18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
The Sims - horror
Grace • 2010-03-19, 1:15
Na podstawie gry, powstanie film - horror. Simsy oczami bohaterów.



Gdy nudziła mi się postać to zawsze usuwałam drabinkę z basenu. Bo na wybuch kuchenki gazowej to trzeba było liczyć.
Zgłoś
Avatar
Demoness 2010-03-19, 10:25
Ja zawsze robiłam mały pokoik bez drzwi, gdzie zamykałam 1 postać bądź całą rodzinę, lodówkę, kuchenkę i kilka drewnianych mebli
Zgłoś
Avatar
K................a 2010-03-19, 10:57
wystarczało dać do jednego pokoju bez drzwi kominek i kilka regałów z książkami a później miało się mini cmentarz z duchami
Zgłoś
Avatar
kijemWoko69 2010-03-19, 13:27
Wolałem na podwórku pokopać piłeczkę a nie grać w takie chujostwo
Zgłoś
Avatar
kpiotreq 2010-03-19, 13:47
Nigdy w to dziadostwo nie grałem, ale horror pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-03-19, 19:38 1
No to ja kiedyś kiedyś robiłem w tej gierce tak: Robiłem "Balangę" i zapraszałem praktycznie wszystkich z okolicy, miasta etc. pełno ludzi elegancko jest i torcik wedlowski ;D No ale nie o to w tej imprezie chodziło dawałem wszystkich do pokoiku zamurowywałem dawałem kominek przy szafce i wszyscy się spalili No cóż dość specyficzne ale tym sposobem miałem 23 czy prawie 30 nagrobków przy domu. A włączając gre pisało o jakiś błędach z powodu braku mieszkańców w mieście, I tak jakby gra sama próbowała naprawić to lecz ja ciagle nowo postałych mieszkańców wybijałem. xD
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-03-19, 22:12
Ja nie byłam tak litościwa - sima do pokoiku, drzwi zastawione, mebli nie ma, do lodówki brak dostępu, kibla brak. I tak się kręcił, popłakiwał, lał pod siebie, muchy latali aż w końcu umierało mu się z głodu, rozpaczy i braku towarzystwa...
Zgłoś
Avatar
lulukasz 2010-03-19, 22:37
"hey, where's the ladder?!"
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-03-21, 0:55
pójdę na to do kina
Zgłoś