18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pleso93 2012-03-22, 17:52
Mam nadzieję, że ktoś kiedyś stworzyi taki symulator
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2012-03-22, 18:00
istna opera mydlana z tego serialu
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-03-22, 18:02 1
@sebito
Współczesne czolgi są projektowane tak, że do samego ich prowadzenia (bez strzelania czy okopywania się) wystarczy mieć podstawowe pojęcie o jeździe samochodem (oczywiście biorąc poprawkę na inny sposób skręcania). Np. w Leopardzie II montują automatyczną skrzynię biegów, a wszystko na konsoli masz opisane, więc każdy ogarnięty człowiek (oraz niewielki procent kobiet) po 1-2 godzinach treningu hasałby tym sprzętem jak gokartem
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-03-22, 18:48 8
O kurwa, spece się zlecieli. Wyłączcie sadola i idźcie jeździć czołgami, przynajmniej będzie z was jakiś użytek. Koleś wrzuca filmik o nagrywaniu, uwaga, ZMYŚLONEJ HISTORII (kurwa szok), a napinacze od razu lamentują nad wiarygodnością. Ale mi was kurwa szkoda.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-03-22, 19:05
jeżeli według was to jest dobry serial, to wy chyba jeszcze w podstawówce jesteście:)
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-03-22, 19:21
niczego innego się nie spodziewałem
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-03-22, 19:51 3
boolie8830 napisał/a:

jeżeli według was to jest dobry serial, to wy chyba jeszcze w podstawówce jesteście:)



No tak, lepiej ogladac bzdurnie przereklamowanego House'a. Zaden serial nie wywolal u mnie tylu mieszanych emocji. Napiecie z 1 sezonu niestety mozna poczuc dopiero w koncowych odcinkach sezonu 2... A final z 18 marca... KURWA KOZAK!
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-03-22, 20:05 2
Takeda napisał/a:

No tak, lepiej ogladac bzdurnie przereklamowanego House'a. Zaden serial nie wywolal u mnie tylu mieszanych emocji. Napiecie z 1 sezonu niestety mozna poczuc dopiero w koncowych odcinkach sezonu 2... A final z 18 marca... KURWA KOZAK



no dokladnie,ja zaczne czytac komix zeby dowiedziec sie co dalej pierdole nie bede czekac do pazdziernika
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-03-22, 21:11
taaa bla bla bla house i nic wiecej ci do glowy nie przychodzi...boardwalk empire, borgias czy chociaz gra o tron- nawet ich czolowki sa lepsze niz caly sezon chodzacych trupow
Zgłoś
Avatar
krisu 2012-03-22, 22:25
Jest w tym serialu pare dobrych odcinków, ale wiekszosc 2 sezonu to kicha i pierdolenie o szopenie. Czołg jak czołg, koles w stresie - do głowy by mu nie przyszło ogarniac obsługe po tym jak sie ogłuszył wystrzałem wewnątrz, a skoro mu jakis żołtek podkłada pomysł jak uciec to kazdy by poszedł za radą z głosnika.

Mnie rowala najbardziej to ich jęczenie o braku broni, amunicji itp. Znając amerykańskie realia to u nich w wiekszosci mniejszych miasteczek mozna znaleźc sklep z bronią
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-03-22, 22:55
The walking dead to dobry serial, ale zgadzam się z poprzednikami, za dużo gadania za mało akcji, szczególnie w pierwszych 8 odcinkach drugiego sezonu.

Dla wszystkich sadystów tutaj którzy są fanami dobrych seriali , polecam i zachęcam do obejrzenia (kto nie widział)
nr.1 moim zdaniem - Breaking bad
Sons Of Anarchy
Boardwalk Empire

Bardzo dobre są też "Generation Kill" wyprodukowany przez stację HBO i "The Pacific"
A niedawno pojawił się nowy serial "Rzeka (The River)" który bardzo na mnie podziałał
Zgłoś
Avatar
maxolek914 2012-03-22, 23:04 1
OMG, cały serial narysowany, jak to człowiek ogląda i nie zdaje sobie sprawy.

A serial rzeczywiście to lanie wody, ale co prawda to prawda, na tematy które mogłyby być ważne, gdyby taka sytuacja zaistniała, czyli mimo wszystko przemyślane.
Zgłoś
Avatar
deska22 2012-03-23, 0:52
Jak dla mnie pierwszy sezon był wyśmienity, ogólnie był klimat i niezgorsza rozpierducha z truposzami w roli głównej.
Za to drugi sezon to taka kaszana że brak słów, no kurwa przez połowę sezonu szukają dziewczynki, która zgubiła się w lesie pełnym zombi...ja pierdole Zamiast się coś dziać to siedzą i przekonują starego dziada czy mogą u niego zostać zamiast go zajebać i tyle, no jasna anielka może trafić
Zgłoś
Avatar
lunio86 2012-03-23, 5:04
Polecam serial Gra o Tron, a takie cuś typu walking dead albo o zdgrozo true blood odradzam.
Zgłoś
Avatar
moalord2 2012-03-23, 8:07
tyxyn80 napisał/a:

Tak to jest najlepszy serial 4ever;)!



Sezon 1-szy byl spoko, ale 2-gi to totalna nuda..

Bez porównania do Dextera czy Californication
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie