18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wasssuuup 2012-12-22, 23:59
@hejcior

"Aktorzyny są takie same tu i za granicą" - nie sądzę Tam nawet trenują jak się zwijać z bólu (może za bardzo uogólniłem wszystkie kluby zza granicy ale wymieniać pojedynczych nie będę).

"Nie wspomiam tu o wynagrodzeniach, bo uważam, że zarobki - nawet dla tych najlepszych na świecie, których to tak nienawidzisz - są mocno przesadzone, ale oni są wynagradzani za ciężką pracę na każdym treningu, a w twojej ukochanej polskiej pseudo-zawodowej lidze, piłkarzyny biorą bardzo dużo pieniędzy za tą parodię co odstawiają później na boisku zamiast trenować jak na "zawodowców" przystało." - Nie wspominałem nic o wynagrodzeniach piłkarzy, ale mam podobne zdanie jak Twoje, że zarobki są za duże. Chodziło mi o bogactwo klubów, kupowanie zawodników za kilkadziesiąt milionów, dzięki czemu mają łatwiej. A ja wolę patrzeć jak się buduje coś z mniejszym budżetem, bo wtedy jest większe wyzwanie.

"Ale pewnie - idź na mecz swojego klubu, dopinguj, może będzie Ci przyjemniej w czasie gdy Ci, których dopingujesz, jawnie sobie z ciebie jaja robią tym co sobą prezentują." - Nie wszyscy robią sobie jaja, takich przypadków jest mniej. Wystarczy czasami spojrzeć na zachowanie zawodników po nieudanym zagraniu bądź nie trafieniu w bramkę, jakie emocje im przy tym towarzyszą. Poza tym miałem okazję rozmawiać w cztery z niektórymi piłkarzami klubu któremu kibicuję więc wiem co mówię.

"I nie chodzi tutaj o rozróżnianie, że "co polskie to gorsze i o kant dupy rozbić" tylko o stwierdzenie faktu, jakim jest marność polskiej piłki, czemu nie możesz zaprzeczyć." - Marność niestety jest, temu nie zaprzeczam A jeśli chodzi o mentalność większości polaków to swojego zdania nie zmienię. I temu też nie powinieneś zaprzeczać, bo po Twojej wypowiedzi widzę, że masz rozum w głowie

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
honestly 2012-12-24, 13:20
@ Sieje_Rozpierdol

Człowieku weź się lecz, Polska liga to banda patałachów i nierobów. Nic z nich nie będzie i nie obwiniaj PZPNu, bo to tylko jedna ze składowych.

Typowe kibolskie gadanie, jest źle, ale jest super...
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-24, 21:13
JezusToŻyd napisał/a:

@genghiskhan: A ty nolife'ie jakie masz hobby?


piłka nożna to hobby?
żyj dalej w nieświadomości
Zgłoś