18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Assassin93 2014-03-09, 2:33
Artysta pierdolony
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-03-09, 9:34 2
@marekPietka

Skoro se stawiasz przerwy gdzie chcesz, to krótko i na temat: 25 lat temu jak i teraz, nadal jesteś analfabetą

PS: Co nas obchodzi, że to stare nieaktualne itp. Ja też mam pełno starych rzeczy ale ich nie pokazuje. Bo się nię nadają.
Zamieściłeś to nie dziw się, że hejtują, bo gówno zawsze śmierdzi i nie będzie się podobać.
Ale skoro 15 lat temu elegancko nauczyłeś się robić kleksy imitujące twarz, a w twoim zamyśle było to "pro atystic". To może pochwalisz się co dziś tworzysz ciekawego i pewnie jeśli będzie to ambitniejsze jak "sny Pana Kleksa" - to hejtu nie będzie.
Zgłoś
Avatar
drunkhistory 2014-03-09, 9:59
dante_art, o co ci chodzi? Dopieprzasz sie do kolesia, jakbys byla znawczynia tematu, ale brzmisz jak pryszczata licealistka. Zluzuj jajka.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-09, 10:41
dante_art napisał/a:

@marekPietka

Skoro se stawiasz przerwy gdzie chcesz, to krótko i na temat: 25 lat temu jak i teraz, nadal jesteś analfabetą

PS: Co nas obchodzi, że to stare nieaktualne itp. Ja też mam pełno starych rzeczy ale ich nie pokazuje. Bo się nię nadają.
Zamieściłeś to nie dziw się, że hejtują, bo gówno zawsze śmierdzi i nie będzie się podobać.
Ale skoro 15 lat temu elegancko nauczyłeś się robić kleksy imitujące twarz, a w twoim zamyśle było to "pro atystic". To może pochwalisz się co dziś tworzysz ciekawego i pewnie jeśli będzie to ambitniejsze jak "sny Pana Kleksa" - to hejtu nie będzie.



to tak jakbyś miała pretensje do salvadora daliego, że rysuje wyjebane w kosmos rzeczy, zamiast łąki,drzewek, wodospadów i ptaszków. albo, że picasso stawiał kleksy
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-03-09, 10:48 1
Porównujesz gościa do Salvadora Daliego... Bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-09, 10:55
dante_art napisał/a:

Porównujesz gościa do Salvadora Daliego... Bez komentarza.



nie sraj tylko wrzuć swoje prace
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-03-09, 11:03
xts napisał/a:



nie sraj tylko wrzuć swoje prace


No wiesz, jeżeli komuś coś rozkazujesz, co sam nie potrafisz to nadal jest hipokryzją.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-09, 11:17
pylaochos napisał/a:


No wiesz, jeżeli komuś coś rozkazujesz, co sam nie potrafisz to nadal jest hipokryzją.



napisz to jeszcze raz tylko inaczej, może zrozumiem.

ja nie umiem rysować malować, nigdy nie umiałem i nie pisałem, że umiem. Dlatego też mogę tylko oceniać na poziomie "fajne bo mi sie podoba" "chujowe bo mi się nie podoba".

a jak jakiś dante_art ki chuj znawca tematu widać po ksywce siedzi w tym fachu to powinien inaczej oceniać czyjeś prace, nie na poziomie takim jak ja.
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-03-09, 12:47
Umieć gotować nie trzeba, żeby wiedzieć czy potrawa jest dobra czy zła. Nie tylko kucharz ma prawo wypowiadać się o innym kucharzu i nie tylko komiksiarz o drugim komiksiarzu.

Notabene różnica miedzy mną a autorem jest taka, że ja nic nie muszę. Ja publicznie swoich prac nie pokazałam i nie czuję takiej potrzeby.
Ktoś kto zamieszcza swoją twórczość liczyć już musi się z krytyką. Tak jest od zawsze.
Dodatkowo autor w odpowiedzi na krytykę wypisuje, że to stare i dziwi się, że ktoś to jedzie, a na końcu dodaje, że: "pisać to on po polskiemu se bedzie jak kce". To mówiąc kolokwialnie jest ignoranckim idiotą, który mimo 15 lat nadal powinien tworzyć do szuflady. I pewnie tak też robi. Bo człowiek który rozwija się 15 lat, dobrze wie, że pierwsze i stare prace są tak beznadziejne, że wstyd je pokazywać.
Zgłoś
Avatar
theormore 2014-03-09, 15:55
Fajne to, i nawet zrozumiałem sens.
Zgłoś