18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Takafura 2018-01-09, 12:11 14
Silnik od skutera, dać cylinder 80 ccm, zdjąć blokady, sportowy moduł i wydech...
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-01-09, 13:02 7
To dziwne, że nasz rząd nie chce przyjmować takich inżynierów
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-01-09, 14:25
Cwany szpak.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-09, 14:29 1
@lm65 ale, że to jakiś japoniec, to ty wiedz.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-09, 14:32 2
lm65 napisał/a:

To dziwne, że nasz rząd nie chce przyjmować takich inżynierów


Myślę, że taki inżynier ma wyjebane na kraj gdzie śmierdzi cebulą, somsiad zajebał by somsiada pod byle pretekstem, tęcza jest szaro bura, jak wprowadzą euro to Polaki będą odbierać wypłatę w bilonie a i jeszcze wpierdol dostanie na ulicy od patriotów krypto gejów za bycie kolorowym

Mercury001 napisał/a:

@lm65 ale, że to jakiś japoniec, to ty wiedz.


Zabudowa w tle i rysy twarzy wskazują bardziej na chiny ludowe.
Chiński inżynier nigdy do Polski nie przyjedzie bo w chinach jest wyższy poziom życia. Więcej się zarabia i ceny są niższe
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-09, 14:33 3
Mercury001 napisał/a:

Pomysł godny szerszej uwagi.


Jeśli się nie ma nóg.
Abraxus napisał/a:


Myślę, że taki inżynier ma wyjebane na kraj gdzie śmierdzi cebulą...


..i czosnkiem. Ma i słusznie. Tylko po co miałby jechać do Izraela? To kraj narodowych szowinistów i ksenofobów. Do tego panuje tam apartheid, a nie tolerują nawet czarnych żydów.
Abraxus napisał/a:


Myślę, że taki inżynier ma wyjebane na kraj gdzie śmierdzi cebulą,
...
nigdy do Polski nie przyjedzie bo w chinach jest wyższy poziom życia. Więcej się zarabia i ceny są niższe


Tylko dla czego ty tu jeszcze jesteś i zamiast wypieprzać jak najszybciej? Ileż można być niechcianym gościem w nie swoim kraju, którego się nienawidzi? I ile można udawać że pada gdy wszyscy na ciebie szczają?
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2018-01-09, 15:02 1
janlew napisał/a:



..i czosnkiem. Ma i słusznie. Tylko po co miałby jechać do Izraela? To kraj narodowych szowinistów i ksenofobów. Do tego panuje tam apartheid, a nie tolerują nawet czarnych żydów.



W samej Jerozolimie żyje więcej muslimów, niż w całej Polsce. Do tego radykalni chrześcijanie (nie mniej radykalni, niż muslimy )...
janlew napisał/a:


Tylko dla czego ty tu jeszcze jesteś i zamiast wypieprzać jak najszybciej? Ileż można być niechcianym gościem w nie swoim kraju, którego się nienawidzi? I ile można udawać że pada gdy wszyscy na ciebie szczają?



Jak możesz dowodzić swojej polskości, skoro pisać po polsku w ogóle nie umiesz ? Już mniejsza o interpunkcję... I nie chodzi wyłącznie o ortografię, a 'nieumiejętność napisania logicznego zdania po polsku'.

a) dlaczego
b) błąd składniowy - zdanie wbrew zasadom języka polskiego
c) jeśli się jest gościem w jakimś kraju, jest przeto oczywiste, że "kraj nie jest swój" - pisząc twoim językiem
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-09, 15:35 1
Filogyna napisał/a:

Jak możesz dowodzić swojej polskości, skoro pisać po polsku w ogóle nie umiesz ?


Bardzo prosto.
1. Nie jestem hazarem ani bolszewickim pomiotem. Ergo ani ja, ani moi rodzice, nie musieliśmy chodzić na kursy polskiego w siedzibie NKWD. I nie od tego zależało wydanie mi lewego polskiego nazwiska, polskich lewych dokumentów, i wyjazd z ZSRR. Nie jestem tedy SB-kiem ortografii ani względem samego siebie, ani względem innych.
2. Nie dbam również o poprawność pisowni, bo nie robie dla żadnej fundacji i mam w dupie jak działają translatory w Moskwie czy Tel-Awivie.
3. Nie należę też do grona humanistów, ani do ludzi specjalnie szanujących to grono i jego wartości, z poprawną pisownią włącznie. Dużo bardziej cenie sobie i poważam rozumienie zasad rekurencji, niż interpunkcji.
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2018-01-09, 16:06 1
janlew napisał/a:


Bardzo prosto.
1. Nie jestem hazarem ani bolszewickim pomiotem. Ergo ani ja, ani moi rodzice, nie musieliśmy chodzić na kursy polskiego w siedzibie NKWD. I nie od tego zależało wydanie mi lewego polskiego nazwiska, polskich lewych dokumentów, i wyjazd z ZSRR. Nie jestem tedy SB-kiem ortografii ani względem samego siebie, ani względem innych.
2. Nie dbam również o poprawność pisowni, bo nie robie dla żadnej fundacji i mam w dupie jak działają translatory w Moskwie czy Tel-Awivie.
3. Nie należę też do grona humanistów, ani do ludzi specjalnie szanujących to grono i jego wartości, z poprawną pisownią włącznie. Dużo bardziej cenie sobie i poważam rozumienie zasad rekurencji, niż interpunkcji.



Wybacz, ale wydaje mi się, że dobrze wytresowana papuga gada lepiej od ciebie po polsku...

Tu nie chodzi o "poprawność pisowni". Ty nie potrafisz sklecić logicznego zdania, idioto... Pardon... " SB-ku ortografii"

Umiejętność złożenia spójnego zdania nie jest 'własnością' 'humanisty', a raczej każdego nie-kretyna :'(
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-01-09, 17:25 1
Inżynier odnaleziony!
Zgłoś
Avatar
maddog77 2018-01-09, 20:57
No tak bieda poprawia inwencję twórczą .
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-01-09, 21:03
Hmmm, ciekawe co ma w plecaku....
Zgłoś
Avatar
Presty 2018-01-09, 21:58 1
Sadole, szacun kurwa.
Film z pomysłem na wózkowiczów i 3-5 x wiecej lajków niz baby z kutasami czy soczysty wypadek!
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2018-01-10, 0:24
Teraz czekamy na filmik jak wpierdoli się tym ustrojstwem pod ciężarówke.
Zgłoś