swojego klubu, dopinguj, może będzie Ci przyjemniej w czasie gdy Ci, których dopingujesz, jawnie sobie z ciebie jaja robią tym co sobą prezentują. A ty im za to pośrednio płacisz kupując bilet na "mecz".

To ja już wolę w TV oglądnąć te "aktorzyny zza granicy z klubów z milionami na koncie" i podziwiać prawdziwą piłkę na najwyższym poziomie, niż iść na mecz "polskich patałachów" co to kopnąć umie tylko jak się mu poszczęści i się wkurwiać.

I nie chodzi tutaj o rozróżnianie, że "co polskie to gorsze i o kant dupy rozbić" tylko o stwierdzenie faktu, jakim jest marność polskiej piłki, czemu nie możesz zaprzeczyć.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-22, 18:27 1
Dziwie się, że jest tu tylko jedna bramka Górnika, który według ekspertów, razem z Legią pokazywał najlepszą piłkę w tej rundzie. Ale dodam 3 ciekawsze bramki tutaj

Nakoulma


Milik vs. Jaga


Milik (2:06) vs. Podbeskidzie

Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2012-12-22, 20:26
@MareKSG
dokładnie górnik pany.
Zgłoś
Avatar
kajzerPL 2012-12-22, 20:34
MareKSG napisał/a:

Dziwie się, że jest tu tylko jedna bramka Górnika, który według ekspertów, razem z Legią pokazywał najlepszą piłkę w tej rundzie. Ale dodam 3 ciekawsze bramki tutaj

Nakoulma



Milik vs. Jaga


Milik (2:06) vs. Podbeskidzie



Mogłem wstawić i te gole, ale na tej zasadzie ten filmik powinien mieć nie 11 tylko 30 minut

@Do wszystkich hejterów

Jak sie nie podoba to idźcie pospuszczać sie nad siatkówką czy co Wy tam oglądacie. Nie lubie czegoś to przewijam dalej a nie pisze wywody jaki to świat nie jest okrutny bo ktoś ma inne zainteresowania ode mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie