18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PiotrekMMA 2014-03-08, 16:03 6
Ale to chujowe. Mam nadzieję, że skończyłeś już rysować takie gówna.
Zgłoś
Avatar
mastapop 2014-03-08, 19:02 3
Jak dla mnie spoko. Zajebisty styl rysowania!

Trochę odpycha wspomniane niedopatrzenie w przenoszeniu sylab linijkę niżej ale...
Z chęcią zobaczyłbym więcej, jeśli tworzyłeś coś o nieco ambitniejszej treści.
Choć i to tu fajnie a krótko ukazuje potęgę marketingu i głupotę masy.
Zgłoś
Avatar
Gamcioz 2014-03-08, 19:07
The Generacja - Degeneracja.
Cytat:

Degeneracja to ogólnie zwyrodnienie, wynaturzenie, zniekształcenie – zasadnicza (najczęściej niekorzystna) zmiana (proces), często także wynik procesu degeneracyjnego.


Cały komiks został narysowany jakby jego bohaterzy byli zdegenerowani "według tego opisu" albo to jest pierdolnięcie skomplikowane albo mam jakąś od miane schizofremiczna.
Zgłoś
Avatar
drunkhistory 2014-03-08, 19:17 3
bardzo fajny styl, lubie takie dziwnosci
Zgłoś
Avatar
Serdelek 2014-03-08, 19:51
Nie "łapię" o co tu chodzi,ale dawaj więcej,bo fajna kreska
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-08, 19:55 2
Oh, jakie to głębokie, ah, jaka krytyka współczesnej młodzieży... NIE kurwa, chujowe i głupie, ponieważ młodzież kupuje konsole czy inne degeneracje i sama degeneruje w jakichś stanach, ale w Polsce nawet młodzi ciężko zapierdalają. Całkowicie oderwany od rzeczywistości komiks który miał na celu krytykę wg najprostszego schematu - że młodzi to już żadnych wartości nie mają i ogólnie zgroza i dramat. A jak spojrzę na swoich znajomych to jedni ciężko pracują a inni na polibudach zapierdalają. Taka prawda, obecnie nikt nie ma czasu na degenerację.
Zgłoś
Avatar
styrbjorn 2014-03-08, 20:05
Tu nie ma co rozumiec, albo sie podoba albo nie ale - ale komentowanie, ze glupie swiadczy tylko o komentujacym
Zgłoś
Avatar
boss134 2014-03-08, 20:30 1
Cytat:

fajne tylko nie mogę rozkminić głębszego sensu

powiedz nam coś o tym


Komiks mówi wg mnie mówi właśnie Nas. O pokoleniu Internetu które jest pozbawione pewnych reakcji,emocji,odruchów, the Generacja - Degeneracja - czyli cofanie się w rozwoju - polega na POST-awienu - POSTowaniu w sieci - i podniecaniu się tym / bierną obserwacją bez okazwania emocji. Karmimy sie w tm procesie gównem bez żadnych wartości. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-08, 20:47 2
boss134 napisał/a:


Komiks mówi wg mnie mówi właśnie Nas. O pokoleniu Internetu które jest pozbawione pewnych reakcji,emocji,odruchów, the Generacja - Degeneracja - czyli cofanie się w rozwoju - polega na POST-awienu - POSTowaniu w sieci - i podniecaniu się tym / bierną obserwacją bez okazwania emocji. Karmimy sie w tm procesie gównem bez żadnych wartości. Kurwa.



no wai

siedzenie na sadolu to moje hobby

Zgłoś
Avatar
thoms0n 2014-03-08, 21:11 2
No kurwa o telewizje chodzi i wszelki internet i inna chujnia, która sprawia, że na dobrą sprawę nie robisz nic tylko siedzisz i się gapisz. Degeneracja - odmóżdżanie kurwa regres.
Widzę, że tu większość już ma taką w domu.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-08, 21:16
w sumie ma to sens:

Ja przychodze do domu, pytam się baby czy zrobić coś dobrego bo dobrze ogarniam gary w kuchni (potrafie zrobić wszystko jak w restauracji), a ta pierdoli, że jadła w pracy i siedzi pół wieczora przy m jak miłość i barwach szczęśćia.

ale to pierdolona ignoratna, rurkowiec taki. nawet nie wie co to pulsary i czarne dziury.
Zgłoś
Avatar
basketballs 2014-03-08, 21:20
"3 zoona" I wiadomo o co chodzi. Tak rozkminiam, i wydaje mi się, że w środku jest coś promieniotwórczego, dobrze zgadłem?
Zgłoś
Avatar
montrej 2014-03-08, 22:39
a autor siedzi przed kompem i sie z was smieje
Zgłoś
Avatar
baxter 2014-03-08, 22:50
żeby jeszcze autor potrafił poprawnie pisać to miałoby to sens - a tak wyszedł na głupka
Zgłoś
Avatar
marekPietka 2014-03-09, 0:26 3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie