18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
quark 2023-09-23, 0:27 19
Fake. Czarny by to zajebał i uciekł.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2023-09-23, 0:30
Rigth to the point
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2023-09-23, 1:03 90
Człekokształtne jak zawsze w zdziwieniu, że u białych jest coś na wierzchu, czysto i nie nasrane.. Aż łapy świerzbią by ukraść, zniszczyć i kogoś pobić. Małpie czarne skurwysyny
Zgłoś
Avatar
kasiarz 2023-09-23, 4:39 5
I tak nigdy się nie nauczą
Zgłoś
Avatar
Adameck 2023-09-23, 5:22 13
Kiedyś szedłem sobie szlakiem turystycznym na wyspie Skye w Szkocji. Na rozdrożu stała sobie lodówka turystyczna z napojami w puszce. Przy niej była skarbonka i tabliczka z napisem "wrzuć funta i weź puszkę". Przyznam, że mózg mi się zagotował. Dla mnie, jako Polaka było niewyobrażalne, że ktoś tego nie zaj**ał!
Zgłoś
Avatar
turor 2023-09-23, 7:31 32
Adameck napisał/a:

Kiedyś szedłem sobie szlakiem turystycznym na wyspie Skye w Szkocji. Na rozdrożu stała sobie lodówka turystyczna z napojami w puszce. Przy niej była skarbonka i tabliczka z napisem "wrzuć funta i weź puszkę". Przyznam, że mózg mi się zagotował. Dla mnie, jako Polaka było niewyobrażalne, że ktoś tego nie zaj**ał!



Nie zwalaj na mentalność Polaka.
Rodzice wszczepili Ci zasady, więc dla Ciebie było to nie do pomyślenia
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-23, 8:04 3
Adameck napisał/a:

Kiedyś szedłem sobie szlakiem turystycznym na wyspie Skye w Szkocji. Na rozdrożu stała sobie lodówka turystyczna z napojami w puszce. Przy niej była skarbonka i tabliczka z napisem "wrzuć funta i weź puszkę". Przyznam, że mózg mi się zagotował. Dla mnie, jako Polaka było niewyobrażalne, że ktoś tego nie zaj**ał!



Miałem to samo jak wujka w niemczech odwiedziłem za dzieciaka i były pola z warzywami oraz metalowa puszka i tabliczka z cennikiem obok. Ludzie ponoć wrzucali pieniądze i nie kradli. To była końcówka lat 90 jakoś 99r coś takiego. Mój mózg tego nie był w stanie ogarnąć, że nikt nie kradnie.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-09-23, 9:00 5
VeIture napisał/a:

Miałem to samo jak wujka w niemczech odwiedziłem za dzieciaka i były pola z warzywami oraz metalowa puszka i tabliczka z cennikiem obok. Ludzie ponoć wrzucali pieniądze i nie kradli. To była końcówka lat 90 jakoś 99r coś takiego. Mój mózg tego nie był w stanie ogarnąć, że nikt nie kradnie.


Pamiętacie, jak kiedyś na stoiskach z pamiątkami wszystkie pocztówki były podziurawione, pomazane flamastrem I przywiązane do stojaka, a każda miała swój numerek, który trzeba było podać przy zakupie? Wtedy dopiero sprzedawca wyciągał czystą i całą. A teraz na stojakach są całe i czyste, bo komu by się chciało je kraść?
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-09-23, 10:12 3
quark napisał/a:

Fake. Czarny by to zajebał i uciekł.



Wysłali go na rekonesans, żeby się rozejrzał i ponagrywał. Na sqacie wybiorą na spokojnie fanty, a następnie zrealizują napad, podczas którego kamerzysta zostanie odstrzelony, a drugi małpiszon ucieknie wzbogacając się o paczkę mmsów i 2 kondomy.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-09-23, 10:32 5
Zajebisy Murzyn. Z takim można budować społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2023-09-23, 10:51 11
Cupracabra napisał/a:

Człekokształtne jak zawsze w zdziwieniu, że u białych jest coś na wierzchu, czysto i nie nasrane.. Aż łapy świerzbią by ukraść, zniszczyć i kogoś pobić. Małpie czarne skurwysyny



Nie no, on właśnie się nie dziwi tylko pokazuje innym człekokształtnym że wszystko jest wystawione i biali nie kradną. W inżynieryjnej dzielnicy nawet stojaki by się nie ostały - dodaje
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-09-23, 14:36 2
To nie tak. Wolą wystawić towar na zewnątrz i tam żeby ukradli niż przy okazji zdemolowali sklep i zastrzelili sprzedawcę.
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2023-09-23, 17:16 1
To Wam opowiem anegdotkę z 2012 roku.
W USA w Indianie w Gary gdzie pracowałem przy jednym z domów leżały sobie na stole warzywa i owoce z ogródka właścicieli. Na każdym była napisana cena. Obok skarbonka.
Też się dało.

Tak to samo Gary gdzie się Jackson urodził.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-09-23, 20:46 1
NeinNeinNeiN napisał/a:

To nie tak. Wolą wystawić towar na zewnątrz i tam żeby ukradli niż przy okazji zdemolowali sklep i zastrzelili sprzedawcę.



A to wszystko w ramach pokojowych protestów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie